To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Layla - Czw Gru 04, 2008 19:30

Nisia, no ja cię proszę, chodzi mi o to, że jeśli vegeta ma coś zmieniać na stronę to musi mieć czarno na białym napisane. I już.Wycinać się nie da, bo wątki są przemieszane.
Mangusta - Czw Gru 04, 2008 19:37

ja przepraszam, to ja zapoczątkowałam ten bezsensowny offtop, obiecuję że nigdy więcej.
Nisia - Czw Gru 04, 2008 19:38

Layla, ale to co napisałaś zabrzmiało: "Gucio mnie obchodzi co tu robicie, niezależnie od tego, jakie cudne rzeczy byście wymyślali - bo nie wytykacie, co ma być gdzie na stronie, tylko z uporem maniaka (przepraszam Maniak :) ) piszecie o forum. Skoro tak, to se piszcie, ja nie zamierzam się tym zajmować."
Layla - Czw Gru 04, 2008 19:39

Ależ oczywiście, że mnie to obchodzi, postarajmy się po prostu ładnie zebrać do kupy, co warto zmienić na stronie i już :)
Oli - Czw Gru 04, 2008 21:06

Nisia napisał/a:
Np. "choroby". Choroby szczurze, to temat rzeka. A z tego, co mgliście kojarzę, naprawdę elementarne podstawy są w "poradniku zdrowotnym".
Ale można na stronie głównej zamieścić linki do tematów z forum. :wink: W sensie, że klikając na nazwę choroby przekierowuje Cię na forum do odpowiedniego tematu, czy działu.
Anouk - Czw Gru 04, 2008 21:16

Oli napisał/a:
Ale można na stronie głównej zamieścić linki do tematów z forum. :wink: W sensie, że klikając na nazwę choroby przekierowuje Cię na forum do odpowiedniego tematu, czy działu.
Bardzo dobry pomysł :wink: Przy okazji czytelnik dowiedziałby się o forum i wiedziałby, że w razie wątpliwości może na nim o coś spytać, bo guzik "Forum" nie rzuca się na stronie w oczy :)
Anonymous - Czw Gru 04, 2008 21:43

ale to się mija z celem, bo strona jest dla osób, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu zamiast latać po tematach jakiegoś forum.
ja bym się ograniczyła do podstawowego info i ewentualnie informacji, że każdy temat dogłębniej jest przewałkowany na forum.

Myszowa - Pią Gru 05, 2008 19:27

aga napisał/a:
ja bym się ograniczyła do podstawowego info i ewentualnie informacji, że każdy temat dogłębniej jest przewałkowany na forum

Dokładnie tak. Tylko krótkie, najbardziej potrzebne informacje, a ewentualnie pod spodem linki do odpowiednich, powiązanych z danym działem tematów z forum.

Cietrzew - Nie Gru 07, 2008 20:28

Layla napisał/a:


Temat jest o pomysłach na stronę, nie na forum.




Arght. Wybacz. Dostałam PW i przekierowalo mnie od razu na te strone, a banner Mazoku kojarzyl mi sie z tym na forum przekierowujacym do tematu o trzymaniu szczurów w grupie. Poza tym uznałam forum za rodzaj strony :D

Jesli potrzebujecie bannera do strony,czy forum to jest to o wiele prostsze niz caly layout bo wystarczy pare rysunkow moich,czy Mazoka zamiennie bez babrania sie w htmlu.


Myslalam kiedys,że fajnym pomyslem jest dokladny opis szczurzych odmian kolorystycznych po polsku. Swojego czasu chyba był dostepny na stronie kogos z forum, ale o ile pamietam nie dziala. Moglybysmy zrobic schematyczne rysunki do opisu rodzajow uszu,siersci czy kolorow (chociaz nic nie zastapi zdjec).

I Aga ma racje. Ja omijam 'forumy' z daleka, gdy chce sie czegos szybko dowiedziec. Wole miec najwazniejsze informacje podane na tacy i ewentualnie link "zobacz dyskusje na forum". Traktuje strony jak szybki poradnik do ktorego siegam,gdy chce dowiedziec sie wszystkiego na jakis temat, lub np. jestem uczniem podstawowki i robie referat. I mysle,ze wystarczy zamiescic te podstawowe informacje z dzialow ktore wymienila (i tak beda o wiele obszerniejsze niz te na starych stronach,czy w ksiazce Gorazdowskiego)


Tihi. Targnęłam się na zaoferowanie bezinteresownych godzin kombinowania ze stylem php dla calego forum, ale na szczescie nikt tego nie potrzebuje ;D

Anouk - Sob Gru 20, 2008 17:41

I co z bannerami? Bo ja narysowałam pomysł bodajże Myszowej, nie wiem, czy ładne i się nadaje...No i wymiary chyba złe, ale w razie co, da się to zmienić.

Mangusta - Sob Gru 20, 2008 18:01

Dynialu, żywcem zerżnięte z mojego pomysłu, nieładnie ;]

poćwicz rysowanie ołówkiem, najlepiej próbuj przerysować zdjęcia bo... no cóż, nie chcę Cię zjeżdżać ale to nie jest najlepsza praca artystyczna jaką widziałam ;)

Anouk - Sob Gru 20, 2008 18:27

Mazoku, toć dlatemu mówię, że raczej się nie nadaje :wink: A zrobił ktoś jakieś nowe bannery?? :>
Mangusta - Sob Gru 20, 2008 18:42

ja z tej racji że administracja ma chyba w czterech literach moją twórczość, przeniosłam się na coś ambitniejszego co może choć nie zostanie docenione i tak, to przynajmniej będzie widoczne ;)
Myszowa - Sob Gru 20, 2008 22:31

Twórzcie, twórzcie, drodzy szczuromaniacy ;)
Off-Topic:
ja sama z chęcią bym coś skleciła, ale brak mi talentu :D

wuwuna - Czw Gru 25, 2008 01:42

Mazoku napisał/a:
ja z tej racji że administracja ma chyba w czterech literach moją twórczość
Mazoku, nawet tak nie myśl, po prostu taki okres teraz przedświąteczny i to dlatego...każdy zaganiany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group