To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot F Emerald Moon

L. - Czw Lis 22, 2007 17:01

A może je zbiorowo do KrK wysłać i tam kogoś poprosic o odbiór ;] zeby za długiej drogi nie miały.

A popatrzcie na dziabie, moze z tamtąd ktoś jedzie i zajrzycie to wątku transportowego u nas a nie marudzicie :P

edit: albo złóżcie się na bilet dla osoby, która by sie pofatygowała do torunia i przywiozła je do KrK :P

LunacyFringe - Czw Lis 22, 2007 17:04

No z Krk ja bym je mogła odebrac ;)
Jak mi dacie na bilet to i nawet do Torunia pojadę :lol1:

Andzia - Czw Lis 22, 2007 23:01

Ja też się do próśb przyłanczam :mrgreen: do Krakowa czy Katowic też bym mogła jechać. Ale jeśli jest ktoś chętny żeby do Torunia jechać to nie ma sprawy ja sie na bilet zrzuce. Ja niestety nie mam mozliwości bo musiałabym wziąść wolne w pracy...ehh. :roll:

[ Dodano: Czw Lis 22, 2007 23:31 ]
A zapomniałabym... :roll: mam prosbe. Ja w ten weekend jade na uczelnie więc gdyby ktoś mógł mi dać znać czy coś nowego wiadomo w sprawie transportuto bardzo prosze :oops: mój tel. 513054214. Mam nadzieje że maluchy będą u mnie początkiem przyszłego tyg :mrgreen:

LunacyFringe - Sob Lis 24, 2007 14:39

Hm słuchajcie ;)
Przemyślałam sobie w sumie sprawę i gdyby byli chętni na dorzucene się na bilet , to bym już nawet pojechała te 8 h do Torunia :lol1: i ściągnęła je na śląsk ;)
Teraz pytanie czy są na to chętni ?
Off-Topic:

A tak a propos , płacił już ktoś za maluchy ? :roll:

H. - Sob Lis 24, 2007 14:54

LunacyFringe, ale sciagnelabys je do Gliwic, czy np do tego Krk? xP
Bo ja mysle, ze jak tak, to zrobiliby zrzutę ; )

LunacyFringe - Sob Lis 24, 2007 15:09

No ja myślę , że do Gliwic , bo w Krk nie mam gdzie spać :D A wątpie żeby wszyscy mogli przyjechać o tej samej porze tego samego dnia .
No ale jakby były u mnie to mogą posiedzieć u mnie na tymczasie i każdy sobie odbierze , kiedy będzie mógł , nie ma problemu ;)

Andzia - Pon Lis 26, 2007 11:17

Ja się zrzuce :mrgreen: i odebrałabym sobie je z Gliwic :mrgreen: Tylko kiedy pojedziesz?
Off-Topic:
Ja już zapłaciłam za maluchy :wink:

plora - Pon Lis 26, 2007 12:46
Temat postu: piękna Fearie
Moja Fearie jest przesłodka :serducho: :mrgreen: oswajanie poszło niezwykle gładko a Mynia tak teraz matkuje małej-poprostu miodzio :lol1: Wszyscy się nią zachwycają a ja to chyba pół nocy przesiedziałam z nimi patrząc jak ciele na malowany płotek :o :usmiech:
TarI - Pon Lis 26, 2007 20:46

to dawaj foty w dziale nasze szczury!!!!
Andzia - Pon Lis 26, 2007 22:42

:foty: ja też chce zobaczyć :mrgreen:
TarI - Pon Lis 26, 2007 22:45

moich dziewuszek małpeczek są fotki w dziale nasze szczury :mrgreen:
zywym_trudniej - Pon Lis 26, 2007 22:51

Maluszki powoli rozjeżdżają mi się do nowych domów. Aparat postaram się pożyczyć jutro i porobię jakieś foteczki.

Andzia, Twój Fokusik okazał sie tzw. sheep ratem co oznacza że zmienia futerko bardzo spektakularnie, częściowo łysiejąc. Odrośnie mu nowe już gęste i cudownie lśniące. Na razie prezentuje się mało okazale :)

Do wiadomości przyszłych i już teraźneijszych właścicieli satynowych rexów. Ten typ dorosłego futerka jest najcudowniejszy na świecie. W dotyku są jak pluszowe misie, a czarne nawet tak wyglądają. Nic tylko głaskać tulić i całować. Zupełnie inaczej niż standardowe rexy są mięciutkie i miłe w dotyku.

Andzia - Pon Lis 26, 2007 23:00

Oj to fajnie... :mrgreen: chciałabym go zobaczyć. A to nowe futerko też będzie takie pofalowane?? I będzie czasem tak sobie łysiał??? :serducho: Chce już chłopaków w domku ;(
LunacyFringe - Wto Lis 27, 2007 16:32

Off-Topic:
Marta , napisałam do ciebie na gg ;)

ivi - Wto Lis 27, 2007 17:17

Kurdę, ja juz chce moja mała kobitkę u siebie :D albo chociaż fotki :wavexxs:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group