To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIV Wystawa SHSRP w Łodzi 21-22.05.2011

Bel - Pią Kwi 22, 2011 16:57

a no chyba,że tak ;) Widziałam różnicę więc zgłosiłam ;)
Anonymous - Sob Kwi 23, 2011 11:25

Bardzo proszę o sprawdzanie listy zgłoszonych szczurów. Nadal jest kilka opisów nie poprawionych i skutkować to będzie odniżeniem oceny szczura czy nie podejście do jednej z kategorii.

Proszę też sprawdzić listę wystawców i osoby towarzyszące.

Oli - Sob Kwi 23, 2011 15:28

ekhem, do zgłoszenia powinna być w takim razie dopisana wzmianka o danych osobowych, bo nie każdemu może się podobać fakt, że są one publicznie dostępne ;)

i znowu ja biorę najwięcej szczurów... :roll:

Bel - Sob Kwi 23, 2011 16:30

u mnie wszystko hula :DD
Anonymous - Sob Kwi 23, 2011 19:22

Oli, samo imię i nazwisko, to jeszcze nie dane osobowe podlegające ochronie.
Oli - Sob Kwi 23, 2011 19:25

Viss, no nie wiem, uważam, że powinniście pytać, bo to nie osoby same udostępniają swoje dane osobowe (w końcu imię i nazwisko jest osobiste), tylko Wy to robicie. Co innego jakby rejestracja była np. na stronie internetowej jak w sklepie online. Chodzi o to, że nie ma info, że dane osobowe będą udostępnione w necie do wglądu dla każdego. Nadal istnieje w naszym kraju prawo do zachowania anonimowości.
Bel - Sob Kwi 23, 2011 20:28

oj nie przesadzajmy już.Co najwyżej znajdą nas na fejsie :lol: i wyślą zaproszenie do farmville
Oli - Sob Kwi 23, 2011 20:31

Mnie się to akurat nie podoba. Anonimowa dla większości nie jestem, ale, no właśnie "ale" - dobrze by było zapytać o zgodę. O samą formalność chodzi. Poza tym nie po to mamy na forum nicki żeby świecić nazwiskami.
susurrement - Sob Kwi 23, 2011 20:41

Oli, ale imię i nazwisko nie sa wystarczajaca ilościa danych, żeby podlegać pod ustawę o ochronie danych osobowych.
Oli - Sob Kwi 23, 2011 20:53

no jak nie? ktoś pisze o mnie i może sobie pisać pełne imię i nazwisko? nie, nigdzie tak nie ma, że bez zgody danej osoby można pisać do wiadomości publicznej jej imię i nazwisko.
susurrement - Sob Kwi 23, 2011 20:56

imię i nazwisko to zbyt mało aby zidentyfikować osobę. może być wiele osób o Twoim czy np moim imieniu i nazwisku. dopiero jak dodasz do tego np adres to sa to dane osobowe podlegajace ochronie danych osobowych. przynajmniej z tego co się orientuję, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
agata-air - Sob Kwi 23, 2011 21:12

Akurat mi się z nazwiskiem upiekło ;p
Oli - Sob Kwi 23, 2011 21:30

susurrement napisał/a:
może być wiele osób o Twoim czy np moim imieniu i nazwisku
mhm, zwłaszcza o moim :] :P

gdyby tak było to nie sądzę żeby np. w gazecie,. czy tv podawali Roman S. czy coś takiego, a nie podają pełnego nazwiska bez zgody jego właściciela.

supełku, wpisz sobie w wyszukiwarkę google tylko swoje imię i nazwisko i zobaczysz co Ci wyskoczy na pierwszej stronie :mrgreen: to wcale nie takie trudne po imieniu i nazwisku kogoś znaleźć "przez przypadek".

susurrement - Sob Kwi 23, 2011 21:44

Oli, ale ja nie mówię o tym jak jest w praktyce, ale jak to wyglada w teorii z tego co się orientuję. :wink:
Oli - Sob Kwi 23, 2011 21:45

to w teorii każdy kto chce może powiedzieć, że sobie tego nie życzy i bez pytania ktoś kto wstawił dane jest na straconej pozycji ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group