To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

limomanka - Czw Sie 29, 2013 13:30

Zizollo, nie, jadę na pewno bez szczurów. Może za rok - jak zobaczę jak to wygląda. Za to bez szczurów przydam się do roznoszenia ulotek ;)
I pewnie, że się poznamy - podziękuję Ci osobiście za Edziula :D

Azi - Czw Sie 29, 2013 20:53

pszczoła, ile w tym roku zgłoszono ogoniastych?
pszczoła - Czw Sie 29, 2013 21:04

Azi, mamy zgłoszonych 72 szczury + 3 towarzyszy :)


Skład sędziowski wystawy:
Agnieszka Lisicka
Magdalena Kwiatkowska

Organizatorzy:
Karolina Rzepecka
Katarzyna Grabia

Asystenci wystawy:
Justyna Koczorowska
Aleksandra Brzeska

jancia - Pon Wrz 02, 2013 02:39

Mam nadzieję, że większość z Was jedzie własnymi środkami komunikacji, bo właśnie jadę relacją Gdańsk - Wrocław i niestety muszę stwierdzić, że w życiu nie odważyłabym się zabrac ogonów. W przedzialach full ludzi, duszno, bagaze na kolanach. Gdybym musiala jeszcze trzymac koci transporter na kolanach przez tyle godzin to chyba bym sfiksowala , o ogonach juz nie mowiac.
Łosoś - Pon Wrz 02, 2013 03:13

jancia, nie przesadzaj - jeździłam tą relacją ze szczurami swego czasu bardzo często, bywa źle (raz siedziałam z dwoma transporterami przez całą noc przy drzwiach koło toalety), ale to się da przeżyć;)

A swoją drogą - wpadnę na wystawę w któryś dzień, jakby się coś działo wieczorem to dajcie znać;)

Layla - Pon Wrz 02, 2013 09:21

jancia, nie przesadzaj :P Teraz jest koniec sezonu, normalnie jest spoko. Zresztą też jechałam na korytarzu ze szczurami, im to wisiało.
pszczoła - Pon Wrz 02, 2013 09:24

Wystawa nie ma wpływu na zatłoczenie pociągu. Ja także nie raz jechałam ze szczurami zatłumionym pociągiem na różnych trasach, przeżyliśmy.

Łosoś, super :)

quagmire - Pon Wrz 02, 2013 10:16

Off-Topic:
Pamiętam 'biednego" Pana, który się pytał konduktora, czy te zwierzęta mają prawo tak jechać, bo w pełnym przedziale byłam ja i Wu z dużymi transporterami. Przedział obok było ich jeszcze więcej :) Dało radę, choć mega wygodnie nie było ;)

jancia - Pon Wrz 02, 2013 11:37

Jak ktos lubi tak podrozowac, to spoko. Dla mnie to by bylo 11 h meczarni, wiec moj post nie byl skierowany do starych weteranow transporterowo-pociagowych:)
Karena - Pon Wrz 02, 2013 11:38

jancia napisał/a:
Jak ktos lubi tak podrozowac, to spoko. Dla mnie to by bylo 11 h meczarni, wiec moj post nie byl skierowany do starych weteranow transporterowo-pociagowych:)

ja jadę i jadę nocą ;) nie będzie źle.

pszczoła - Pon Wrz 02, 2013 14:54

Mam propozycję dla osób zamierzających odwiedzić wystawę. Dla wrocławiaków, ale nie tylko.


Chciałabym wyjść trochę w stronę edukacyjną i postawić przy naszym stoisku przykładową klatkę dla 2-3 szczurów. Odpowiednio urządzoną. Taką o wymiarach mniej więcej 40x60x70. Po to, aby naocznie i namacalnie pokazywać odwiedzającym, jaka powinna być ta minimalna klateczka dla tych zwierząt. Niektórzy nie mają wyobraźni i samo podanie wymiarów na ulotce nie wystarczy, nie przekona ich. A taki pokaz pięknie urządzonej, kolorowej klatki + ułożone obok ulotki i chętna osoba do odpowiadania na pytania - to by było coś :mrgreen:

Czy w związku z tym jest ktoś, kto mógłby wypożyczyć i dostarczyć na miejsce targów taką klateczkę? Może jakąś składaną, by było łatwiej? Bardzo mi na tym zależy, nasze stoisko byłoby ciekawsze dla widzów, a przede wszystkim pełniło by rolę edukacyjną.

mmarcioszka - Pon Wrz 02, 2013 15:01

pszczoła, świetny pomysł :mrgreen:
Pyl - Pon Wrz 02, 2013 15:11

Idea cudna, niech się ktoś z Wrocka zgłosi, mi się nic już do auta nie zmieści, więc nie dam rady, ale bardzo, bardzo bym chciała piękną klateczkę :kwiatek:
Mogę użyczyć hamaczki jeśli trzeba, mam śliczne, nówki nieśmiganki.

pszczoła - Pon Wrz 02, 2013 15:36

Wstępnie jest propozycja od jednej osoby, ale ona musiałaby dowieźć klatkę z innego miasta, więc to trochę kłopot (z miejscem w samochodzie).

na pewno rezerwujemy:
- hamaki od Pyl
- zielone tarasy i sputnik od Mao
- moje zielone koszyki i szare pochylnie
- trochę trocin SHSRowych
- durszlak i drążek od Mao
- miska od mmarcioszki
- rura od quagmire

poszukujemy:
- klatki i osoby chętnej nam tę klatkę dostarczyć
- osoby, która na miejscu w sobotę rano zajmie się urządzeniem tej klatki
- jakieś inne wynalazki w celu wyposażenia klatki
- poidło


dopisek/
- potrzebujemy ewentualnie ochotnika z POZNANIA, który/która pożyczy składaną klatkę na weekend. Ktokolwiek widział?

quagmire - Pon Wrz 02, 2013 15:43

Ja to w ogóle widziałam oczyma wyobraźni plusika, takiego jak na zdjęciu na ulotce <3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group