To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

Devona - Śro Cze 18, 2014 13:27

Lista suplementów na sprzedaż :D .
barbus - Pią Cze 20, 2014 19:50

Od kilu dni na podwórku mam takie widoki





Koty są dzikie, nie można się do mich zbliżyć, uciekają na widok człowieka.
Są śliczne, kocica troskliwie się nimi zajmuje. Czyści je, karmi i bawi się z nimi.

Ninek - Pią Cze 20, 2014 20:15

barbus, może spróbuj kotkę złapać i wykastrować? Nie wiem skąd jesteś ale sporo fundacji w tym pomaga, mają żywołapki.


A kotka piękna! uwielbiam takie krzywe czarno-białe koty.

Tuś - Pią Cze 20, 2014 20:45

śliczne :)

ale tak jak mówi Ninek, jak najszybciej złapać i wyciachać a maluchom najlepiej domek znaleźć.
u mnie 4 lata temu sąsiedzi zostawili samopas kotkę z maluchami i w efekcie na dzień dzisiejszy jest około 16 kotów... oczywiście do tego masa zginęła pod kołami przez ten czas...

barbus - Pią Cze 20, 2014 22:16

Ninek, koty są przepiękne. Jestem z podkarpacia, tu kotom nikt ni pomaga. Same muszą sobie nałapać myszy i ptaszków. Ja im kupuje kocią karmę i je dokarmiam, bo mi ich szkoda. Ale może wyrządzam im wiekszą krzywdę, bo rozleniwione i nie nauczą się polować? Nie wiem, nie znam sie na kotach. Skoro sa na moim podwórku, zacaąłem je traktować jak moje.
Ninek - Pią Cze 20, 2014 22:30

barbus, to może jakiś bazarek, itp żeby zebrać kasę na kastrację kotki?
A kociaki dobrze by było spróbować oswoić i znaleźć domy.

A jakaś fundacja czy stowarzyszenie znajdzie się wszędzie, trzeba tylko dokładnie pogrzebać ;) Podkarpacie to kawałek terenu jest więc nie wiem gdzie dokładniej szukać.
http://rsoz.org/
http://tspz.pl/

barbus - Pon Cze 23, 2014 13:31

Ninek, rozglądnę się. Podobna jest u nas (w Dębicy) jakiś oddział TONZ, ale nie wiem czym się zajmują. Na razie chyba za wcześnie na łąpanie kociy bo musi się zajmować małymi. One jeszcze ssą mleko, więc bez niej by chyba nie przeżyły.

Nagrałem filmik jak się bawią
https://www.youtube.com/watch?v=008lXPWTGw4

Ninek - Pon Cze 23, 2014 14:12

barbus, trzeba by złapać całą trójkę, nie samą matkę ;)
Warto poszukać kogoś, kto pomoże, po co jeszcze więcej kocich nieszczęść.

Tuś - Pią Cze 27, 2014 20:50

tak oto jemy :serducho:


no i mamy już całe 600g! :mrgreen:

Dory - Pią Cze 27, 2014 20:58

Tuś napisał/a:
no i mamy już całe 600g! :mrgreen:

Boziu, toż to mniej niż 2 kartoniki bozity :serducho: Słodziak!

NinaWi - Pią Cze 27, 2014 21:34

Zamontowałam dzisiaj na ścianie półki z Szarego Designu. Jest szał :mrgreen: i wyścig, kto pierwszy posadzi tyłek :mrgreen:
Ninek - Pią Cze 27, 2014 21:37

NinaWi, zdjęcia pokaż a nie :P
Ich półki są cudne!


Tuś, ależ gigant :serducho:

NinaWi - Nie Cze 29, 2014 20:04

Są piękne i solidne i koty je kochają :mrgreen: Byli już tacy, którzy próbowali spać na schodkach, ponieważ półki były zajęte :P


Półki to jeden z elementów kociego królestwa u mnie w domu - z półek wchodzą na szafę i regał, a stamtąd na drapak. Na szafie mają legowiska i budkę.

Tuś - Pon Cze 30, 2014 08:02

NinaWi napisał/a:
Są piękne i solidne i koty je kochają :mrgreen: \

ale chyba i drogie, co? :P
my ostatnio też schody powiesiliśmy, ale tata zrobił je sam. teraz gnojki wchodzą na nie z zabawkami i na łeb spuszczają jak kto jest pod nimi :lol:

Devona - Pon Cze 30, 2014 10:42

Może kogoś zainteresuje dział na forum barfowym, gdzie bardzo szczegółowo są analizowane gotowe karmy dla kotów: link ogólny, jak analizować etykiety, najlepsze mokre karmy na rynku, najlepsze suche karmy na rynku. Zgłębiłam ostatnio temat, bo natrafiłam na ten wątek dotyczący Bozity, która wcale nie jest taka dobra, jak mi się wcześniej wydawało :( i producent pradpodobnie oszukuje w kwestii składu. Z tych najlepszych testowaliśmy Catz Finefood (nie miałam zastrzeżeń, ale koty wolą puszki z Aldiego :roll: ). Teraz oprócz tańszej karmy kupiłam pakiet próbny GranataPet (zanim zainwestuję w zapas na miesiąc, muszę wiedzieć, że koty zjedzą, bo np. saszetki bio z jelenia Gizmo co najwyżej zakopywał 8) ). Wygląda naprawdę dobrze i wyjątkowo przyjemnie pachnie. Zobaczymy, jaka będzie opinia kotów ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group