To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

Tygrys - Wto Lip 08, 2014 12:48

nimka, ale kuweta jest na ziemi a miski na komodzie i schowane za szafka.nie mogą byc w innym miejscu gdyż w grę wchodzilaby tylko podłoga a przy mojej dwuletniej córze niewykonalne. Jadlaby mu z miski :P
Wody Maniek pije dużo. Dwa razy dziennie dolewam pełną miskę :)

Ten pokój za pól roku przejmie Weronika a Maniek dostanie mniejszy obok.ale dalej będzie miał swój własny pokój :P

Ninek - Pon Lip 14, 2014 20:34

Mamy pięć kociczek na dt :mrgreen:

Zapraszamy na fejsa, dzisiaj będzie duża porcja zdjęć i filmików ^^

https://www.facebook.com/...ry_type=regular

nimka - Pon Lip 14, 2014 22:13

A też sobie wzięłam dziś kotka na tymczas :P
Nie ma się czym chwalić, ale się chwalę :twisted:
Ciasno mam przez nią (to teraz o jakieś 3 koty za dużo mam :roll: ) i koty zestresowane troszeczkę, ale zostawić nie miałam sumienia.
Świeżo z podwórka kotka, straciła maluchy (zostały zabrane do schroniska podobno kilka dni temu - wierzę, sutki wyglądają na moje oko jak po stracie maluchów: bardzo napełnione mlekiem, nabrzmiałe, bolesne trochę).
Wywalona z domu.
Poznałam ją 1 lipca, ale wtedy wyraźnie karmiła, nie chciałam skazywać maluchów na śmierć... a do dziś myślałam, że może zrobiłam błąd, bo już kotka na pewno nie żyje. A tu się wyłoniła zza krzaka...

Ninek - Sob Lip 19, 2014 14:01

Mamy dzisiaj pierwszą wizytę w sprawie adopcji kociaków. Stresuję się jak cholera, nie mam żadnego doświadczenia w wydawaniu kotów do adopcji!
Z jednej strony chciałabym stawiać sztywne wymagania w wielu kwestiach a z drugiej strony nie mogę zostać z pięcioma dodatkowymi kotami. Oszaleję ;(
Najpierw muszę kobitę namówić na dwa koty, bo ona chce jednego. Krótko z nią rozmawiałam ale mi się spodobała. Chce kota dla 12 letniego syna bo ona kota w dzieciństwie miała i on też powinien.

limomanka - Sob Lip 19, 2014 21:45

Ninek, jak było?
Ninek - Sob Lip 19, 2014 22:17

limomanka, tak sobie. Nie dali się namówić na dwa kociaki.
Poza tym są ok, choć bez rewelacji. Mam nadzieję, że zabezpieczą okna, trochę ich postraszyłam i zapowiedziała mężowi, że będzie miał zajęcie. Nie wiem na ile powiedziała to serio a na ile na odwal.
A ja nie mogę się nie zgodzić na wydanie im kota bo to nie ode mnie zależy. Lipa totalna. Nigdy więcej nie pójdę na taki układ, że tymczasuje koty a praktycznie żadna decyzja nie należy do mnie. To ja wkładam w nie swój czas i serce, uwielbiam prawie jak swoje. A jakaś roztrzepana kobitka (w dodatku uważająca RC za najcudowniejszą karmę świata) podejmuje decyzje do kogo koty trafią.
Jeszcze bardziej mam ochotę ukraść oba czarnuszki bo totalnie się w nich zakochałam ;(

nimka - Nie Lip 20, 2014 08:49

Nowa tymczaska:


Szukam pomysłu na imię... ma być odpowiednie do ogłoszeń, czyli zachęcające do adopcji :roll: :wink:

Viv'quaree - Śro Lip 23, 2014 15:25

A ja nie mogę usiedzieć w miejscu, bo idę obejrzeć kota, którego planuję zakupić.



Po prostu już tuptam z niecierpliwości. Spotkanie równo 21:00. O matulu 8)

klauduska - Śro Lip 23, 2014 15:50

Viv'quaree, piękny norweg :) I hodowla fajna :)

edit:
A nas dzieli już dosłownie kilka dni od porodu :serducho: :serducho:
Mamuśka w 54 dc (dziś 55):

Viv'quaree - Śro Lip 23, 2014 18:00

Wiem, zakochałam się w nim jakiś czas temu, kiedy byłam jeszcze w szpitalu. Tak jakby nie patrząc, śmieje się, że czekał na mnie cały ten czas. Ohh, Cedrik :)

O jaka słodka kicia. Jeszcze trochę, a będą małe kicie, mrau.

Ninek - Śro Lip 23, 2014 19:32

klauduska, czemu tak utuczyłaś kotkę? :lol: Piękna :serducho:


Rude śliczne :mrgreen:

klauduska - Śro Lip 23, 2014 20:46

Viv'quaree, mam nadzieję, że znajdzie u Ciebie dom :) Powodzenia :)

Viv'quaree napisał/a:
Jeszcze trochę, a będą małe kicie

W tym roku chyba szybciej urodzi, bo brzucho mało jej nie pęknie :D Szósteczka kluch rozepchała ją po całości :)

Ninek napisał/a:
klauduska, czemu tak utuczyłaś kotkę? Piękna

A tak jakoś stwierdziłam, że chudawa i trochę tłuszczyku by się przydało :lol: Dziś 5,5kg :serducho:
Dziękuję :)

Ninek - Śro Lip 23, 2014 21:54

Damian mi właśnie pokazał tego kota :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=0xvHEdqwSjY

limomanka - Śro Lip 23, 2014 23:45

Ninek, genialny i na pewno bardzo upierdliwy :lol:
Ninek - Czw Lip 24, 2014 11:56

limomanka napisał/a:
Ninek, genialny i na pewno bardzo upierdliwy :lol:

Chyba wole, żeby pukał niż w żaden sposób nie mówił, że chce wyjść :P A tak robi jeden kot u Damiana. Kuwetę mają jedną i gnój nie drapnie w drzwi, nie zamiauczy jak drzwi są zamknięte, woli nalać np na łóżko. Tym sposobem zostałam kiedyś obsikana, w środku nocy :]
Jak drzwi są za wąsko uchylone to też nie wyjdzie, muszą być otwarte na szerokość większą niż kot (kot plus dużo futra bo jest długowłosy).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group