To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot F of Anahata

Anonymous - Czw Wrz 10, 2009 22:42

Ren, nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina ! I nie pisz takich bzdur że jesteś ślepą "..." bo tak wcale nie jest ! chciałaś dla maleństw jak najlepiej !
AngelsDream - Czw Wrz 10, 2009 22:42

Ren, jesteśmy z tobą! :kciuki: I z Fiktorem/rią.
Layla - Czw Wrz 10, 2009 22:43

Ren, wszyscy jesteśmy myślami przy was :kciuki: :kciuki: :kciuki:
scorpio80 - Czw Wrz 10, 2009 23:24

kciukam z całych sił dla glizdeczki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
nutaka - Czw Wrz 10, 2009 23:26

trzymam!!! :kciuki:
Mao - Czw Wrz 10, 2009 23:37

Ren, nieprawda. Inny by odpuścił i tego ostatniego, bo stwierdziłby, że "i tak pewnie się nie uda". Też podziwiam, jestem z Tobą i nie puszczam kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Cola - Pią Wrz 11, 2009 00:27

ja pitole, ręce mi się trzesą.
Ren, jesteś niesamowita, niewiele osób na tym forum zdecydowałoby się na coś takiego, zachowałaś zimną krew i nie poddawałaś się do ostatniej chwili, do ostatniego małego oseska..
Jest mi bardzo przykro, zwłaszcza że miałam mieć małą F-kę. Ale tak widocznie miało być. A jeśli temu małemu dane jest żyć, to w końcu będzie ten mały happy end.
Kciukam...

babyduck - Pią Wrz 11, 2009 00:48

Ren, należy Ci się szacunek za odwagę i walkę. Podjęłaś ryzyko - nie każdy by potrafił. Mam nadzieję, że Fiktor/ia odwdzięczy się długim życiem w zdrowiu. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
sachma - Pią Wrz 11, 2009 01:03

ja nadal mantruje i kciukam z całych sił :kciuki: .. Ren zaskoczyłaś mnie, bardzo zaskoczyłaś w bardzo pozytywny sposób, ja bym odpuściła - nie miałabym w sobie tyle siły żeby jechać pół polski kiedy szanse były praktycznie żadne.. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 05:15

Odszedł ostatni maluszek, dołączył do redzeństwa...

DLACZEGO PYTAM SIĘ?!!! Dlaczego pozwolono mi go dowieść żywego ogrzewając swoim ciałem, drżeć o każdy jego oddech, błagać Lusię żeby go przyjęła, widzieć jak go wylizuję i to trochę mleczka, mieć nadzieję, dlaczego do jasnej cholery!!!!!!! Nawet ten jeden, ten ostatni, najdzielniejszy...

Moje maleństwa... Tak chciałam Was uratować... Błagam, wybaczcie mi...

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

heniok - Pią Wrz 11, 2009 06:00

Ja nie mam słów, stary chłop a się rozkleiłem jak gówniarz ;( ;( ;( ;(

Ren przepraszam, ale nie mogliśmy nic więcej zrobić, maluch był całą noc z Luśką w transporterku – niestety ona chyba była już na innym etapie, już nie pamiętała żeby zbierać kluski i dostawiać do cyca :twisted:

Ren wiem co czujesz, ale podkreślę to jeszcze raz jesteś wspaniała, zrobiłaś wszystko co mogłaś, tulę bardzo mocno :glaszcze: i już kciukam za kolejny miot – nie możesz zrezygnować nie możesz się poddać bo jesteś cudowną babcią, pamiętaj o tym

Dla maluszków :

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Badoha - Pią Wrz 11, 2009 08:02

Ren, tak bardzo mi przykro :glaszcze: Jestem pełna pdziwu dla Twojej osoby - zrobilaś wszystko co moglaś.

heniok, spisaliście się z Emilką świetnie.

Dla maluszków
[*]

madzial13 - Pią Wrz 11, 2009 08:06

wszyscy jesteście wielcy. po prostu wielcy. i żadnych innych słów nie znajdę :glaszcze:
Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 08:12

Ren napisał/a:
Gdybym pojechała wcześniej, mogłabym uratować ich więcej...
Kochana, to nie jest prawda. Każdy z nas poczekałby z nadzieją, ze samica zacznie karmić, zamiast od razu wybierać się w ryzykowną i długą podróż. Dobrze zrobiłaś czekając. :glaszcze:
Jesteś wspaniała i poświęciłaś wiele i ja cię podziwiam. :)

heniok, emilka, wy też spisaliście się wspaniale.

To co się stało jest straszne, ale.. może tak miało być. Nie ważne jest dlaczego. Ważne, ze ci co mogli, zrobil wszystko aby maluchy ratować.

[']['][']['][']['][']['][']['][']

scorpio80 - Pią Wrz 11, 2009 08:16

Ren jestem pełna podziwu dla Ciebie za walkę o maluszki :glaszcze: ..wielki szacunek...
dla glizdek na drogę [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group