To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "I" SunRat's - kciuki potrzebne

heniok - Śro Mar 24, 2010 07:41
Temat postu: Planowany miot "I" SunRat's - kciuki potrzebne
Planowany miot I SunRat's:

Rodzicami zostaną :

Rediviva of Gremleen’s – standard, standard, topaz, berkshire.





BREEZER Valhalla - standard, velveteen, burmese, self


Spodziewamy się :

Uszy: STANDARD szansa na dumbo
Sierść: STANDARD, VELEVTEEN
Barwa : AGOUTI, BLACK
Znaczenia : SELF, BERKSHIRE


Redzia jest skaczącym śpiochem, jeśli coś takiego istnieje :P . Ostatnio trochę bardziej się wyciszyła, preferuje leżenie w samym środku szczurzej ferajny, żeby wszyscy mogli ją grzać z każdej strony ;) . Jest raczej typem niezależnej księżniczki, nie pogardzi mizianiem, ale na jej warunkach ;) . Wychowała już sporą gromadkę kochanych klusek. Jej mama pochodzi z Rosji.



Opis Breezera od sachmy:
Cytat:
Breezer to duży i bardzo łagodny chłopiec. Jego mama to import z Finlandii, spokojna filigranowa samiczka, jego ojciec jest importem z Czech, dorodny, zrównoważony samiec.
Breezer jest spokojnym ufnym zwierzęciem, lubi się bawić i chętnie obcuje z człowiekiem. Taka ciepła klucha – kiedy coś złego się mu dzieje zaczyna popiskiwać, ale ani myśli uciec czy bronić się. Jest wspaniałym towarzyszem zabaw siedmiolatka, bo jako jeden z nielicznych moich szczurów pozwala ze sobą robić wszystko o ile się go głaszcze :)

Breezer na Wystawie szczurów rodowodowych w Łodzi został :
Najlepszym samcem velveteen miejsce I
Najlepszym samcem uszy standard miejsce II




Krycie planujemy po 1 maja, miot urodzi się w Warszawie.

Szczurki z tego miotu będą kosztować 70zł. Aby miot doszedł do skutku potrzebujemy przynajmniej ośmiu chętnych. Oby wszystko się udało, bo mamy ciekawe plany związane z kolejnym pokoleniem po tej parze :wink:

Pierwszeństwo mają wszyscy zapisani na miot D.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

sikoreczka - Śro Mar 24, 2010 08:45

cudnie. zaraz wysylam cv ;)

edit/ wysłane :)

Anouk - Śro Mar 24, 2010 11:58

Redzia :serducho: Idę się Pippi pochwalić, że będzie miała nowe siostrzyczki i nowych braci :D
Roth - Śro Mar 24, 2010 12:24

Ehh.. strasznie mnie kusi na ten miot, bo nigdy agoutka nie miałam ;( Jednak ostatnio trochę z importami zaszalałam... Zastanowię się jeszcze 8:)

Cytat:
mamy ciekawe plany związane z kolejnym pokoleniem po tej parze

Topazowe burmy/syjamy? :>

Oli - Śro Mar 24, 2010 12:25

heniok napisał/a:
mamy ciekawe plany związane z kolejnym pokoleniem po tej parze :wink:
tak, tak, te plany są bardzo fajne i ja się na nie jak najbardziej piszę ^^
Anouk - Śro Mar 24, 2010 12:43

Roth napisał/a:
Topazowe burmy/syjamy? :>
E? :shock: Serio?
Oli - Śro Mar 24, 2010 12:50

Anouk napisał/a:
Roth napisał/a:
Topazowe burmy/syjamy? :>
E? :shock: Serio?
nie, ale blisko ;)
Roth - Śro Mar 24, 2010 12:53

Oli wtajemniczona, ja też chcę ;( :D
babli - Śro Mar 24, 2010 12:55

Fejryś :serducho:
Anouk - Śro Mar 24, 2010 12:58

Ollli, nie dręcz :twisted:
Anonymous - Śro Mar 24, 2010 13:06

Co do przyszłych planów, to nie ma tak naprawdę na razie o czym mówić. Nie wiadomo czy miot w ogóle dojdzie do skutku, nie mówiąc już o tym czy Redzia urodzi bez problemów i odchowa maluchy. Bo możemy sobie tak mówić "a chcielibyśmy to i to", ale plany planami, a życie swoje. Jeśli miot się nie uda z jakichkolwiek względów to i tak nasze "ciekawe plany" pójdą w łeb. Więc póki co proszę ładnie zapisywać :wink:
Oli - Śro Mar 24, 2010 13:20

Ren napisał/a:
Więc póki co proszę ładnie zapisywać :wink:
dokładnie, zapisywać się i nie marudzić, bo ja chcę w przyszłości mojego topazika kudłatego. :mrgreen:

Roth napisał/a:
Oli wtajemniczona, ja też chcę ;( :D
No wiesz co i tak zawsze wiesz więcej ode mnie. :P
Azi - Czw Mar 25, 2010 08:55

Off-Topic:
a tak wyjasniając... topazowe syjamowo-burmy nie istnieją fenotypowo...


a w ogóle, to ja się cieszę ^^

emileczka - Czw Mar 25, 2010 12:53

Metryka miotu :wink:

nezu - Nie Mar 28, 2010 17:36

Dobrze moi mili.
Jak już da się zauważyć, z kolorystyką w tym miocie będzie raczej skromnie, ale stopień socjalizacji heniokowych maleństw, jak i charaktery rodziców powinny być dostateczną reklamą. ;)

Ręczę, że posiadanie kopii Lussesity, Liny, czy reszty eLek emerald moon w ogóle (a takie się w tym miocie cuda urodzą) będzie interesującym, niezapomnianym przeżyciem.
Tak więc ludziska, nie zastanawiać się, tylko ustawiać w kolejce po niecodzienne kluski proszę. ;)

A na zachętę sesja tatusia, cobyście mieli pogląd na prawdopodobną budowę przyszłego pokolenia. 8)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group