To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Grodzisk Mazowiecki 10 szczurków

nubijka - Pon Sty 30, 2012 22:23

jakieś fatum nad nimi/ nami wisi...nie jadą..mama_duszka planuje mały remont i nie ma warunków na tymczasy. :(
Pyl - Pon Sty 30, 2012 22:31

:(
nubijka - Śro Lut 01, 2012 06:36

kto weźmie chłopaków choćby na tymczas? :(
Pyl - Śro Lut 01, 2012 16:23

nubijka, jak tam się czują dziewczynki? Mamuśka zdrowa? Znalazł się dla nich DS?
nubijka - Śro Lut 01, 2012 16:34

Pyl, z dziewczynami wszystko ok- znów są wszystkie razem w jednej klatce :) i ile trzeba- tyle u mnie poczekają na DS :)
A co do chłopaków- trwają pertraktacje co do DT :) dziś na pewno ich odbieram i prawdopodobnie przekazuję do DT :)

Kluska - Śro Lut 01, 2012 16:34

Ja się nawet nie zgłaszam kochana, po ostatniej podróży :(
Ale trzymam kciuki!

nubijka - Śro Lut 01, 2012 16:42

Kluska123- nie mam serca Cię znów wykorzystywać- i tak masz co robić z jednym albinoskiem, żeby wyprowadzić go z traumy :(
Pyl - Śro Lut 01, 2012 17:26

nubijka napisał/a:
dziś na pewno ich odbieram i prawdopodobnie przekazuję do DT :)
Mocno trzymam kciuki!
Kluska - Śro Lut 01, 2012 17:46

Pamiętaj, że możesz ZAWSZE na mnie liczyć, Ty mnie nie wykorzystujesz, no weź przestań. Jak będziesz potrzebowała pomocy - napisz, naprawdę :)
nubijka - Śro Lut 01, 2012 17:54

dzięki dziewczyny :)
Wszystko jest ustalone- o 20 chłopaki jadą do niiikaaa z DZIABów :)

Pyl - Śro Lut 01, 2012 18:00

nubijka, super! Bardzo się cieszę :)
mikanek - Śro Lut 01, 2012 18:30

cieszę się, że znalazł się domek, ja się zupełnie nie wyrabiam niestety...Pimplak choruje, a kolejna ściura źle się czuje ;( . Próbowałam chłopaków połączyć z moim kastratem- nie wychodzi. Mało tego Pirat musi mieć osobną klatkę bo chce zamordować jednego z maluchów :/
Poza tematem, ale czy można mieć uczulenie na testosteron? Po tym jak wczoraj Pirat ostro wycierał się o moje ręce mam na nich jakieś dziwne placki :?

Chlopaki się rozjechały- maluchy do Niki z drugiego forum, gdzie miejmy nadzieję szczęśliwie dołączą do dwóch panów. A Pirat pojechał z Nubijką...poczeka u niej na kastrację...na pożegnanie rozwalił mi palec , wbrew ilości wylanej krwi i koszmarnym bólu palec raczej przeżyje. Po kastracji spróbuję podrzucić go do moich bab :wink:

nubijka - Pią Lut 03, 2012 06:35

Dziewczyny wszystkie w jednym, nowym DS :) Pirat dziś ma cięcie jaj :/
Kluska - Pią Lut 03, 2012 09:26

nubijka nie ma co, napiszę to w końcu. Białas zostaje u mnie na stałe :serducho:
Mam nadzieję, że się dogada z chłopakami :kciuki:

Pyl - Pią Lut 03, 2012 12:21

nubijka, czyli wszystkie ogony już mają stałe domki?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group