To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

H. - Sob Lut 09, 2008 14:11

persefona4, bosko :) :serducho: :serducho:
persefona4 - Sob Lut 09, 2008 22:48

niekompatybilna, twój temat został wydzielony i przeniesiony do działu Wasze szczury
http://forum.szczury.biz/...p=133686#133686

piachu01 - Pon Lut 18, 2008 01:33

Się wahałem i wahałem no to ten wątek przeczytałem i na albinoskę się zdecydowałem(ale rym!:D)


Błędy poprawione. Layla

helen.ch - Pon Lut 18, 2008 07:55

piachu01 napisał/a:
ę wahałem i wahałem no to ten wątek przeczytałem i na albinoskę się zdecydowałem(ale rym!:D)
BRAVO! Albinoski są cuuuudne :serducho:
H. - Pon Lut 18, 2008 08:34

piachu01, cieszę się ze moglam pomoc podsuwając ten wątek :]
Misquamacus - Pon Lut 18, 2008 11:40

a ja mam pytanko, czy w wawce nadal są wacikowe panny do adopcji ??
konkretnie jakies dzieciaki dla moich panien ;]
a jeszcze konkretniej jakaś mała, śnieżna kulka ;]
pozdrawiam Misq

piachu01 - Pon Lut 18, 2008 13:25

Hally napisał/a:
piachu01, cieszę się ze moglam pomoc podsuwając ten wątek :]

Ja też się ciesze;) Dziękuję:)

zasadzkas - Wto Lut 19, 2008 00:37

Miscu, szczurzynki-labinki nadal są do adopcji, od maleńkich do młodych :wink:
Bashika - Nie Lut 24, 2008 19:04

Można wiedzieć w jakich ilościach konkretna płeć? I w jakim są wieku (tak mniej więcej)?
Hmm... czy takie akcje ratunkowe są organizowane jedynie w stolicy czy także w innych większych miastach w kraju?

Pozdrawiam

edit. Ok, znalazłam odpowiednie informacje. Pytania nie było ;p

madziaa191 - Pią Mar 07, 2008 09:10

jaaaa bardzo bym chciała albinoske:) tylko mam problem z transportem do szczecina:( co za zadupie!!!!!;/;/;/
PALATINA - Pią Mar 07, 2008 14:30

madziaa191, a przesyłka konduktorska?
zwariowana - Pią Mar 28, 2008 01:11
Temat postu: Chciałabym adoptować młodą szczurcię..
Chciałabym adoptować szczurkę - może być cała biała z czerwonymi oczkami (kiedys strasznie mi sie nie podobały a teraz... <3 ) ..
Chciałabym żeby szczurcia była jak najmłodsza gdyż chce ją zacząć jak najszybciej oswajać ze swoją osoba :) ..
Jestem z Gdańska. Jak ktoś bedzie wiedział coś o szczurci w moich okolicach (najlepiej 3miasto bo wtedy moge sama podjechać po szczurcię) to prosze o kontakt.
Pozdrawiam

Oli - Pią Mar 28, 2008 01:26

zwariowana, powinnaś raczej sama poszukać ogłoszeń (na stronie sps), bo nie sądzę aby ktoś się specjalnie do Ciebie zgłaszał. Poza tym szczurek musi mieć koniecznie towarzystwo drugiego szczurka tej samej płci.
zwariowana - Pią Mar 28, 2008 01:54

Olimpia, o to właśnie chodzi.. Kupiłam chłopakowi na urodziny szczurcie i zakochał się w niej po uszy teraz chce mieć swoją właśną która by się bawiła z jego szczurcią i wychowywała...


Zapomniałam napisać że wymarzyła mi sie maluszka biała z czerwonymi oczkami, cała szara lub czarna ew. z małą ilością czarnego..

Szukałam juz w necie chyba przewertowałam wszystko co mogłam ;/ ..
Wiec to moja proźba do osób z Trójmiasta i do tych co by coś wiedzieli odnośnie takich szczurci w mojej okolicy..

Oli - Pią Mar 28, 2008 02:09

zwariowana napisał/a:
teraz chce mieć swoją właśną która by się bawiła z jego szczurcią i wychowywała...
Przepraszam, że zapytam wprost ale czy mieszkacie razem? Chodzi o to, że towarzystwo dla szczura od czasu do czasu to nie towarzystwo, nie o cos takiego chodzi. Szczur jest wyjątkowo stadnym zwierzęciem i wymaga towarzystwa drugiego szczura 24h/dobę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group