To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot R of Anahata

Bel - Wto Lut 23, 2010 22:19

mrófka, Ty weź mi powiedz bo ja już przestałam ogarniać... na ile Ty ogonów jesteś zapisana?Bo co miot to widzę Ciebie..boję się już lodówkę otworzyć :P
mrófka - Wto Lut 23, 2010 22:28

believe_86, he he no kilka sztuk to tego będzie :wink: ale tak poważnie to będą cztery ogonki, no i na fuzzika zachorowałam więc to będzie piąty o ile się kiedyś uda.. :mrgreen: a udzielam się tu i tam bo się przejmuję tematami i przeżywam każde narodziny małych pijawek :-P

... lodówka to moje ulubione miejsce w domu wiec dobrze z tym trafiłaś :mrgreen:

Anonymous - Czw Lut 25, 2010 13:26

Właśnie wróciliśmy z USG, Precia niestety nie jest w ciąży :( . Za kilka dni zamieszka z Kermitem, może tym razem się uda :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Czw Lut 25, 2010 14:23

Wiesz co, ja ci odsprzedam Kermita i se nim kryj choćby i rok. ;) :D

A na serio - trzymam mocno kciuki za kolejne bara-bara. :mrgreen: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

IgIg - Czw Lut 25, 2010 14:23

Oby się udało :kciuki: . Może ona po prostu chce, żeby Kermit o nią powalczył?
Anonymous - Czw Lut 25, 2010 14:26

IgIg napisał/a:
żeby Kermit o nią powalczył?
taaa, chyba z wiatrakami.. ;)
Nakasha - Czw Lut 25, 2010 14:46

Oby się udało! :kciuki: :kciuki:
LaCoka - Czw Lut 25, 2010 15:00

Może się amant nie spodobał :P Precia no nie bądź taka wybredna ;) Kcikuamy bardzo mocno za kolejną "randkę" ;) :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
zuuzuushii - Czw Lut 25, 2010 16:52

;( ;( ;( no nie, nie, nie nieeee... a już sobie marzyłam, że maluszek urodzi się w podobnym terminie do kluseczki z miotu "C" SunRat's w którym też jestem zapisana ;(
mrófka - Czw Lut 25, 2010 19:06

Ren, :glaszcze: nastęnym razem napewno się uda :wink:

:kciuki: :kciuki: za ciążę i odpowiednią ilość klusiąt :mrgreen:

IgIg - Pią Lut 26, 2010 16:46

zuuzuushii napisał/a:
;( ;( ;( no nie, nie, nie nieeee... a już sobie marzyłam, że maluszek urodzi się w podobnym terminie do kluseczki z miotu "C" SunRat's w którym też jestem zapisana ;(


zuuzuushii, to by chyba było za duzo szczęścia naraz. Szczęście trzeba dawkować ;) .

zuuzuushii - Pią Lut 26, 2010 21:47

IgIg napisał/a:
Szczęście trzeba dawkować
masz rację, zamiast cieszyć się podwójnie ale na raz rozłożę to sobie na mniejsze części *_*
maris - Nie Lut 28, 2010 18:18

Ojej :( szkoda... kciukamy w takim razie dalej :kciuki:

zuuzuushii, wiem co czujesz, ja też miałam nadzieję, że będzie prawie równocześnie z maluchami z miotu V, na który jestem zapisana.

Anonymous - Nie Lut 28, 2010 19:37

No niestety, przykro mi, że tak wyszło :( . Parka mieszka razem i na razie tylko na siebie łypie z dwóch rogów duny :roll:
maris - Pon Mar 01, 2010 23:09

I jak tam? ;) jakieś rujkowe oznaki? :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group