To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Azi - Nie Sie 31, 2008 10:09

Dory napisał/a:
Proszę, żebyście w sprawie miotu pisali do mnie, a nie do Asi. Miotem Baśniowym opiekuję się ja i trochę mnie dziwi, że zwraacie się do osoby, która od malców jest setki kilometrów i może Wam o nich powiedzieć tyle, ile jej przekażę.
ooo o ja też o to proszę. Teraz już Dorota nie ma netowych problemów, więc nie komplikujmy :) Dlatego wszystkie pytania na temat miotu do niej na PW lub osobistego maila, nie maila hodowli :)

Ja mogę służyć informacjami ogólnohodowlanymi :]

Badoha - Nie Sie 31, 2008 10:33

Azi mam pytanie odnośnie ściółki w klatce - powinny to być wiórki czy higieniczny żwirek? np. cat's dream
Azi - Nie Sie 31, 2008 11:15

Off-Topic:
Badoha napisał/a:
Azi mam pytanie odnośnie ściółki w klatce - powinny to być wiórki czy higieniczny żwirek? np. cat's dream
oO' fakt, pytanie ogólnohodowlane, ale nie do tematu miotu ;) co wolisz, nie mamy specjanych wymagań :)

Dory - Nie Sie 31, 2008 13:27

Off-Topic:
To są normalne szczurki, trzymaj je na czym lubisz :) Różnią się od innych tylko tym, że zostały rozmnożone z rozmysłem :wink:

Badoha - Nie Sie 31, 2008 14:12

OK - dziękuje za odpowiedż.

[ Dodano: Nie Sie 31, 2008 14:50 ]
Dory napisał/a:
Dziś sesja indywidualna Właśnie zrzucam fotki


Nie moge się już doczekać na fotki :mrgreen:

Dory - Nie Sie 31, 2008 16:09

Sesja indywidualna :)
Feniks - Dumbo, Standard rezerwacja Persefona
Przechrzczony na prośbę właścicielki :wink:









Goblin Standard, Standard WOLNY










Faunik Standard, Standard WOLNY








Gryfek Standard, Standard rezerwacja Blackowa












Nimfa - Dumbo, Standard





Driada - Standard, Standard








Niksa - Standard, Rex








Hydra - Standard, Rex





Mantykora - Standard, Rex zostaje w hodowli







Kelpia - Standard, Rex








Wyrocznia Nezu zweryfikowała uszaste sprawy i okazuje się, że mamy tylko 2 dumbiki - chłopasia i dziewczynkę :) [/i]

Badoha - Nie Sie 31, 2008 16:35

Maluchy są fantastyczne, rozkochałam się we wszystkich. :serducho: :serducho: Piękne ogonki.

Dory kiedy będzie wiadomo, który maluch jest dla kogo?

persefona4 - Nie Sie 31, 2008 16:47

Jakie one wszystkie piekne :serducho: :serducho:
Dory napisał/a:
Pukacz - Dumbo, Standard
a jednak jest dumbusiowy st. chłopczyk (moje marzenie :serducho: :slinisie: )

Cudowne maluchy :] i niedługo otworza oczka :mrgreen:

Dory - Nie Sie 31, 2008 16:47

Wiadomo będzie, kiedy się podecydujecie moi mili :] Wtedy poproszę pw lub gg z wiadomością, który maluch/y przypadł/y Wam do gustu, czy imię się podoba i czy rezerwacja ma być tajna, czy jawna :) .
Jak nie wiecie, które jesteście w kolejce, to też piszcie :)

Aha, jeśli chodzi o dziewuszkę hodowlaną, to... sama jeszcze nie wiem :oops: Wszystkie są takie cudne! Na pewno niunia dumbo (jeśli Mancia jest dumbo, to oooona, bo to moja faworytka :serducho: ).

Czy mogę się ładnie uśmiechnąć do kogoś z doświadczeniem, żeby pomógł zweryfikować uszyska :] ?

Oli - Nie Sie 31, 2008 16:51

Dory napisał/a:
trochę mnie dziwi, że zwraacie się do osoby, która od malców jest setki kilometrów i może Wam o nich powiedzieć tyle, ile jej przekażę.

Nie dziw się, że ludzie piszą do tej "części" Waszej hodowli, która ma stały dostęp do netu. :wink: Teraz jak Azi napisała, nie będziesz miała kłopotów z łączem, to zapewne ludzie będą pisać do Ciebie. Jednak mnie dziwi Twoje oburzenie. :roll: To chyba oczywiste, że skoro ciągle są info, że nie masz netu itp to ludzie kontaktują się z Azi. :]

Żeby nie było ot to maluszki śliczne, chociaż na tym czerwonym tle niezbyt dobrze je widać. :P W związku z tym uważam, że sesja indywidualna powinna zostać powtórzona. :twisted:

:foty: :P

Dory - Nie Sie 31, 2008 17:02

Olimpia napisał/a:
Jednak mnie dziwi Twoje oburzenie. :roll:

A mnie dziwi, że odbierasz zwykłą informację jako oburzenie :]
Olimpia napisał/a:
sesja indywidualna powinna zostać powtórzona. :twisted:

Trele morele, nie słucham takiego gadania :P :P :P

Azi - Nie Sie 31, 2008 17:10

oj Olimpia, Olimpia ;)

Dory napisał/a:
jeśli Mancia jest dumbo, to oooona, bo to moja faworytka :serducho:
łiii właśnie się Piotrek zachwycał tym jej zdjęciem http://www.fotosik.pl/pok...469780f430.html
Oli - Nie Sie 31, 2008 17:13

Dory napisał/a:
Trele morele, nie słucham takiego gadania :P :P :P

TAK się zachowuje prawdziwy hodowca dbający o swoich klientów. :-P Przyszłe domki - próbowałam, ale jak widać tyle fot i żadnej więcej... :| :glaszcze:

jestem zuem, oj jakim ja jestem zuem... :twisted: :muhaha:

pituophis - Nie Sie 31, 2008 17:21

Cytat:
Kelpia - Dumbo?, Rex


Kelpie. Co to niby jest kelpia...

Na razie maluchy wygladaja jak wszystkie jasne maluchy szczurze na swiecie. Poslinie sie i pogrucham, jak sie ofutrza:)

wuwuna - Nie Sie 31, 2008 17:22

Olimpia napisał/a:
Dory napisał/a:
Trele morele, nie słucham takiego gadania :P :P :P
jestem zuem, oj jakim ja jestem zuem... :twisted: :muhaha:


Dory nie ma tak dobrze :twisted: .Wybieraj albo nowe fotki albo nalot na dom.... :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group