To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

baradwys - Czw Kwi 22, 2010 09:25

kameliowa, przeczytałaś post cytrynki?? nie ma na razie żadnych rezerwacji...
Dominator - Czw Kwi 22, 2010 14:07

Chętnie przyjełabym dwóch chłopców , ale niewiem czy oferta jest nadal aktualna ? I domyślam się że nie oddajesz ich pierwszej , lepszej , nie sprawdzonej osobie ?:)
Nakota - Czw Kwi 22, 2010 14:30

Póki co wszelkie rezerwacje zostają wstrzymane. W piątek po południu jadę z cytrynem do właściciela, więc zrobimy dzieciakom sesję z podziałem na płcie i wtedy będzie wiadomo które szczurki jeszcze szukają domu. Zainteresowanych proszę o śledzenie wątku ;)

Dominator, tak, nie oddam malców osobie, o której nic nie wiem.

Dominator - Czw Kwi 22, 2010 14:44

Więc mam rozumieć że niema szansy na zaadoptowanie szczurków ?:)
Nakota - Czw Kwi 22, 2010 14:51

Dominator, nie :) Szansa jest, ale dla szczurków wybieramy najlepsze domki, więc osoby zainteresowane maluszkami muszą się odrobinę wykazać. Muszą mi przedstawić jakie warunki mają dla malców - klatka, ściółka, karma, weterynarz etc. Jeśli wszystko będzie w porządku to nie widzę problemu, żeby zaadoptowały szczurka.
Dominator - Czw Kwi 22, 2010 16:18

Więc ja mam już wszystko dla Nich przygotowane :)
Klatka ma wymiary 70 x 44 x 70cm , kupiłam już hamaczek , wstawiłam im wielka gałąz do wspinania , domek też już jest :) teraz myśle o jakis ewentualnych innych atrakcjach :)
Mam już kupiona karme Versele Laga . sciółka nie jest jeszcze kupiona :)
Co do weterynarza to z moimi psiakami chodze od ładnych pare lat do jednego sprawdzonego :) Ma on też specjalizacje jeśli chodzi o gryzonie :) Wystarczy takie coś czy chciałabyś coś jeszcze wiedzieć ??

Bel - Czw Kwi 22, 2010 16:34

Dominator, napewno wizyta przed adopcyjna będzie wskazana.
Nakota - Czw Kwi 22, 2010 16:41

Dominator, wszystko wydaje się być okay. Tak jak pisze believe potrzebna byłaby jeszcze wizyta przedadopcyjna i z racji tego, że jesteś niepełnoletnia to także pisemna zgoda/zaświadczenie, że rodzice zgadzają się na szczurki.
Bel - Czw Kwi 22, 2010 16:42

oka czy ktoś mi powie w takim razie ile i kiedy maluchów do mnie trafi? bo ja już się zakręciłam :/
Dominator - Czw Kwi 22, 2010 16:45

Powiedz kiedy i gdzie a napewno przyjade :)
Na czym polega taka wizyta ? Bo niewiem na co mam się przygotować :o

Bel - Czw Kwi 22, 2010 16:47

Dominator, to ktoś przyjedzie do ciebie... widzisz,jesteś osobą nową,nie znaną... nie odbieraj przypadkiem tego jako podejrzliwość czy coś,ale niestety ja mogę powiedzieć,że mam 10 pokoi dla szczurów a tak naprawdę będzie to gie prawda ;) więc warunki trzeba sprawdzić :)
quagmire - Czw Kwi 22, 2010 16:50

A do tego (przynajmniej my tak miałyśmy z kotem) osoba, która składa wizytę opowiada trochę o zwierzakach, o tym na co trzeba uważać, zwracać uwagę itd., może polecić weta w okolicy i często oferuje pomoc, a przynajmniej w kwestii odpowiedzi na wciąż pojawiające się pytania.
Dominator - Czw Kwi 22, 2010 16:52

believe_86,
Dziękuje za wyjaśnienie :) więc w takim razie chyba teraz powinnam umówić się z Nakotą na PW na dogodny dla Niej termin tak ?:)

Nakota - Czw Kwi 22, 2010 16:54

believe_86, jutro dobrze? Jutro jedziemy odwiedzić malce, zrobimy im super sesję i wtedy będzie wiadomo czyj szczurek jest, gdzie jedzie, a jakie są wolne.
quagmire - Czw Kwi 22, 2010 16:55

Dominator, najpierw trzeba będzie poczekać na wizytę dziewczyn u właściciela maluchów - bo ostatecznie nie wiadomo, ile z nich będzie do oddania.
Poza tym nie wiem, czy Nakocie będzie się chciało do Ciebie jechać. Może wpaść ktoś inny, kto mieszka w Jeleniej Górze i kogo Nakota zna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group