To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

Pyl - Czw Wrz 08, 2011 22:42

A ja poofftopuję, a co - byłam, widziałam, co się dało miziałam. I coraz bardziej żałuję, że nie biorę dziewczynek, bo taka czarna pokręcona już by gdzieś tam w golfie czy kieszeni swetra została porwana...
Szkoda, że tak krótko S-ki macałam, bo może jakbym pomacała dłużej to któryś schowałby się w rękawie... Jeden już w sweterku się zachomikował, ale Emileczka czujnie liczyła stado przy wkładaniu do duny i nie wyszło :/ Ale spoko, ja tam jeszcze wrócę!

MalaBoo - Czw Wrz 08, 2011 22:50

Pyl, widziałaś gdzieś tam moją Safire? :P wymiziaj ja za mnie jak tam będziesz następnym razem dopóki ja sama nie mogę tego zrobić o ile je idzie w ogóle wymiziać bo pewnie wszędzie ich pełno ;p
Pyl - Czw Wrz 08, 2011 23:02

MalaBoo, widziałam na pewno, prawdopodobnie też głaskałam (bo ja głaszczę wszystko co z malców pod rękę wlezie, a jak nie wlezie to też głaszczę ;) ), choć z rozróżnianiem tych ganiających pcheł nie nadążam. Nawet swojego ledwo co poznaję :oops:
Obiecuję następnym razem wygłaskać świadomie.

MalaBoo - Czw Wrz 08, 2011 23:06

Pyl, jak ja Ci zazdroszczę, też chce już ja wymiziać ;p

już nie offtopujmy bo Emilka będzie zła i jeszcze mi Safiry nie odda :P

quagmire - Czw Wrz 08, 2011 23:12

MalaBoo, raczej nie będzie :D
Leonidia - Pią Wrz 09, 2011 08:06

A czy można się spodziewać jakiś nowych fotek?
Chociaż z 2,3 zbiorowe. Pliiiiiis :kciuki:

emileczka - Pią Wrz 09, 2011 09:07

Leonidia, foty jutro, dzisiaj nie dam rady
Leonidia - Pią Wrz 09, 2011 09:19

Ok :mrgreen:
Mika29 - Pią Wrz 09, 2011 16:13

emileczka, czy te dziewczynki które zostaly są wolne? :wink: Ja tak yy, z ciekawości pytam :mrgreen:
emileczka - Pią Wrz 09, 2011 17:59

Mika29, jeszcze nie wiem, nadal rozmawiam z chętnymi, jak będą wolne to napiszę ;)

[ Dodano: Pią Wrz 09, 2011 19:24 ]
Trochę fot, nie wiem z którego dnia nie pamiętam, ale napewno z tego tygodnia :wink:


Mika29 - Pią Wrz 09, 2011 19:46

Podrzucam :) Matko... Czaaaarne :serducho:
MalaBoo - Pią Wrz 09, 2011 23:13

jakie słodkości :serducho: i dzielna mamusia :tummykiss:
wushu - Sob Wrz 10, 2011 12:28

Dobrze, że F11 nie jest już wolna. Ulżyło mi :wink:
Pyl - Sob Wrz 10, 2011 12:41

wushu, szkoda... byłybyśmy rodziną...

A zauważył ktoś, że mi się szczur zmienił? Bo rezerwowałam minka a mam czekoladkę :drap:

wushu - Sob Wrz 10, 2011 13:59

Pyl, a już nie jesteśmy? Hm... i tak prędzej czy później będziemy :P Ja czekam na sunratsowe dumbo rex no... a nie chcę mieć 20+ szczurów więc trzymam się krótko :|

A co do czekoladki, to zauważyłam i aż się zaśmiałam! :P


Mi chodziła po głowie ta burmka, no i oczywiście siamy :serducho: ale jedyny wolny był samcem - znowu "UF!" Za to Muezzi bierze M4 więc będę mogła sobie w pewnym sensie ulżyć widząc go co jakiś czas i miętosząc to cudo, i to w dodatku super miękkie! Natomiast jest mały problem z imieniem literata. Mi się podoba Szujski :mrgreen: ale Muezzi mówi, że nie będzie mogła spojrzeć mu w oczy jak nada mu takie imię :]
Ach te szczurki :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group