To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E of Anahata - 16.11.09, fotki str. 11

klaraurs - Pon Lis 16, 2009 21:53

[']
susurrement - Pon Lis 16, 2009 22:00

strasznie mi przykro, Nakasha.. :(
trzymam kciuki za Ciebie, za mamusie i maluszki.. oby już nie było więcej nieszczęść..

Nakasha - Pon Lis 16, 2009 22:03

Tak, to była jedna z tych podduszających się...

susurrement, dziękuję....

madzial13 - Pon Lis 16, 2009 22:09

Nakasha, czytam i zaraz przestanę czytać, bo mi się na płacz zbiera. Podejmij szybko odpowiednie decyzje, żeby się aya i maluchy nie męczyły. I za Whisper kciukamy z całych sił
Nakota - Pon Lis 16, 2009 22:27

Nakasha, bardzo mi przykro z powodu kluski... Światełko dla maluszka na drogę [*]... ;(
I niech ten przeklęty pech wreszcie od Ciebie odejdzie, a kysz :evil: !
Kciukam za pozostałe malce, Aycię, żeby Whisper wybudziła się bez żadnych problemów oraz byś w tym trudnym okresie podjęła słuszne decyzje :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

karola - Pon Lis 16, 2009 22:38

Whisper, kciuki dla ciebie- za bezproblemowe wyjście z narkozy :kciuki:

Nakasha, gdybym mogła spakować w kopertę całą dobrą energię i wsparcie i pozytywne mantry to już dawno dostałabyś list. Fizycznie nie mogę pomóc w żaden sposób... Ale podziwiam Cię i Twoje starania. Jesteś fantastyczna i rozważna i każda Twoja decyzja będzie słuszna, chociaż trudna :glaszcze:

wuwuna - Pon Lis 16, 2009 22:42

Jestem i kciukam. KCIUKAM! mocno za maleństwa za Whispercie i Aye, żeby dały rade współnymi siłami.
Bema - Pon Lis 16, 2009 23:24

Nakasha, bardzo mi przykro, że stało się, jak się stało... :kciuki: :kciuki: :kciuki: za właściwe decyzje, za maluszki i mamuśki
Anonymous - Pon Lis 16, 2009 23:28

[*]... dla kluseczki :(
Kciukam cały czas !! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Bulletproof - Pon Lis 16, 2009 23:47

Dla drobinki [*]

Za resztę maleństw i za jak najlepsze decyzje :kciuki: :kciuki:

scorpio80 - Wto Lis 17, 2009 02:04

dla glizdeczki [*] i wielkie kciuki dla reszty szkrabów :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
heniok - Wto Lis 17, 2009 06:46

Kciukam z całych sił za Aycie, Whisper i maluszki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

[*] na drogę dla maluszka

Nakasha przesyłam tyle ciepłych myśli ile tylko mogę, trzymaj się dzielnie :glaszcze:

quagmire - Wto Lis 17, 2009 07:06

I jak po nocy?

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Wto Lis 17, 2009 09:25

Noc przeżyło 5 maluszków - to te, które oddychały normalnie...

Reszta już nieżywa leżała w gnieździe, a Aya wciąż próbowała się nimi opiekować. To był smutny widok...


Natura oszczędziła mi konieczności podejmowania decyzji.


Nadal nie wiem, czy ta 5-tka przeżyje. Aya robi co może, dosłownie wychodzi z siebie (bardzo się podnieciła nowymi kluskami), małe sa ruchliwe, piszczą, kłębią się. Oby się udało...


Whisper odzyskała przytomność, ale nadal jest słaba. Niedługo idziemy na kroplówkę. ;)

Layla - Wto Lis 17, 2009 09:27

Kciukamy za Whisper, za kluseczki i dzielną Ayę :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group