To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

quagmire - Śro Lip 22, 2009 15:39

:lol1: super, nie będziesz musiała cały czas myć klatki

A ja czekam na sesję indywidualną, dokładne kolorki i w ogóle na wszystko :)

baradwys - Śro Lip 22, 2009 15:50

to cieszy że kupcia mamuni się ustabilizowała :)
Oli - Śro Lip 22, 2009 19:33

L. napisał/a:
po 14 dniu sesja indywidualna oraz rezerwacje (ja pisze, tudzież dzwonie do chętnych! nie na odwrót).
nie chcę nic mówić, ale 14 dni mija w tę sobotę... :hyhy:
L. - Śro Lip 22, 2009 21:24

Oli, bedzie sesja, będzie, jak tylko wszystkie otworzą oczy.
ale z rezerwacjami niestety musimy poczekać kilka dni dłużej.
tj. aż double zaczną łysieć, aby wiedzieć co jest co.
niestety szybszego sposobu nie ma..
przejrzałam już dziesiątki zdjęć rex'ów i double rexów , poradziłam się Nezu (w końcu kilka doubli miała) - i sie nie da..

baradwys - Czw Lip 23, 2009 10:36

L., mam prośbę bo nie wiem czy w weekend będę miała dostęp do neta bo pracuję ale w razie co proszę o telefon w godzinach 15-18. +/- godzina
L. - Pią Lip 24, 2009 00:14

Powiem tak z całej gromady siamese i russian blue.
Zrobiły się 4 samce siamese i 3 samice siamese.. reszta to zupełnie inne kolory.
Przypominam, że jeżeli nadal ktoś z Was chce zrezygnować prosze mnie o tym poinformować.

Jeżeli ktoś pragnie russian blue (nie wiem jak tam ze siamese), a dla niego już wie, że nie starczy bo późno się zapisał (lub chce tylko i wyłącznie russian blue) może przenieść rezerwacje na miot ee bedzie "M" lub "S" (zalezy jak żywym o literce zdecyduje). Z tym wyjątkiem, że będą tam same standardowe szczury!
W w/w miocie bedą one miały pierwszeństwo wyboru zaraz po żywym_trudniej.
Do krycia za pewne dojdzie w niedługim czasie (załatwienie formalności, a później rujka samiczki).
Ew. mogę pogadać z heniokiem jak tam lista chętnych na siamese. (patrz miot "R" EM)

Oli - Pią Lip 24, 2009 00:16

L. napisał/a:
Zrobiły się 4 samce siamese i 3 samice siamese.. reszta to zupełnie inne kolory.
To napisz może jakie? :wink: Wtedy potencjalni chętni wiedzieliby co i jak. :P
L. - Pią Lip 24, 2009 00:18

Oli, do soboty/niedzieli dacie rade.
muszę się jeszcze upewnić, bo malce zrobiły mi wczoraj psikusa i dwa są zupełnie inne niż mogłabym pomyśleć :P

Oli - Pią Lip 24, 2009 00:21

L. napisał/a:
muszę się jeszcze upewnić, bo malce zrobiły mi wczoraj psikusa i dwa są zupełnie inne niż mogłabym pomyśleć :P
sądząc po Twoim podpisie, to nie ten sam miot, który był zapowiadany :P
L. - Pią Lip 24, 2009 00:23

Oli, no więc właśnie :P
bo okazało się, że Kisses nie jest chocolate point tylko agouti point ;] ale mnie to nawet cieszy :DD (patrz rodzynek tudzież rodzynka na zdjęciu gdzie wygląda jak burm, ale burmem nie jest ;d agouti też nie, ani cinnamon xDDDD)

Oli - Pią Lip 24, 2009 00:25

L. napisał/a:
patrz rodzynek tudzież rodzynka na zdjęciu gdzie wygląda jak burm, ale burmem nie jest ;d
ja tam nawet jakieś czekolady widzę, więc wiem, że się nie znam. 8)
Anonymous - Pią Lip 24, 2009 23:16

ja tam chce poczekac z decyzją, aż będzie wiadomo, jakie są kolory i sierść malców :P
Anonymous - Sob Lip 25, 2009 10:38

Słodkie malce :)
Anonymous - Sob Lip 25, 2009 12:59

ej, dziś jest sobota :D
L. - Sob Lip 25, 2009 15:10

mataforgana, ale oczu jeszcze nie otworzyły :) musimy poczekać na matke nature :wink:

Strasznie z nich wampiry. Jak tylko nauczyły się jakoś tam chodzić, podskakiwać i wyrosły im ząbki to nie dają Kisses spokoju. Dziewczyna nie ma gdzie przed nimi uciec.. Ja nie chcę sobie wyobrażać co będzie jak otworzą oczy. Mam nadzieje, że zmiana klatki na piętrową chociaż troche pomoże Kiści. :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group