To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Oluś - Nie Maj 12, 2013 23:15

Hop! :)
Pyl - Nie Maj 12, 2013 23:22

olus_165, dzięki :kwiatek:


Kochani, napiszę krótko - JESTEŚCIE KOCHANI :serducho:
Zrobiłam krótkie podsumowanie stanu ulotek po wystawie:
- zostało mi jeszcze 4040 ulotek, z czego jakieś 1300-1400 czeka jeszcze na wysyłkę do Was
- 3360 przekazałam Wam do rozdawnictwa (osobiście lub za pośrednictwem poczty)
- 2600 ulotek zostało rozdane zwiedzającym w trakcie wystawy (dziękuję serdecznie wszystkim czynnie wspomagającym rozdawnictwo :kwiatek: )

Dzięki uprzejmości jednej osoby również rozdającej ulotki w trakcie wystawy mamy szansę dotrzeć z naszymi ulotkami do lecznic w Szczecinie :)


Mam też prośbę do osób, do których planuję wysyłkę (AgaRatek, kasia83, Magdonald, monika123, Nakasha a także osoby, które wcześniej prosiłam na PW) o:
- oszacowanie skali lecznic wg poniżej załączonej skali
- podanie mi adresu do wysyłki.
Na PW poproszę.
Cytat:
Zasadniczo podzieliłam sobie lecznice na 3 orientacyjne (!) wielkości:
- małe lecznice, zatrudniające 2-3 lekarzy lub większe, ale mocno nastawione na psy-koty
- średnie lecznice, zatrudniające 4-8 lekarzy
- duże lecznice, zatrudniające powyżej 8 lekarzy, całodobowe, ukierunkowane na zwierzęta egzotyczne, itp.
Stosownie do skali lecznicy planuję 25, 50 lub 100 ulotek (ale 100 na pewno nie na raz, tylko w turach, żeby się nie zmarnowały). Ale od tego można zrobić również wyjątki - np. w maleńkiej lecznicy można zostawić 10 ulotek.

wilczek777 - Pon Maj 13, 2013 08:35

Czyli jednak uda się dotrzeć z ulotkami do Szczecina? W razie czego mogę zaproponować pomoc. Czy rozdajecie ulotki w sklepach zoologicznych w których nie sprzedaje się zwierząt?
Pyl - Pon Maj 13, 2013 14:26

wilczek777, tak, jest osoba, która jeździ regularnie ze swoimi ulotkami po szczecińskich lecznicach, wzięła również nasze. Jak będziesz w jakiejś lecznicy to dawaj znać jak zobaczysz nasze ulotki :)

Tak, do sklepów, w których nie sprzedaje się żywych zwierząt też chcemy docierać z ulotkami.

smeg - Pon Maj 13, 2013 15:16

Off-Topic:
Przepraszam, Pyl, że w końcu nie wzięliśmy tych ulotek to Trójmiasta, ale z powodu nagłych wydarzeń (zalane mieszkanie) musieliśmy szybko wracać i nawet nie dotarliśmy drugiego dnia na wystawę :(

wilczek777 - Pon Maj 13, 2013 15:56

wilczek777, będę w VetMedic we wtorek (21 maja) to zerknę czy już się pojawiły. Jestem stałą klientką kilku sklepów zoologicznych które zwierząt nie trzymają ( 2 z nich są własnością mojego kolegi) i chętnie rozniosę tam ulotki jeśli jest taka potrzeba :)
Pyl - Pon Maj 13, 2013 16:07

smeg, nie ma sprawy, są rzeczy ważne i ważniejsze.

wilczek777, zobacz, choć we wtorek może być wcześnie.
Daj znać ile tych sklepów jest - podaj ich nazwy lub lokalizacje. Wszystkie w Szczecinie? Na PW wyślij mi adres na który mam wysłać ulotki.

wilczek777 - Pon Maj 13, 2013 17:30

Pyl, sklepy zoologiczne na targowisku Manhattan (tam nikt zwierząt nie ma ale znając sprzedawców oceniam, że do około 3-4 mogę zanieść tylko). Na targowisku Pogodno jeden na pewno. Jeszcze zastanowię się czy jest jakiś w centrum miasta ale raczej tam wszędzie są zwierzęta. Dokładniejsze namiary dać?
L. - Pon Maj 13, 2013 19:42

ja dam znać, gdzie zawiozłam te dodatkowe 150 ulotek, ktore wzięłam, bo mam tak jak mówiłam kilka osiedlowym lecznic na oku, ale nie wiem, gdzie mnie przyjmą ;p
cornflakegirl - Pon Maj 13, 2013 22:00

L., jeśli kilka ulotek byłoby bezdomnych, to mogę zostawić u mojej wetki :)

Off-Topic:
oczywiście się zgapiłam z tematem ^^

Asaurus - Pon Maj 13, 2013 22:41

A ja chciałbym tylko tak cicho i na boku pochwalić Pylkę za świetną organizację przygotowania i dystrybucji tych ulotek, ludzie patrzcie i uczcie się jak takie akcje się przeprowadza :]
pszczoła - Pon Maj 13, 2013 22:46

Asaurus napisał/a:
ludzie patrzcie i uczcie się jak takie akcie się przeprowadza :]

I ile nocy nie przesypia.

Karena - Pon Maj 13, 2013 22:47

Asaurus napisał/a:
A ja chciałbym tylko tak cicho i na boku pochwalić Pylkę za świetną organizację przygotowania i dystrybucji tych ulotek, ludzie patrzcie i uczcie się jak takie akcie się przeprowadza :]

ŚWIĘTE SŁOWA :prosze: :brawo: :kwiatek:

Asaurus - Pon Maj 13, 2013 23:01

pszczoła napisał/a:
I ile nocy nie przesypia.


Wyśpisz się po śmierci? Czy jakoś tak to szło ;)

quagmire - Wto Maj 14, 2013 11:13

MedicaVet done - postaram się jeszcze w tym tygodniu załatwić pozostałe "moje" lecznice.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group