To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

pizmol - Pon Gru 19, 2011 10:22

Tak, tak, maluchy są u mnie. Jeden mam nadzieję, że będzie mi dany na stałe :serducho: :mrgreen: Smrodki są kochane, trochę strachliwe jeszcze, ale dają się już wyciągać z klatki i same wyłażą na ręce jak akurat mają ochotę. Mają słodkie identyko mordki, które synchronicznie wysuwają z domku jak tylko coś usłyszą :D strasznie dużo jedzą a później chodzą z pęktymi brzuszkami. No i non stop się biją. Dzisiaj rano szarak ciągnął aguta za sierść na szyi żeby go sprowokować po czym malutka szaro-brązowa kulka szczurzego futra popiskując wtoczyła się do domku :D bez problemu dogadały się z naszym stadem wielkoszczurów :) narazie jeszcze czują respekt przed dużymi, ale się nie boją. Bardzo śmiałe są i ciekawskie.
Biedronka - Pon Gru 19, 2011 10:42

ok, dwa maluchy idą do natkapatka :)
jeden mam nadzieję zostanie u pizmol :) - mówiłam, że się zakochacie!!
maluchy są przecudowne!

nubijka super zdjęcia zrobiłaś maluchom :)

no dobra...a kto weźmie większego agutka!!??

pizmol - Pon Gru 19, 2011 10:44

Biedronka, wczoraj R. się zapytał, czy może nie możemy zatrzymać ich wszystkich :D jeszcze się nie rozbierze z kurtki a już otwiera im klatkę i mizia :) wpadł po uszy. Ale nie ma się co dziwić... Nowi właściciele będą mieli super pociechę z nich. A mi serce pęknie jak będę ich oddawać ;(
Biedronka - Pon Gru 19, 2011 11:41

pizmol, jeden dla Was, ale dwa już zarezerwowane! :P
no to jest minus DT...że często z DT robi się DS ;)
ale obiecuję, że Ci jakiegoś fajnego jeszcze znajdę!! :D

pizmol - Pon Gru 19, 2011 11:43

nie ma miejsca na wszystkie ;( jednego upchniemy ale trzech już nie. a szkoda... bo bym je porwała, zniknęła z forum, przestała się odzywać i zachowała wszystkie dla siebie... my precious... :devil2:
FeelFree - Pon Gru 19, 2011 13:22

śliczna ta starsza:)
Oli - Pon Gru 19, 2011 14:07

Biedronka napisał/a:
no to jest minus DT...że często z DT robi się DS
ja będąc psim DT zawsze sobie mówię na głos, że mam być DT, a nie kolekcjonerem psów i działa :)

maluchy cudne, a u nas w temacie foty Gustawa ;) http://forum.szczury.biz/...1319&start=3630

renett - Pon Gru 19, 2011 14:12

Normalnie nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia, PRZECUUUDOWNE te pannice :serducho:
natkapatka - Pon Gru 19, 2011 14:18

pizmol, u Ciebie moje maluszki są :) Mowię corci i od razu słysze "goła dupka" hihihi wiesz o co chodzi......

Nie martw się trafią do nas a my je bedziemy bardzo kochać :serducho:

Jeszcze troszkę i bedą my precious... ;)

pizmol - Pon Gru 19, 2011 14:23

natkapatka, ano są u mnie :) łobuzują chociaż jeszcze nie włączyły im się instynkty niszczycielskie i nie pożarły nawet kołdry, w której długo buszowały :) są kochane tylko zacznij już robić zapasy bo jedzą jak mała szarańcza. masz już imiona??
orzelcia - Pon Gru 19, 2011 17:07

są jeszcze dziewczyny do wzięcia?
nubijka - Pon Gru 19, 2011 19:15

;( Biedronka- nie pozwalaj mi brać więcej szczurów na tymczas....nie wiem jak oddam mamuśkę :( wczoraj jak mi zasneła na rękach- to poczułam nić porozumienia między nami....a maluchy- jak mi wlazły za bluzkę i zasnęły, to wróciło to- co miałam z moimi bliźniaczkami jak były małe :( ((( Im dłuzej sa u mnie....tym trudniej mi je oddać :( ((

Jest kilka osób zainteresowanych- ale nie ukrywam, że zalezy mi na dobrym domku- przed świętami, tzn. do 22 grudnia, bo inaczej będę musiała uszczęśliwić nimi Oli na święta ;) a ona sie moze w nich zakochac i zostawić sobie ;)

Oli - Pon Gru 19, 2011 19:17

nubijka napisał/a:
a ona sie moze w nich zakochac i zostawić sobie
przy obecnych problemach zdrowotnych mojego psa to nie ma szans żebym się zakochała, jednak finansowy rozsądek musi wziąć górę :(
natkapatka - Pon Gru 19, 2011 19:55

pizmol, imion jeszcze nie wymyślilyśmy.
nubijka - Pon Gru 19, 2011 20:01

natkapatka- to ja proponuję: TYTUS, ROMEK I ATOMEK ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group