To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

NinaWi - Śro Maj 28, 2014 21:34

klauduska, :kciuki:

Moje dzieciaki już się rozchodzą, smuteczek.

klauduska - Śro Maj 28, 2014 21:49

NinaWi, dzięki :)
Coś do hodowli poszło czy nakolankowce?
Zobaczysz, jak wyjdą wszystkie, co za koszmarna cisza :(

NinaWi - Śro Maj 28, 2014 22:06

Aurora jedzie do Chorwacji, reszta będzie ciachnięta raczej.
Ninek - Śro Maj 28, 2014 22:15

mikanek napisał/a:
Ja się zajarałam kotami już na maxa :D Już się zapisałam na warsztaty :mrgreen:
Ninek wpadaj do Wawy ;)


Ja też. Po 20 latach życia z kotami potrzebowałam jednego, TEGO jednego, żeby się w nich od nowa zakochać i ZROZUMIEĆ.

Heh, chętnie bym pojechała gdybym miała za co :P Od lat wybieram się do Wawy i jak na razie dotarłam tylko na dworzec pkp xD

klauduska - Czw Maj 29, 2014 07:31

NinaWi, to ty nie ciachasz u siebie?
NinaWi - Czw Maj 29, 2014 16:24

Ciacham, ale ich los jeszcze nie jest pewny. Tylko Ariana będzie kastrowana na 100% (jutro :) ), o Absoluta pytało kilka hodowli, ale jeśli nic z tego nie wyjdzie to zostanie u moich rodziców jako kastrat wystawowy. A Axis jeszcze szuka domu.
limomanka - Czw Maj 29, 2014 17:00

Przeklejam z tematu adopcyjnego:
Cytat:
Czy ktoś ze Śląska lub okolic Krakowa mógłby zająć się Niną przez 4 dni czerwca (w długi weekend po Bożym Ciele - 19-22.06.)? Wyjeżdżamy na ten czas do Niepołomic a teściowie nie ogarną izolowania naszych panien.

Może znacie kogoś w tej okolicy, kto byłby skłonny pomóc :>

Ninek - Pią Maj 30, 2014 16:26

Mefisto, mój malutki koteczek, przekroczył 5kg :roll: Mocca ma 3,7kg (przyjechała ważąc 2,4kg).
Masakra, co ten barf robi ze zwierzakami :mrgreen:

aniucha0711 - Czw Cze 05, 2014 23:20

Wprowadził się nowy sąsiad. Mam okna koło jego drzwi. Dziś zostawiłam okno jak zwykle uchylone gdy sprzątam klatkę. Szczury w pokoju na wybiegu. A tu nagle słyszę obce "Miauu!". To jakiś wielki kot wskoczył przez uchylone okno i tupta do szczurów! Złapałam sierściucha i wypchnęłam przez okno, które zamknęłam. Już wiem, że to kot nowego sąsiada o imieniu Leon. Teraz siedzi na parapecie i miauczy aby go wpuścić. A szczury tak się przestraszyły i pochowały, że ich znaleźć nie mogę. 4 już mam, jeszcze 3 :evil:
Moje okna nie uchyla się od góry, tylko na oścież. Czeka mnie ciekawe i duszne lato :evil:

Ebia mam podobnie.
Miałam najlepszą przyjaciółkę od pierwszej klasy technikum ( teraz już mija 8 lat ), zawsze razem, wakacje spędzaliśmy na wspólnych wyjazdach i wycieczkach. Praktycznie mieszkałyśmy u siebie nawzajem. Do czasu aż poznała JEGO. Zakochała się, wyszła za mąż. A ja poszłam w odstawkę. Teraz jak już gdzieś razem wyjdziemy( baaaardzo rzadko, bo chcą być sami we dwójkę ) , to wszędzie chodzimy we trójkę.
Brakuje mi tych babskich rozmów o pierdołach . ;(

nimka - Pią Cze 06, 2014 00:53

aniucha0711 napisał/a:
Wprowadził się nowy sąsiad. Mam okna koło jego drzwi. Dziś zostawiłam okno jak zwykle uchylone gdy sprzątam klatkę. Szczury w pokoju na wybiegu. A tu nagle słyszę obce "Miauu!". To jakiś wielki kot wskoczył przez uchylone okno i tupta do szczurów! Złapałam sierściucha i wypchnęłam przez okno, które zamknęłam. Już wiem, że to kot nowego sąsiada o imieniu Leon. Teraz siedzi na parapecie i miauczy aby go wpuścić. A szczury tak się przestraszyły i pochowały, że ich znaleźć nie mogę. 4 już mam, jeszcze 3 :evil:
Moje okna nie uchyla się od góry, tylko na oścież. Czeka mnie ciekawe i duszne lato :evil:

Siatkę sobie załóż ;)
taką np.: http://www.zooplus.pl/sho...atki_kot/343060

Karena - Pią Cze 06, 2014 02:08

nimka napisał/a:
aniucha0711 napisał/a:
Wprowadził się nowy sąsiad. Mam okna koło jego drzwi. Dziś zostawiłam okno jak zwykle uchylone gdy sprzątam klatkę. Szczury w pokoju na wybiegu. A tu nagle słyszę obce "Miauu!". To jakiś wielki kot wskoczył przez uchylone okno i tupta do szczurów! Złapałam sierściucha i wypchnęłam przez okno, które zamknęłam. Już wiem, że to kot nowego sąsiada o imieniu Leon. Teraz siedzi na parapecie i miauczy aby go wpuścić. A szczury tak się przestraszyły i pochowały, że ich znaleźć nie mogę. 4 już mam, jeszcze 3 :evil:
Moje okna nie uchyla się od góry, tylko na oścież. Czeka mnie ciekawe i duszne lato :evil:

Siatkę sobie załóż ;)
taką np.: http://www.zooplus.pl/sho...atki_kot/343060


Off-Topic:
W lidlu są siatki na owady za 9,99zł.
Nie wiem na ile jest zdeterminowany kot i czy taka się nadaje, ale daję znać :P
Sprawdziła się z kotem mojej znajomej.

nimka - Pią Cze 06, 2014 07:37

Karena napisał/a:
nimka napisał/a:
aniucha0711 napisał/a:
Wprowadził się nowy sąsiad. Mam okna koło jego drzwi. Dziś zostawiłam okno jak zwykle uchylone gdy sprzątam klatkę. Szczury w pokoju na wybiegu. A tu nagle słyszę obce "Miauu!". To jakiś wielki kot wskoczył przez uchylone okno i tupta do szczurów! Złapałam sierściucha i wypchnęłam przez okno, które zamknęłam. Już wiem, że to kot nowego sąsiada o imieniu Leon. Teraz siedzi na parapecie i miauczy aby go wpuścić. A szczury tak się przestraszyły i pochowały, że ich znaleźć nie mogę. 4 już mam, jeszcze 3 :evil:
Moje okna nie uchyla się od góry, tylko na oścież. Czeka mnie ciekawe i duszne lato :evil:

Siatkę sobie załóż ;)
taką np.: http://www.zooplus.pl/sho...atki_kot/343060


Off-Topic:
W lidlu są siatki na owady za 9,99zł.
Nie wiem na ile jest zdeterminowany kot i czy taka się nadaje, ale daję znać :P
Sprawdziła się z kotem mojej znajomej.

Taka na owady to żadne zabezpieczenie przy polującym kocie...
Tzn. i tak by trzeba było non-stop pilnować okna, więc trochę się to mija z celem ;)

Z czego te siatki w lidlu są?

Dory - Pią Cze 06, 2014 07:45

Komu :D ?
http://forum.szczury.biz/...p=962277#962277

jokada - Pią Cze 06, 2014 10:02

...
Karena - Pią Cze 06, 2014 10:08

nimka napisał/a:
Z czego te siatki w lidlu są?

Nie jest napisane na opakowaniu.
Teraz patrzę, że nawet nie na zaczepy, a taśmę.
Więc słabo.
Znajoma musi mnieć leniwego albo mało upartego kota.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group