To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot Ó Emerald Moon

L. - Czw Mar 24, 2011 00:16
Temat postu: planowany miot Ó Emerald Moon
Planowany jest miot "Ó" w hodowli Emerald Moon.
Nie bierzemy pod uwagę poprawności ortograficznej ;p czyli wszelkie przyzwoite chwyty w pierwszej literze imienia dozwolone.
Krycie odbędzie się na przełomie maja/czerwca lub w I połowie czerwca br.

Rodzicami zostaną:

JAGÓDKA Beris (imp. CZ)
standard standard russian blue self


&

VIVALDI Emerald Moon
dumbo standard russian dove self



Spodziewamy się:
uszy: standard
sierść: standard
barwa: russian blue, russian dove, szansa na siamese
znaczenia: self, irish

rodowód: wkrótce

JAGÓDKA:
To bardzo pro ludzka, ale szalona dziewczyna. Jest ciekawa świata, ale nie ma nic przeciwko znęcaniu się na nią. Poza tym jest bardzo urocza i słodka :)
Przed kryciem chciałabym aby wzięła udział w Łódzkiej wystawie, bo jak na mój gust dobrze się zapowiada.

VIVALDI: Nie gigantyczny, ale proporcjonalny samiec o bardzo zrównoważonym charakterze. :)


Link do wzoru CV hod. Emerald Moon oraz kilka zasad, z którymi należy się zapoznać przed rezerwacją malca.
[TUTAJ]

Jeśli chodzi o inne zasady dotyczące miotu pozwolę sobie zacytować Nakashę :) z wprowadzeniem kilku własnym zmian.
Cytat:

Mogę odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany w ogóle nie będą rozpatrywane (!!). Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcę znaleźć dla moich szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)

Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!

Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantuję, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :)

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :D

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej przeze mnie kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Bel - Czw Mar 24, 2011 00:26

L., jaaaaaaaaaak możesz ;(
klauduska - Czw Mar 24, 2011 00:42

ło matko!! "szansa na siamese" !
tylko szkoda, że nie ma szans na dumbo, juz CV byłoby posłane :( :(

Mao - Czw Mar 24, 2011 16:07

klauduska, ślij, nie marudź :P

Btw - ta szansa na siamese mnie intryguje. Mogłyby pojawić się blue pointy?

klauduska - Czw Mar 24, 2011 18:48

mao,
chcę dumbola. mam 4 standardzików i jednego dumbo i zamarzył mi się kolejny :)

kaś - Czw Mar 24, 2011 20:14

Będą śliczne maluszki :)
Karena - Pią Mar 25, 2011 19:07

jakby była szansa na dumbo.. :D
Niamey - Pią Mar 25, 2011 19:17

ale jak widać nie ma ;)
Będzie można zerknąć na rodowody?

L. - Pią Mar 25, 2011 20:59

Mao, blue pointy zdecydowanie ;P

Niamey, oczywiście :) na dniach.


Praktycznej szansy na dumbo nie ma, ale jak się urodzi jakiś jeden to będzie cud - w sumie nie jakiś z kosmosu, ale po prostu cud, bo matematyczne prawdopodobieństwo mówi to co mówi ;]

Mao - Pią Mar 25, 2011 21:33

L. napisał/a:
blue pointy zdecydowanie

!!! :serducho:

Nie sądziłam, że tak szybko kopnie mnie szansa na syjama, a już na bp to w ogóle...
Niech ktoś zagnie czasoprzestrzeń, żeby już było krycie :P zapłacę xD

(ale mam parcie O_o )

L. - Czw Kwi 21, 2011 21:20

Ze względu na problemu w miocie E Wo de Shu od strony matki zdecydowałyśmy sie na zamianę samce i powrót do pierwotnego pomysłu na miot tj. na VIVALDIEGO EM :)
Vivi w momencie krycia będzie miał ponad rok. Dotychczas nie było z nim żadnych problemów, nie jest samcem gigantycznym, ale standardowej i proporcjonalnej budowy, poza tym ma bardzo zrównoważony charakter. Wręcz wykapany Blue Bird czyli jego tata, a dziadek miotu Ó. ;)

Przyjmujemy ostatnie zapisy na miot.

Ps. Jagoda rośnie jak na drożdżach, wkrótce wiosenna sesja rodziców :}

nezu - Sob Kwi 23, 2011 14:38

Yeah, Vivaldi, Siergiejowy wnusio puciusio. :mrgreen: :serducho:
L. - Sob Kwi 23, 2011 18:29

Vivaldi:


Jagódka na wczorajszym słoneczku :}


PATY$$ka - Sob Kwi 23, 2011 20:42

Haha.! :mrgreen: Bracieszek tatusiem.?! :mrgreen: Cudownie.! :serducho: Trzymam kciuki za miot :serducho: :kciuki:
L. - Śro Maj 11, 2011 16:07

Nie przyjmuję już zapisów na samce, nawet na liste rezerwową.
Są jeszcze wolne 2 miejsca na samiczki ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group