To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [Poznań] zamówienie zooplus

Kami - Nie Maj 27, 2012 13:24

Ściółka zaklepana, będzie darmowa przesyłka. Planuję zamówić jakoś w środę/czwartek, jeśli ktoś coś chce, to proszę PW. :)
Nashi - Nie Cze 10, 2012 22:07

Szukam chętnych do podziału karmy - najprawdopodobniej Timy, ewentualnie Uczty, ale skłaniam się ku pierwszej, bo ma mniej tłuszczu. Chciałabym zamówić duży worek do podziału, żeby zaoszczędzić na przesyłce, no i kg sam w sobie jest tańszy. Nie spieszy mi się, bo karmę mam, szukam czegoś do domieszania.
Jeśli ktoś miałby propozycję zamówienia jakiejś innej szczurzej karmy w dużych workach to ja jak najbardziej jestem skłonna, oczywiście nie musi być w zooplusie.
Jeśli do zamówienia chciałby się dołączyć ktoś spoza Poznania to mogę wysłać karmę Pocztą lub przez Paczkomaty.

Dodam jeszcze, że sama potrzebuję 3-5 g karmy.

pszczoła - Pon Cze 11, 2012 00:22

Off-Topic:
Nashi, może Labofeed? Zamiast VL zero classic, z którego raczej zrezygnuję...

Kami - Pon Cze 11, 2012 10:50

Mnie też już VL Zero Classic nie przekonuje, więc chciałabym ok. 5kg czegoś - najchętniej Timy lub Uczty, ale Labofeed też bym wzięła. :wink:
adrihnn - Pon Cze 11, 2012 11:47

Ja podobnie, po ostatnich problemach dziewczyn z VL coś innego chętnie bym wzięła, tak z 5kg
pszczoła - Pon Cze 11, 2012 13:28

No to zapraszam tutaj (jeżeli Nashi zgadza się na Labofeed)
Nashi - Pon Cze 11, 2012 15:40

adrihnn napisał/a:
Ja podobnie, po ostatnich problemach dziewczyn z VL coś innego chętnie bym wzięła, tak z 5kg
Off-Topic:
Problemy nie zostały udowodnione, to tylko luźna przesłanka i ostrzeżenie dla aktualnych "karmicieli" o tym, ze warto zrobić szczurom przegląd. Ja od jakiegoś czasu karmię Zero Classic suplementowaną różnymi dodatkami i badanie moich dziewczyn wskazuje, że mają nerki "jak dzwony", więc trudno mi osobiście mówić o jakimś negatywnym wpływie na stan zdrowia szczurów. Oczywiście, jest to jakiś wykrzyknik, który powinien się pojawić podczas decyzji o kupnie tej karmy, ale dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona (a raczej o ile zostanie). Dodam tylko, że moje szczury są w wieku niektórych szczurów, które zmarły po przejściu na Zero, czyli mają 1 roki i 2,5 miesiąca. Słowem - nie odradzam, nie polecam.

pszczółka, może być i Labofeed. :]

siemka - Pon Cze 11, 2012 15:48

Czy ktoś może mnie przekierować do tematu gdzie jest opisane co się dokładnie stało szczurkom po vl?
Pół roku temu miałam masowe pady skoków karmionych hc i zero classikiem, przyczyna- niewiadoma- sekcja wykazała min śmiertelne zmiany w nerkach.

Nashi - Pon Cze 11, 2012 15:50

siemka, dobrze, że mówisz. Temat tutaj http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0
adrihnn - Pon Cze 11, 2012 18:39

Nashi, wolę nie kusić losu ;)
pszczoła - Pon Cze 11, 2012 20:22

siemka, chcesz Labofeeda? :D
siemka - Wto Cze 12, 2012 11:48

A to pewnie jest granulat? jeslli tak to skoki mi tego pewnie nie zjedzą, ale na próbę moge kilogram wziąc, niech stracę :)
Jakbyście kiedyś zamawiały ucztę szczura to chętnie się podłączę.

aneczka1-13 - Śro Cze 13, 2012 23:11

Hej będziecie robić to zamówienie ogólnie w zooplusie?? Bo ja bym chciała się dołączyć w imieniu znajomego co znalazł małego kociaka.
pszczoła - Śro Cze 13, 2012 23:31

ja nie, zamawiamy Labofeeda.
Nashi - Czw Cze 14, 2012 00:07

Ja również nie będę robiła zamówienia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group