To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot K Abraxas - zapraszamy chętnych na samczyki

madzial13 - Czw Maj 20, 2010 14:20
Temat postu: Planowany miot K Abraxas - zapraszamy chętnych na samczyki
Miło mi poinformować wszystkich szczurolubów, że pod koniec sierpnia planujemy miot K SunRat's

Rodzicami zostaną:

CYNKA Sun Rat's dumbo standard havana varieberk



M: Regenboog of Blue Moon dumbo, standard, beige, berkshire
O: Shifu Rat's Troop dumbo, satin fuzz, mink, blazed, variegated, odd eyed


oraz

WOOKIE WILLOW z TazManie standard rex cinnamon varieberk spotted



M: Housenka z TazManie, standard, rex, mink, capped, spotted
O: Piskot Beris dumbo, standard, cinammon, self

W miocie spodziewamy się:
uszy: 50% dumbo, 50% standard
sierść: standard, rex
umaszczenie: mink, cynamon
znaczenia: varieberk, spotted

Kilka słów o rodzicach:
Cynka jest wierną kopią swojej mamy - spokojna, wyważona, ostrożna, bardzo przyjacielska i łagodna.

Wookie jest szefem w swoim stadzie. Jest pokojowo usposobiony do ludzi i innych szczurów. Połączenie macho z miziakiem. W momencie krycia Wookie skończy półtora roku.

Babcią miotu zostanie Oli, której bardzo serdecznie dziękują za użyczenie Wookiego do krycia :* Dziękuję również heniokowi i Emilce za to, że miot urodzi się pod ich przydomkiem oraz Wuni i nezu, które bardzo wspierały mnie w poszukiwaniu właściwego małżonka dla Cynki :wink:

Krycie planujemy na koniec sierpnia, maluszki będą do odbioru w drugiej połowie października.
Miot urodzi się we Wrocławiu.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety, która znajduje się tu: http://chomikuj.pl/SunRats/Dokumenty/CVSunRats.doc i przesłanie na maila: magdalena@pseudonim.pl

Lavi - Czw Maj 20, 2010 14:28

:slinisie: jaka jestem szczęśliwa, że coraz więcej miotów z datą, kiedy będę mogła sobie pozwolić na szczurki :mrgreen: Śliczny miot będzie, żeby obrodziło w kopie tatusia :serducho:
Sysa - Czw Maj 20, 2010 14:30

Jejku, sliczny miot, śliczni rodzice! Gratuluję wszystkim babciom i dziadkom! :mrgreen:
wuwuna - Czw Maj 20, 2010 14:33

Madzialenka gratuluję bardzo. I życzę Cynce szczęśliwego i spokojnego macierzyństwa.
:D
Piękności będą. Cynamonowe rexy dumbo mrrr...

Martuha - Czw Maj 20, 2010 15:21

CV wysłane nie mogło być inaczej :D
Lavi - Czw Maj 20, 2010 15:24

Martuha, przybij piątkę, bo moje też poszło :mrgreen:
Oli - Czw Maj 20, 2010 17:51

wuwuna napisał/a:
Cynamonowe rexy dumbo mrrr...
ah, babcia już zaciera rączki... :twisted:
wuwuna - Czw Maj 20, 2010 19:21

Się wie Oli :DD :P
Martuha - Czw Maj 20, 2010 20:02

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu kciukam za dumbo rexa a kolor bez znaczenia może być ciunnamon i mink.A tak szczerze to mink co to za kolor,bo zielona jestem :shock:
nezu - Czw Maj 20, 2010 20:15

Martuha, mniej więcej taki jak mamusi, ciut ciemniejszy, taka mleczna czekolada. ;)
Martuha - Czw Maj 20, 2010 20:21

Oooooooooooooooooooooo extra ! Dzięki nezu, .To w takim razie mogę kciukać za cokolwiek,byle dumbuś i rex :lol:
LalaAla - Czw Maj 20, 2010 22:12

Hmmmmmm a może ja też sobie CV wyślę.. Na wypadek gdyby w miocie F zabrakło panienek dla mnie :D
O właśnie pytanie: jeżeli macie już moje CV na miot F i warunk i pożądane szczurki się nie zmieniają to muszę wysyłać CV jeszcze raz czy jak to zrobić??

Oli - Czw Maj 20, 2010 23:04

LalaAla, najlepiej poczekaj na to co się urodzi w miocie F, potem możliwe, że będziesz mogła się przepisać. :wink:
emileczka - Pią Maj 21, 2010 08:25

LalaAla, CV w tym miocie wysyła się pod inny adres patrz pierwszy post :wink: , ale możesz poczekać na poród Rozi to już za kilka dni
gratis - Pią Maj 21, 2010 17:05

Łał, Madzialku gratulacje.

Listy zapewne za moment będą pełne :twisted: No bo jakże inaczej.
Socjal Madzi jest niesamowity, moi Cukierkowie to straszliwie towarzyskie, odważne dzieciaki. Najbardziej "wycofany" [znaczy się Azi go tak nazwała :lol: ] szczur jest pierwszy kiedy otwieram klatkę, a kiedy dzieci zrobiły wielki escape na pokój to z uciekinierów C lecieli do mnie pierwsi. :) [chwilę później Qasz, a Voldi to grzeczny chłopiec- on nie ucieka. :P ]
Kurcze, nie ma co się zastanawiac tylko słac CV.
Cynka jest naszą siostrzyczka - ich mama powala na kolana. Babcia jedna z cudowniejszym - w gratisie socjal Neli i Szczoty. Maluchy jedzą wszystko, nie wybrzydzając. :DD Są naramienne, całuśne i kieszonkowe.

Gratuluję Babciu raz jeszcze, przepraszam za swój monolog, ale nie mogłam się powstrzymac ze szcześcia na kolejny Twój miot. :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group