To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Pacyfka - Pon Sty 19, 2009 10:10

same śliczności :serducho: :serducho: :serducho:

Azi napisał/a:
Bakłażanek to taka klucha. Duży hipcio uwielbiający spać jak najciaśniej się zwijając - zbija się w taką kulkę
:serducho:
To chyba ma to po tacie :mrgreen: Tata tez najbardziej lubi spać na głowie zwinięty w kuklę :mrgreen:
A Biszkopcik taki malusi i juz z motorkiem w dupci :mrgreen: :serducho:

Dory - Pon Sty 19, 2009 10:48

Dzięki Lara :] Będąc wredną i nieskromną powiem, że babcią się czuję w 100%, bo to ja zaklepałam Finkę i wrobiłam w nią Azi :twisted: :P :twisted:
Anonymous - Pon Sty 19, 2009 10:51

Dory napisał/a:
Sorki nezu, ale jak zobaczyłam imię Gytha Ogg, to się 5 minut głowiłam, jak to czytać
sie nie czyta, się nie wie. :P
A domy będa mogły zmieniac imiona, czy Azi wprowadziła terror? :D

Oli - Pon Sty 19, 2009 11:07

Off-Topic:
Dory, pamiętam jak się wnerwiałaś na pitu, że wyśmiewa się z imion. Teraz robisz to samo. :roll: Każdemu podług gustu i potrzeb. :wink:

Dory - Pon Sty 19, 2009 11:47

Off-Topic:
Oli, ja Gythę uwielbiam i jej imię mi nie przeszkadzało. Kiedyś śmiałyśmy się z nezu na gadu, że tego przeczytać nie umiem i bynajmniej się nie nabijałam ze szczura :] A na pitu wnerwiłam się wtedy dlatego, że napisać można wszystko, ale w odpowiedniej formie :wink: Jeśli nie zauważyłaś, teraz nie toczyłam piany z ust i jeszcze dostałam cmoka w nos :twisted:

Viss, od Pratchetta mi się we łbie kręci :] To imiona wstępne, ale może się spodobają :)

Nakasha - Pon Sty 19, 2009 12:21

Łaaaa jaakie cudowności *_____* burmesy husky!! :falover:

Jeszcze raz wielkie gRATulacje!!

Azi - Pon Sty 19, 2009 17:57

Nie offtopować mi, bo rozstrzelam! :P

"każda potwora znajdzie swego amatora", więc co się komu podoba, tak jest.

Terroru imionowego nie wprowadziłam, zresztą już o 3 zmianach wiem. Zmieniać można, aczkolwiek przy Bezie wolałabym żeby zostało niezmienione. Ona prawdopodobnie będzie wyglądać jak rexowy albinosek, więc idealnie imię pasuje :)

Dziś maluchy czochrają się jeszcze bardziej, a Bakalia na pewno jest wheaten.

Za gratulacje bardzo dziękuję :D

pitu, a jak myślisz, dlaczego sobie Bajaderkę zostawiam - "burma husky to jest to :P "

Lara - Pon Sty 19, 2009 21:08

:serducho: Bakalia .... loooveee :serducho: :serducho:

A bo ja małą Finusię na rączkach swych mościłam, jak ją w Gdańsku podrzucono znienacka i tak się zakochałam okrutnie w tym żywiole, że teraz trudno nie czcić jej córy, takiej jak i ona (osz ale przyznam się ja publicznie że jakoś rex mnie trochę stresuje, nie należy jakoś bardziej szczególnie o takiego czochrańca dbać? :o )

Azi - Pon Sty 19, 2009 21:20

W sumie zapomniałam, że w sobotę zrobiłam jeszcze fotki z karmienia :)


Nakasha - Pon Sty 19, 2009 21:38

Lara, hehe, nie nie trzeba bardziej dbać o rexy :P one nie mają dłuższej sierści, tylko taką mocno falowaną :mrgreen:

Azi, słodkie przyssawki :serducho:

Azi - Wto Sty 20, 2009 21:44

A oto dzisiejsze małe dwa zdjęcia wiercipupek:


Maluchy weszły już w stadium "pełzać, pełzać" i im się nóżki na boczki koleboczą :) Poza tym mają już sporo więcej futerka i włączają im się zmysły - już mnie dzisiaj obwąchiwały i smakowały (liżąc). Jeszcze są nieporadne, ale coraz bardziej przypominają szczurki.

Biszkopcik znów taranował brata... I chyba jest agouti point - jest nieco jaśniejszy, chociaż może tylko tak mi się wydaje.

A na koniec mamusia:

mc - Wto Sty 20, 2009 21:53

O!!! Śliczności :serducho: :serducho:
Bema - Śro Sty 21, 2009 00:38

cudne kluski i jakie piękne imiona :serducho:
Pacyfka - Śro Sty 21, 2009 08:15

osz.. co za piękności :serducho: tełapcie, uszka, noski, ogonki.. wszystko takie maleńkie ale już widac, że szczurze :serducho: teraz to ja Cie Azi bedę zamęczać o indywidualną sesje :mrgreen: :foty:
gratis - Śro Sty 21, 2009 08:29

Pacyf popieram :foty:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group