To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - CZARNE STOPY od wuwuny

wuwuna - Wto Sty 31, 2012 01:48

Niamey napisał/a:
Też mam takie wrażenie - dziki potrzebują towarzystwa szczurów, nawet jeśli przed nimi uciekają
Bo natura dzika jest taka, że ucieczka to najlepsza towarzyszka.

Miziaki dla Archy!

Sirinia tak się ucieszyła z dziewczyn, że radośnie skacze aż miło, już jej chyba smutki odeszły.
Ja padam więc idę spać.
Sirinia zostaje na noc z łysymi koleżankami. A Łamli muszę oddzielić, bo koniecznie chce złapać dzikuske (co nie jest możliwe) mimo wstępnie pozytywnych relacji.

A wręcz bym powiedziała, że chciałabym by mała nowa była jej.
Na udokumentowanie moich słów.przytoczę sytuację z przed chwil kilku.
Eclipsa(wyjatkowe adhd i wercipupa, wierciłapka, wiercigłówka wierci...) skoczyła na nią i chciała dziczka zdominować (Si się poddaje b. ładnie) dobiegła wtedy w te pędy Łamli i wywaliła Eclipse na plecy i nie chciała z niej zejść tłamsząc. Wyniaka z tego tyle, że wobec agutki ma pozytywne zamiary.

Ale Łamli dopiero 5 dób po zabiegu też nie może się nadwyrężać, więc idzie samotnie spędzić noc.

Nakasha - Wto Sty 31, 2012 10:15

Ale relacje. :D Kciukam za szybkie gojenie. :kciuki:

Mi raz podczas wybiegu dzikusy uciekły - wlazły pod kanapę i nie dały się złapać. Zamknęłam resztę szczurów w klatce, na górze klatki postawiłam ich zabawki wybiegowe (koszyki, domki, itp) i poszłam spać. Rano oba dzikusy siedziały na górze klatki w domku. :]

Zdecydowanie wolą bycie z innymi szczurami, niż samotność/wolność. W stadzie nie mają jakichś super relacji z moimi hodowlanymi szczurami, ale dogadują się z nimi. I idą tam, gdzie jest stado.

wuwuna - Wto Sty 31, 2012 11:59

Po nocy bez zmian czyli dobrze. Dziewczyny się dogadują, a Sirinia dostała najcudowniejszą nianie z możliwych (Dżyliki, która jako z racji wieku była nianią co najmniej 30 szczurów, więc doświadczenie, staż i lata pracy zrobiły swoje).

Dżyliki małej się podoba. Niech dziś korzysta, bo od jutra będzie musiała siedzieć sama.

wuwuna - Wto Mar 06, 2012 14:39

WËËNSZYDEŁEK OSWOJONY (Węszydełek) kochany dzieciak i bardzo grzeczny


MRYYR- YŻiQ- YÖ PODUSZKOWY (Mryriżik) delikatniejszy i wrażliwszy od brata


i moje urlopowiczki.

Mała Shi


Sirinia

radzioo81 - Wto Mar 06, 2012 15:16

wuwuna, to są dzikuski..?
wuwuna - Wto Mar 06, 2012 15:24

radzioo81 napisał/a:
wuwuna, to są dzikuski..?
radzio, tak w 100% dzikie.

To temat właśnie ich miotu. Całej 8

radzioo81 - Wto Mar 06, 2012 16:08

wuwuna, wybacz ja jakoś ostatnio nie w temacie... :/ śliczne są i jak zwykle fajne zdjęcia...
Adeline - Wto Mar 06, 2012 16:10

Wszystko to nic... Ale pralka mnie rozwaliła :lol:
wuwuna - Wto Mar 06, 2012 19:13

Adeline napisał/a:
Wszystko to nic... Ale pralka mnie rozwaliła :lol:
Adeline, ja nie wiem czym się zachwycać, każdy ma pralkę w domu przecież :D
Martini - Wto Mar 06, 2012 19:17

Adeline napisał/a:
Ale pralka mnie rozwaliła


Mnie też. Cudowna. Dzikuski do pralek - w sam raz na Manifę:P

Hanami - Wto Mar 06, 2012 22:36

wuwuna napisał/a:
każdy ma pralkę w domu przecież
Ale nie każdemu przytrafiają się w niej szczurne (za)wirowania :usmiech:
Nakasha - Pią Mar 16, 2012 15:49

I moje dzikusie:



Chłopcy zestresowali się otwartą przestrzenią (w formie fotela :P ), wleźli mi na ramiona i nie było mowy o dalszym foceniu czy kręceniu filmików. Niedawno odwiedziła nas ciocia noovaa i chłopcy zostali wymiziani - znieśli to z godnością. :mrgreen:

wuwuna - Sob Mar 17, 2012 00:21

Nak, a jak z ich wagą? Bo mam wrażenie, że przez brak jajec są bardziej okraglejsi niż moi. Ale może to tylko takie wrażenie.

Cudowne! :serducho: :serducho:
Dziękuję :*

Nakasha - Sob Mar 17, 2012 09:26

wuwuna, tak, po kastracji zaczęli się wypełniać i teraz mają tłuszczyk. :] No i to naczelni bzykacze stada - nie popuszczą żadnej samiczce z rujką, co je bardzo cieszy. 8)
wuwuna - Sob Mar 17, 2012 10:38

Nakasha napisał/a:
No i to naczelni bzykacze stada - nie popuszczą żadnej samiczce z rujką, co je bardzo cieszy.
ohoho. :shock:
Moi nie mają takich atrakcji, ale nie widzę zapędów gwałcicielskich.
Martwię się tylko o dojrzewanie, ale póki co nie widzę tego.

Ja już chcę, by oni mieli rok.

Nakasha, a zważysz ich w wolnej chwili dla mnie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group