To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Lowenstein - Wto Lis 13, 2012 17:51
Temat postu: [Trójmiasto] Kogo polecacie do kastracji szczura?
Mój Mosby zaatakował wczoraj moich młodzieńców. To nie pierwszy raz kiedy dominacja była agresywna z jego strony.

Szczegóły w moim wątku od dołu strony 14 klik

Wobec tego myślę o kastracji Mosbyego. Ma około roku z plusem. Jest z adopcji interwencyjnej, mam go od września. To szczur który musiał przejść nieleczone zapalenie ucha lub coś takiego. Ma lekkie zaburzenia równowagi i stały skręt główki. Poza tym jest zdrowy, żwawy, waży około 450g.

Proszę doradźcie mi weterynarza z wziewką, zaufanego, z doświadczeniem oraz opiszcie wasze doświadczenia z tego typu zabiegów przeprowadzanych przez polecaną przez was osobę.

Layla - Wto Lis 13, 2012 18:01

Lowenstein, scaliłam z tematem o trójmiejskich lecznicach. Od siebie dodam, że ja osobiście, jeśli szczur jest zdrowy, nie zwracam uwagi czy jest wziewka czy nie, w sumie z dr Anią nie raz o tym rozmawiałam i nie trzeba iniekcyjnej narkozy aż tak demonizować. Kiedyś kastrowalam na Obrońców, ale bardzo dawno temu i dostałam niewybudzonego szczura, zatem polecić nie mogę, choć zabieg wykonany poprawnie.
EpKee - Wto Lis 13, 2012 18:06

Wciąż, 2 albo 3 lecznice mają tylko wziewkę w 3city. Więc trudno pewno będzie jednoznacznie określić, która z nich byłaby najlepsza.
Lowenstein - Wto Lis 13, 2012 18:26

no ok ale czy np Dr Marcela z Feniksa jest odpowiednia osobą? Dr Ania poszła na urlop i w zasadzie nie podchodzi pod rozwagę bo jej nie będzie do wiosny.
Dajcie mi prosze jakichś konkretnych lekarzy za przykłady.

Lowenstein - Wto Lis 20, 2012 17:07

Off-Topic:
Jadę jutro do Gdyni do dr Krefta na Wolności, jadę samochodem jeżeli ktoś sie chce zabrać zapraszam. Wyruszam trochę po 11.

Lavi - Nie Lis 25, 2012 11:54

Czy ktoś w środę będzie jechał samochodem do weterynarza?:) Wybrałabym się ze swoimi po zaświadczenia na wystawę i chętnie bym do czyjegoś samochodu dołączyła:)
Lowenstein - Nie Lis 25, 2012 11:59

Mosby ma mieć zdejmowane szwy 27, ale to wtorek. Może mogę to pchnąć na środę. Do dr Marceli będę jechała.
Lavi - Nie Lis 25, 2012 12:00

Lowenstein, jeśli byś mogła to byłabym wdzięczna i chętnie zabrałabym się z Tobą za czekoladę albo piwko :DD
jancia - Nie Lis 25, 2012 12:21

a o której byś jechała Lowenstein, ? Też mogłabym sie dołączyć za czekoladę/piwko/winko ;p?
Lowenstein - Nie Lis 25, 2012 16:45

około 11 - 12. ma miejsce na 3 osoby w aucie bo przednie zajmuje mój Mosby ;P
Lavi - Nie Lis 25, 2012 16:53

Lowenstein, to ja poproszę miejsce dla mnie, chętnie się zabiorę;)
Lowenstein - Nie Lis 25, 2012 19:23

Lavi, jest zaklepane
Lavi - Nie Lis 25, 2012 20:55

Lowenstein, dzięki;) Mam do Ciebie podjechać czy zajedziesz na moją dzielnię? :DD
Lowenstein - Pon Lis 26, 2012 08:52

Lavi, podjadę około 11 w środę.
natkapatka - Czw Sty 03, 2013 13:28

A ja tak z innej beczki. Musze pilnie z psem pójść do weta, bo wyrósł mu mega guz zamiast oka i ostatnie dni potwornie szybko urósł. Szukam kogoś naprawdę kompetentnego w sprawach chirurgicznych itp. Nigdy mi pies nie chorował i w sumie tylko na szczepienia jeździł, wiec potrzebuje rady. Dodam, ze młodzieniaszkiem już nie jest bo 9.5 roku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group