To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

sachma - Pią Sty 12, 2007 14:17

falka napisał/a:
ale swoją drogą to nie rozpaczaj sachma, na pewno ktoś się znajdzie na taką wymizianą od małego szczurunię


falka, ja jeszcze nie rozpaczam ;) bede sie martwic jak malce skoncza 5 tyg i nadal nikogo nie bedzie ;) wiem ze za serce chwytaja ogonki po 14dniu ;) czyli z futerkiem i otwartymi oczkami ;)
jedna osoba zrezygnowala bo rodzina zgodzila sie na dumbo am blue i na zadnego innego szczura - no coz, jestem wyrozumiala ;)

a malce rosna i rosna... dzis postaram sie zrobic wieksza sesje indywidualna ;)

devilline - Pią Sty 12, 2007 14:19

na pewno ktoś się trafi ^ ^ Będzie dobrze ^ ^
Czekam na zdjecia... :foty:

Anonymous - Pią Sty 12, 2007 16:37

sachma napisał/a:
jedna osoba zrezygnowala bo rodzina zgodzila sie na dumbo am blue i na zadnego innego szczura
pewnie chodzi o to, że blutki jakoś tak uszczurawiają wszystkich :) A wielkie uszy sprawiają, że szczur wygląda jak taki mały misiu, może to o to chodzi :wink:

Wolna panna russian blue... *_*

satanka666 - Pią Sty 12, 2007 16:41

Juni napisał/a:
Wolna panna russian blue... *_*

RATOWAĆ SZATANAA!!

szatana nie stać :oops: :cry:

Cola - Pią Sty 12, 2007 17:15

ehhh....:/
sachma - Pią Sty 12, 2007 19:19

mama nam przeszkadzala w sesji.. wiec indywidualne foty pozno w nocy.. jak dorobie... jeszcze okolo 8 fot brakuje...

na razie wspolne

http://i54.photobucket.co...uskiiiiiiii.jpg
http://i54.photobucket.co...dnia/ogonki.jpg

Elbereth - Pią Sty 12, 2007 19:43

Cudeńka :zakochany: .
sachma - Pią Sty 12, 2007 19:56

Euforia ma juz domek :)

a chlopczyk Katie otrzymal imie Escanor :)

Tu macie wszystkie foty dzieciakow

Azi - Pią Sty 12, 2007 21:06

Śliczności :D już zaczynają się ofutrzać...?
wanna - Pią Sty 12, 2007 21:21

Dzieki za zdjęcia :) teraz tylko tym żyję :D :)
Anonymous - Pią Sty 12, 2007 21:36

Łooo boszsz, ten czarny, jakie to jest piękne niesamowicie :zakochany: :zakochany: Czyje to smoliste?
sachma - Pią Sty 12, 2007 22:47

Viss, tygrysa z forum shsr ;)

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 23:36 ]
Panie i yyyyy Panie (czy mi sie wydaje czy to normalne ze same babki kupuja szczury?) wlascicielem Euforii zostala pani MadzikT i tu prozba do Warszawki ;) jedzie ktos z tamtad po ogony do nas? bo jak tak to powedzcie, coby kolezanka mogla z wami sie dogadac co do transportu, co? przyjmijmy ja milo i cieplo i w ogole :P bo bedziemy jedna wielka rodzina polaczona kluskami z miotu E

i przypominam o tych imionach ;) do jutra ma byc bo sama zaczne wymyslac i dostaniecie papiery z imionami "Etna" czy "Enter" i nie bedzie wam do smiechu :P

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 23:37 ]
normalnie po tym wstepie az sie wzruszylam... zawsze chcialam miec taka wirtualna rodzine... hlip... ;)

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 23:47 ]
a jeszcze jedno.. Sylvia musze cie zasmucic ale twoja rexiczka dostala tytul najbardziej rozwrzeszczanego pyszczka w miocie :P piszczy jak sie ja wyciaga z gniazda, piszczy jak sie ja do niego wkladac :P ogolnie piszczy jak tylko ma jakas okazje :P

ale ale za to pannica bareback pobila dzis rekord szybkosci na 50! ;) cm oczywiscie ;)

a pan smolka ledwo uszedl przed zachlannymi lapskami mojej siostry ktora, po tym jak zasnal jej na rece nie chciala go juz oddac :P na szczescie w pore sie obudzil i poczlapal do reszty miotu ;)

pan niby kaptur postanowil mnie dzis nastraszyc i ubzdural sobie ze jak przednie lapki nie czuja podloza to tyle noga poczuc, wiec co chwile probowal spasc mi z reki ;)

Anonymous - Sob Sty 13, 2007 00:12

sachmuś, ja jadę do nezu po Fraglesa. Jeśli termin będzie odpowiadał, z pryjemnością wpadnę i do Ciebie 8)
sylviah - Sob Sty 13, 2007 10:06

sachma napisał/a:
Sylvia musze cie zasmucic ale twoja rexiczka dostala tytul najbardziej rozwrzeszczanego pyszczka w miocie :P

Mała po prostu głośno wyraża swoje potrzeby :wink: To jest dziewczyna z charakterkiem :lol:

Anonymous - Sob Sty 13, 2007 10:51

sachma, ojj ^^ Będzie dzisiaj sesja indywidualna :> ;) ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group