To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot C Emerald Moon

L. - Wto Lis 06, 2007 16:49

:urodziny: syćkiego naj :D i pozdrowienia od cioteczki Iany :mrgreen:
Anonymous - Wto Lis 06, 2007 17:14

:urodziny:
Matrix - Wto Lis 06, 2007 17:31

taak,to dziś! ^^ :urodziny: :serducho: :serducho: Mam nadzieję że rodzeństwo Nejki vel Cherry ma się dobrze :)
hefi - Wto Lis 06, 2007 17:44

:urodziny: maluchom :)
LunacyFringe - Wto Lis 06, 2007 18:23

:urodziny: :DD
L. - Pon Lis 26, 2007 18:32

Witam.
Wszystkich w właścicieli szczurków proszę o przesłanie:
Opisu swojego skarba: jaki jest, co lubi, czego nie, jak żyje w stadzie, jaki ma stosunek do innych szczurów, jak się rozwija. Limit liter (licząc spacje) około 300 oczywiście można go trochę przekroczyć lub napisać mniej. :mrgreen: chociaż wolałabym to pierwsze.

Dodatkowo proszę o załączenie: 3-4 aktualnych zdjęć w rozmiarze max. ok. 1000 px lub min. ok. 640 px :wink:

h.e.a.t.h.e.r@wp.pl
lub
emerald-moon@wp.pl

w tytule: IMIE SZCZURA, opis

Pozdrawiam i proszę o przekazanie cmokasów w nos od L.

Matrix - Czw Gru 06, 2007 17:23

Maluszki mają już 3 miesiące! ^^ :urodziny: :tummykiss: :wavexxs:
Anonymous - Czw Gru 06, 2007 17:32

Dla maluszków obchodzących urodziny :mysza:
L. - Czw Gru 13, 2007 16:34

spóxnione :uordziny:


i podnoszę temat i przypominam o mojej prośbie.

Cytat:
Witam.
Wszystkich w właścicieli szczurków proszę o przesłanie:
Opisu swojego skarba: jaki jest, co lubi, czego nie, jak żyje w stadzie, jaki ma stosunek do innych szczurów, jak się rozwija. Limit liter (licząc spacje) około 300 oczywiście można go trochę przekroczyć lub napisać mniej. :mrgreen: chociaż wolałabym to pierwsze.

Dodatkowo proszę o załączenie: 3-4 aktualnych zdjęć w rozmiarze max. ok. 1000 px lub min. ok. 640 px :wink:

h.e.a.t.h.e.r@wp.pl
lub
emerald-moon@wp.pl

w tytule: IMIE SZCZURA, opis

Pozdrawiam i proszę o przekazanie cmokasów w nos od L.

cantabile - Wto Gru 25, 2007 00:48

Przepraszam, że tutaj, ale mam chwilowe problemy z pocztą:/

Opis Canona:)

Posiada jeszcze dwie ksywki, które używane są przez moją mamę i mnie, aczkolwiek nie używamy ich przy ogoniastym, żeby nie miał problemu, które imię to jego;) 1. Maleństwo (już nieaktualne...;) ) i 2. Wąsik ze względu na wąsiki, które mojej mamie się wyjątkowo spodobały.

W chwili obecnej jest najgrubszy z całego stadka:) Nie wiem jak to robi, bo na jedzenie to on się wcale nie rzuca, no może na początku był łakomczuch, ale teraz ...
Kilka razy dziennie przeżywa czyszczenie sierści przez Boba. Popiskuje przy tym jakby ktoś otwierał i zamykał nienaoliwione drzwi:D Za to on czyści Rapido:) kochana z nich gromadka :serducho:

Odp na pytania:
1.jaki jest? kochany, czasami miewa swoje humorki:)
2. co lubi? właściwie wszystko:D
3. czego nie lubi? ee mam wrażenie, że Bob jest nadopiekuńczy, aczkolwiek on Rapido też obdarza opieką, więc powinien zrozumieć. i opłatka nie lubi, nie chciał zjeść malutkiego kawałeczka:( bu...
4. jak żyje w stadzie? no dobrze mu się wiedzie;)
5. resztę już chyba opisałam wyżej:D

A teraz zdjęcia:)
http://www.fotosik.pl/pok...28cf12bf98.html
to zdjęcie jak był któryś dzień u mnie. Wtedy jeszcze był w osobnej klatce przez jakiś czas aż nie dotarł 3 ogoniasty:) ... prawda, że był malutki?

http://www.fotosik.pl/pok...3e1971ed8a.html
biega sobie po łóżku, już kombinuje, żeby wskoczyć do maskotek u góry i je wszystkie pozrzucać razem z resztą stadka, tak żebym sprzątania więcej miała, a co..:D

http://www.fotosik.pl/pok...8bc805e267.html
tutaj właśnie w trakcie rozruby z Rapido:)

http://www.fotosik.pl/pok...2203c0d5b2.html
i praca indywidualna:D to zdjęcie już chyba troche odwzorowuje jego wielkość:) ale i tak mam nadzieję, że urośnie!:)

Pozdrowienia od ogoniastych:)

Kurcze.. przegapiłam 24:( i nie wiem teraz co moje skarby mówiły..:( ech, przykre...

L. - Wto Gru 25, 2007 14:10

cantabile, dziekujemy ślicznie :) może być i tu

wymiziaj szkraba od cioteczki Iany :wink:

Matrix - Śro Gru 26, 2007 10:50

A Cherry wygląda jak niedźwiadek ^^
Czy geny rokują,że dzieciaki z miotu C będą dużymi ogonami?Bo Cherry jest spora,moje poprzednie takie nie były,a przecież ona jeszcze rośnie :D

nezu - Śro Gru 26, 2007 10:53

Owszemm, rokują dobrze.

Indis jest jedną z największych samic Marty, a jej matka to 500 gram wcale-nie-grubej samicy.
;)

I jeszcze coś, mozesz się spodziewać ze Cherry będzie rosnąć bardzo długo.

civette - Śro Gru 26, 2007 19:44

A Casjus w sumie jest drobniutki :) I łobuz :D wszędzie wejdzie - bo mały i zwinny
hefi - Śro Gru 26, 2007 19:56

Cyntia też duża nie jest :) ale chyba podobnie do civette Casjusa łobuziara z niej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group