To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

Libellee - Wto Lip 10, 2012 15:50

To ja pokażę swojego udoskonalonego Furata :) Nie ma tam nic nadzwyczajnego, ale jestem bardzo zadowolona z obecnego stanu mojej klatki, dziewczyny także, bo korzystają ze wszystkich sprzętów bez wyjątku :-P (Nawet z huśtającej się rury za sputnikiem :mrgreen:

(hamaków nie ma, bo zostają obgryzione w 5 minut i są zawlekane do kuwety :? więc zrezygnowałam z nich, "nie to nie" :-P )


smeg - Wto Lip 10, 2012 17:04

Świetna klatka, uroczo i estetycznie urządzona :) Chociaż ja bym nie miała serca całkowicie się pozbyć hamaków - mimo że wygryzają w nich dziury, to śpią tam słodko na kupie :mrgreen: Miałam okazję ostatnio wypróbować Furata (albo Plusa, nie odróżniam jeszcze) u mojej siostry i bardzo przeszkadzały mi te listwy na rogach - nie było gdzie przyczepiać karabińczyków od wyposażenia, dla mnie ten pionowy pręcik jest niezbędny :P Ale ogólnie to fajna klatka ;)
Libellee - Wto Lip 10, 2012 17:10

smeg napisał/a:
Świetna klatka, uroczo i estetycznie urządzona :) Chociaż ja bym nie miała serca całkowicie się pozbyć hamaków - mimo że wygryzają w nich dziury, to śpią tam słodko na kupie :mrgreen: Miałam okazję ostatnio wypróbować Furata (albo Plusa, nie odróżniam jeszcze) u mojej siostry i bardzo przeszkadzały mi te listwy na rogach - nie było gdzie przyczepiać karabińczyków od wyposażenia, dla mnie ten pionowy pręcik jest niezbędny :P Ale ogólnie to fajna klatka ;)


Dziękuję :)
A hamaczków pozbyłam się właśnie z bólem serca, bo bardzo mi się podobały, no ale Nastka obgryzała je natychmiast po zawieszeniu, po pięciu minutach już zostawały same karabińczyki, także szkoda było mojego czasu na szycie, bo zszywałam je niemal co dziennie (zimą spróbuję znów coś zawiesić). Ale wrzucam im szmatki do koszyczków, jak w nich śpią, to też mam uroczy widok :)

klimejszyn - Wto Lip 10, 2012 21:12

Fluffka :




stadka :



i tymczasów :


:)

majlena - Wto Lip 10, 2012 21:32

uwielbiam oglądać cudze Perfecty :) pomysły się rodzą.
klimejszyn, Fluffy to jaką ma klatkę? co to za model? i jakie ma rozmiary? tak z ciekawości pytam

klimejszyn - Wto Lip 10, 2012 21:47

majlena, to Cavie 80, wymiary 77cmx48cmx42cm :)
majlena - Śro Lip 11, 2012 00:57

mhm. sympatyczna chorobówka :)
cynia - Czw Lip 12, 2012 14:03

Wrzucam klatkę, wiem że może nie jest najpiękniej, ale ładniejszy komplet jest właśnie w praniu ;) Ale klatka została dziś porządnie umyta, pachnie czystością i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :D


Nietoperrr... - Czw Lip 12, 2012 23:37

No to my też chwalimy się Perfectem :wink: Mamy ją od dziś,ale szczuractwo już wniebowzięte,każdy wreszcie ma przestrzeń dla siebie,a ja mam okazję do polarkowych szaleństw :wink:
---
---
-

Niamey - Czw Lip 12, 2012 23:49

Nietoperrr..., śliczna :serducho:
Nietoperrr... - Pią Lip 13, 2012 00:07

Ja już uwielbiam tą klatkę,w dodatku dzieciaki pozawieszały małe zabaweczki,szczuractwo ma nieziemska frajdę z mocowania się z nimi :lol:
bobroska - Pią Lip 13, 2012 00:34

Nietoper, świetna, zazdroszczę strasznie.

U nas małe przemeblowanie. Wiem, że nic nie widać, ale pierwszy raz jestem w miarę zadowolona, więc muszę się pochwalić. :roll:


mmarcioszka - Pią Lip 13, 2012 11:48

Nietoperrr..., ślicznie macie w klatce :mrgreen:
Agniesha - Wto Lip 17, 2012 17:53

Tu są tak wymyślne klatki, że aż obciach pokazywać moją.
Nie jest tak bogata w dodatki jak to tutaj co poniektóre, ale chłopakom się raczej podoba.

Może macie jakieś pomysły coby można tam dorzucić jeszcze?


smeg - Wto Lip 17, 2012 17:56

Agniesha, bardzo estetyczna, tylko trochę pusta ;) Ja bym dodała tam jakieś większe półki - możesz odkupić od kogoś ferplastowe tarasy albo niektóre małe koszyczki zamienić na większe, najlepiej takie na całą szerokość klatki - tak ze 2-3. Oprócz tego może jakieś rury, sputnik (teraz w zooplusie sprzedają różowe, będzie pasował) ;) Tyle pustej przestrzeni w klatce może być niebezpieczne dla szczurków spadających np. z domku podczas bójki. Jeśli nie duże półki, to powieś im chociaż w 1/3 i w 2/3 wysokości jakieś duże hamaki.

Ever, bardzo fajnie to wygląda :) A gdzie jest wejście do tego fioletowo-zielonego domku z koszyków? 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group