To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

Zizollo - Czw Sie 29, 2013 21:59

heniok, tak wiem ale czy to będzie za jakie s2-3 miesiące czy dłużej ? :>
Lowenstein - Czw Sie 29, 2013 22:17

heniok, Po tym ja się nasłuchałam jak to u was cudownie i jakie to tam nalewki się produkują ;P chyba przyjadę po małego sama i się do was na wieczór wproszę ;D
heniok - Czw Sie 29, 2013 22:18

Lowenstein napisał/a:
chyba przyjadę po małego sama i się do was na wieczór wproszę
To musisz poczekać z miesiąc, bo u nas od kwietnia niekończący się remont i nie ma nawet na czym siedzieć :twisted:
Lowenstein - Czw Sie 29, 2013 22:27

heniok, I tak Mitruniek musi podrosnąć jeszcze ;P A w razie czego przyjdę ze stołkiem własnym :DD
monika123 - Czw Sie 29, 2013 22:39

Doszły mnie słuchy że jakieś maluchy :P w drodze.
heniok - Wto Wrz 03, 2013 09:27

Ważna informacja :

W związku z tym, że w naszym stadzie wykryto dodatni antygen Elisa oznaczający, że szczury są zarażone pasożytami lamblia. Przebadane zostaną maluchy, niestety spodziewamy się również dodatniego wyniku.

Maluchy można odrobaczyć po skończeniu przez nie sześciu tygodni, niestety odrobaczyć trzeba 2-3 razy, więc trochę to trwa, w związku z tym pozostawiam Wam decyzję czy chcecie maluchy odebrać po skończeniu przez nie 5 tygodni i później odrobaczyć u siebie przy okazji odrobaczając swoje stada, czy mają zostać dłużej u nas i być wydane, jak nie będzie po pasożycie śladu, może to potrwać do 2 miesięcy co może utrudnić łączenie z Waszymi stadami.

Proszę o info na PW lub @ jakie decyzje podejmujecie, napiszę jeszcze, że szczury rozwijają się prawidłowo, nie wykazują żadnych objawów, a lamblia występuje okresowo w większości przebadanych pod tym kątem szczurów przy właściwym pobraniu materiału do badań.

cornflakegirl - Pią Wrz 06, 2013 17:52

Co tam słychać u maluszków?
Lowenstein - Pią Wrz 06, 2013 20:20

Możeby nowa sesja foto??
heniok - Pią Wrz 06, 2013 20:29

Maluchy rosną, pożerają kosmiczne ilości karmy, rozrabiają po nocach nie dając spać, a ze względu na remont stoją pół metra od łóżka :twisted:
Zdjęcia może w niedzielę wieczorem.

W weekend powinniśmy mieć wyniki badań, jeśli potwierdzą lambie szczury zostaną odrobaczone, ale generalnie po rozmowach zarówno z lekarzami weterynarii jak i internistami nie ma się czym przejmować bo ten pierwotniak okresowo może występować u zwierząt i jeśli nie wykazują one żadnych objawów nie jest absolutnie groźny.

AngelsDream - Sob Wrz 07, 2013 10:20

heniok, postaramy się podrzucić zdjęcia od nas.
emileczka - Pon Wrz 09, 2013 11:00

Maluszki wczoraj dostały pierwszą dawkę preparatu na pasożyty wewnętrzne, w weekend będzie można je odbierać.
Wczoraj/dzisiaj rozesłałam mailem umowy, gdyby ktoś nie dostał proszę o kontakt.

Panowie są tacy kochani, szczególnie aguty standard, standard, rosną sobie i rozrabiają, kilkanaście zdjęć z wybiegu :wink:







Dziewczynki będą trochę później :)

quagmire - Pon Wrz 09, 2013 11:20

Aż trudno uwierzyć, że Zeze takie brzuszki słodkie spłodził :serducho: :mrgreen:
AngelsDream - Pon Wrz 09, 2013 11:30

quagmire, i takie piękna uszka i mądre spojrzenia. :serducho:
Mao - Pon Wrz 09, 2013 11:32

Czy tylko ja zastanawiałam się przez chwilę, jak ten szczur chodzi po ścianie? :P

Słabo widzę i jestem dziś nieprzytomna.

Pyl - Pon Wrz 09, 2013 11:37

Mao, szybko :P
:serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group