To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12

Anonymous - Nie Cze 27, 2010 17:55

a niech mi kto spróbuje zrezygnować z dzieci cudownego bakłażana, to ma ode mnie ignora :P

nie będę się kolejny raz rozmaślać nad tym, jaki on ma świetny charakter. jest po prostu ideałem szczura i kropka. z niusów dodam tylko, że ważyłam go dzisiaj i dumnie oznajmiam, iż Nemek to eleganckie 577g puchatego jak kaczuszka szczura :hyhy:
a dalej to sami se podziwiajcie :-P


Lavi - Nie Cze 27, 2010 20:25

O nie, zdjęcia, piękne zdjęcia pięknego Anemonka :serducho: :serducho:
Ja już chcę jego dzieci :twisted:

Mao - Nie Cze 27, 2010 23:20

Ych, jakby miał takiego pluszaka w domu, to nic tylko mizi mizi non stop :P
A tu jeszcze tyle czasu do krycia ;)

Mucha321 - Śro Cze 30, 2010 00:20

Fakt. Jeszcze tyle czasu. ;(

Muszę mieć wtórnik Anemonka! :mrgreen: :serducho:

Nakasha - Sob Lip 10, 2010 14:24

Po dogłębnych ustaleniach doszłyśmy do wniosków, że Pocahontas jest chocolate agouti, tylko prawdopodobnie rozjaśnionym przez niesienie minka. Więc Hotaru powinna nieść chocolate, zatem pierwotne określenie kolorów, jakie powinny się urodzić w miocie jest prawidłowe. ;) Z tym, że będą też zwykłe agutki i blacki. Ale jak to będzie w rzeczywistości, to okaże się po ofutrzeniu maluchów.
Anonymous - Pon Lip 12, 2010 12:54

A ja przypomnę, że mam wciąż wolne miejsca na obie płcie :wink:
Lavi - Pon Lip 26, 2010 11:34

Zapisywać się na miot! Nie chcecie pięknych bakłażanków i czekoladek i czarnuszków i co się tam jeszcze urodzi? :mrgreen: A ja pytam, co tam u przyszłych rodziców? Jak waga mamusi? Podskoczyła troszkę?;)
greenfreak - Wto Lip 27, 2010 00:22

Bez wątpienia świetne maluchy będą, a jak się w tatę wdadzą, to już zupełnie :mrgreen: Heh, gdyby nie to, że mi facet tak trzeszczy, iż moje dwie ciury to dość :roll: I też boję się trochę, że jak trzecią babę bym wzięła to bym już szansy nie miała, żeby kiedyś samca znów sobie przygruchać :D
Nakasha - Wto Lip 27, 2010 08:48

Tak, dobiła do 296 i rośnie, głównie wzdłuż :P
Anonymous - Wto Lip 27, 2010 13:00

Anemona mam teraz na co dzień, jest absolutnie niesamowity :serducho: . Nie taki wspaniały jak mój Cyranek, ale zawsze :lol:
Anonymous - Wto Lip 27, 2010 20:12

Ren napisał/a:
Nie taki wspaniały jak mój Cyranek, ale zawsze


pfff, ta jasne :P
a ja tęęęęęssssssssssknię okrutnie za moim puchatkiem ;(

asia030984 - Nie Sie 01, 2010 14:25

jejku jakie śliczne fotki :)
piękny ciurek :wink:

Nakasha - Nie Sie 01, 2010 21:09

Hotarek:


Mao - Pon Sie 02, 2010 12:53

Cudny kolor, nie mogę się napatrzec :serducho:
Po ślepkach widac, że trzpiotka :]

Nakasha - Pon Sie 02, 2010 14:48

Właśnie ona jest taka nie wiadomo jaka :lol: Na ładnego, wystawowego aguta jest za jasna i za ruda, a na czekoladowego aguta za ciemna. :P Zobaczymy jaki ma kolor po dzieciach. :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group