To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Q of Anahata - krycie 13.05.2010 :)

Nakasha - Czw Kwi 15, 2010 16:06
Temat postu: Planowany miot Q of Anahata - krycie 13.05.2010 :)
Planowany miot Q:

POCAHONTAS Emerald Moon + XIBBE of Charmed Ones



Pocahontas:
standard Dg, standard Fg, cinnamon, spotted, variegated
ur. 29.06.2009



matka: Zelmah Iletis (standard, lavender, capped, spotted)
ojciec: Sahib Rat's Troop (dumbo, satin fuzz, cinnamon, varieberk)

Pocahontas to spokojna i zrównoważona samiczka. Lubi zwiedzać, ale bez przesady - lubi też spać na kupie z innymi ogonami. :) Miziaki toleruje, ale woli obgryzać mi paznokcie :D . Ma wysoką pozycję w stadzie, jest dominująca. Została mamą miotu H, to jej ostatni miot. W miocie H nie osiągnęłam dokładnie tego, czego oczekiwałam, dlatego zdecydowałam się na jej drugi miot.




Xibbe:
standard Dg, standard, dark pearl, varieberk, downunder
ur. 22.06.2009




mama: Candy of Blue Moon (dumbo, standard, mink, bareback, downunder)
tata: Dahjom of Blue Moon (standard, american blue, self)

Przywiozłam go z Holandii - jest proludzki i uroczy. To niewielki samczyk, ale bardzo spokojny i przymilny. :D



Spodziewamy się:
uszka: standard (75%), dumbo (25%)
siersć: standard
kolor: cinnamon, mink, pearl, dark pearl, cinnamon pearl, szanse na chocolate agouti
znaczenia: varieberk, variegated, spotted, berkshire, capped, może inne + połowa DU

Krycie jest planowane na początek maja 2010, czyli już niedługo.

Cena za jednego maluszka będzie wynosić ok 90 zł.


Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)



Miotem będzie się opiekować Ren - prosiłabym o kontaktowanie się w tej sprawie właśnie z nią. :) MIOT URODZI SIĘ W POZNANIU.

Martuha - Czw Kwi 15, 2010 18:44

No nieeeeeeee dumbo cinnamon :nuci:
Bulletproof - Czw Kwi 15, 2010 22:48

Echh, tu minki i cynamonki, w innych miotach ruski i lilaci :( Tylko się zastrzelić :P . Idę sobie z tego działu :(
Bel - Czw Kwi 15, 2010 22:56

Bulletproof, nic mi nie mów... :]
Sysa - Czw Kwi 15, 2010 23:08

Wszyscy przestaną tu zaglądać dla bezpieczeństwa... :-P
wuwuna - Sob Kwi 17, 2010 14:47

o moje dziecko tatą a ja nic o tym nie wiem :P
Nakasha - Sob Kwi 17, 2010 20:33

wuwuna, masz PW na innym forum. ;)

Mam nadzieję, że urodzi się to, co jest w planach i że nie będzie nie wiadomo jakich niespodzianek...

Bel - Sob Kwi 17, 2010 20:53

Nakasha, a ja bym chciała,żeby znów była niespodzianka i szczurek bez ogonka :D tak mi się wuwunkowy spodobał... jak biega to przypomina świnkę morską :D
Anonymous - Czw Maj 13, 2010 06:39

Poca dostała rujki i właśnie się kryją z Xibbim :) . Szczerze mówiąc to aż dziw mnie bierze, że mam pustki na ten miot, rodzice cudni i kochani, piękne maluchy będą :wink:
wuwuna - Czw Maj 13, 2010 09:03

Believe tu nie ma szans na bezogonki. Xibbula nie niesie ;p


Ależ dziewczyny wykorzystacie mojego chłopca. :D
oby z tego coś owocnego wyszło.
No i niech lepiej się kopia jego nie rodzi :D

A ludziom proponuję się zgłaszać. W końcu to pewnie ostatnia okazja mieć w posiadaniu mojego wnusia. :zakochany:

Bel - Czw Maj 13, 2010 10:37

wuwuna, wiem,że nie ma ale pomarzyć zawsze można ;)
Taki rexikowy dumbulec cynamonek... mała szansa :] ehhhhhhhhh a ja nie mogę się już doszczurzać ;( żaaaaal

quagmire - Czw Maj 13, 2010 10:53

believe_86 napisał/a:
a ja nie mogę się już doszczurzać

No i tu właśnie jest pies pogrzebany :(

Nakasha - Czw Maj 13, 2010 13:49

Ale tu rexów nie będzie. :P
magnes - Czw Maj 13, 2010 14:11

wuwuna napisał/a:
A ludziom proponuję się zgłaszać. W końcu to pewnie ostatnia okazja mieć w posiadaniu mojego wnusia.
nic dodać, nic ująć.
Xibbuś jest naprawdę śliczny i jeszcze jego znaczenie :slinisie:

quagmire - Czw Maj 13, 2010 14:17

Ja wiem, że Xibbula jest mega piękny, ale cóż. Pocieszam się jedynie, że mam już synka Księżniczki :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group