To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot A Valhalla Rattery!

sachma - Pią Sie 01, 2008 10:40

Magnes, mozesz ;)
Savash - Pią Sie 01, 2008 12:46

:serducho: rany mój Anael taki miziak. Dobrze, dobrze, bedziemy miziać i tulić...

Al Capone zasypia w biuście :serducho: Berber od Justki też tak robi i to mnie w nim najbardzije rozczula.

Sachma... gdybym mogła porwałabym ci obu chłopów :mrgreen:

ntliee - Pią Sie 01, 2008 16:18

AlCapone jest piękny :serducho:
sachma, a co z takimi osobami jak ja, które b by go chciały, były w sumie zapisane na miot i nie urodził się dla nich szczurek? mam wysłać jeszcze raz cv?

sachma - Sob Sie 02, 2008 22:06

AlCapone jutro jedzie do nowego domku ;)
Anonymous - Sob Sie 02, 2008 23:25

Uffffffffff :DD
ntliee - Nie Sie 03, 2008 00:12

jedzie jedzie :D już nie mogę się doczekać :mrgreen:
Layla - Nie Sie 03, 2008 07:35

ntliee, gRATsy :D
Savash - Nie Sie 03, 2008 10:00

:mrgreen: super super :mrgreen: miło jest słyszeć, że wszystkie cud-maluchy znalazły swoje domki.
ntliee - Nie Sie 03, 2008 15:27

to już jesteśmy w domu, chłopaki się poznali, trochę są zdezorientowani ale nie było problemów z łączeniem. Al Capone jest przepiękny i przekochany, spał mi dzisiaj pół dnia za koszulką :serducho:
wuwuna - Nie Sie 03, 2008 15:42

ntliee, gratuluje Al Capone :serducho: I czekam na fociaki :twisted:
Savash - Nie Sie 03, 2008 19:40

:mrgreen: jeeeej ja też chce już mojegochłopaka, też chcę !!!

Dzisiaj o 5 rano przybył Anael. Jest maleńki i baaardzo delikatny. Kochany szczuras. Zasypia na dłoni i uwielbia się przytulać. Na razie poznał tylko Berberka od Justki. Dogadali się od razu. Teraz trzeba trzymać kciuki by moje starsze chłopy zaakceptowały oba maluchy.

Justka1 - Wto Sie 05, 2008 22:39

Aisha vel Atila juz w domu.Poznala sie z babeczkami i mlodzieza.Siedzi mi teraz na ramieniu i przyzwyczaja sie do wielu sytuacji jakie ja czekaja w zyciu ;) .
Fotki w naszym temacie .

Chcialam zaznaczyc,ze w wypisie przodkow jest błąd-babcią jest nie LUANA ale LUA-tak ma wpisane w metryce ;) .

sachma - Śro Sie 06, 2008 13:55

a jak reszta malcow?

przypominam o odeslaniu umow ;)

Justka1 - Śro Sie 06, 2008 20:29

Mam pytanie.Czy zostana odeslane kopie umow?Jezeli nie,to czemu nie ma na nich(nie wiem jak u innych osob majacych malucha z tego miotu) podpisu hodowcy?
Jezeli mamy zrobi sobie sami kopie,to na nich powinien znajdowac sie rowniez podpis hodowcy,bo kopia ma byc kopią oryginalu.

wuwuna - Śro Sie 06, 2008 20:31

Justka1, ja mam podpis i pieczatkę.savash też :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group