To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot H Happy Feet

Azi - Sob Mar 06, 2010 20:47
Temat postu: Planowany miot H Happy Feet
Miot H

data krycia - 15 kwiecień 2010
planowana data narodzin - 6-9 maj 2010
planowana data odbioru maluszków - 12 czerwiec 2010
metryka miotu - aktualizowana na bieżąco

GAGA Happy Feet x CYRANO CARMEL Iletis/BIGGLES Moon Shine - własność hodowla Anahata Rattery



spodziewamy się szczurków:
kolor - mink (mleczna czekolada)/black
uszy - standard i może dumbo
sierść - standard, wielkie może na velveteen
znaczenia - variegated, bareback, varieberk + spotted (teoretycznie połowa) + down under (teoretycznie połowa)

przewidywana cena szczurka 55zł - maluchy od razu dostają odpis z KW uprawniający do wystaw SHSRP

uwagi na temat miotu:
Gaga jest już kolejnym szczurkiem urodzonym w hodowli Happy Feet, jej mama (Cykoria HF) i babcia (Sasanka RT) są zdrowe i odznaczają się przyjacielskim, aczkolwiek zaczepnym charakterem, a ja mam dobry kontakt z właścicielami maców z miotu zarówno C, jak i G, skąd nie doszły mnie żadne niepokojące sygnały. Szczury z obu miotów odznaczając się bardzo ładnym, lśniącym futrem i symetryczną budową uszu.

Gaga jest dużą samicą, obecnie wazy 350 gram, zdobyła także nominację do championatu na ostatniej wystawie, gdzie startowała jako młodzież.


wypełnione ankiety www.happyfeet.yoyo.pl/Dokumenty/Ankieta.doc proszę kierować na e-mail hodowlahf@gmail.com z tytułem "Miot H" ;)

Nakota - Sob Mar 06, 2010 21:06

Chyba nie muszę mówić jak bardzo nie mogę doczekać się tego miotu? Gaga jest piękna :serducho:
Azi, chętni, którzy już są to chętni z miotu G, prawda?

PALATINA - Nie Mar 07, 2010 11:49

Mam niesamowita ochotę na czarnego kaptura dumbusia, ale rozsądek nie pozwala.. i TZ straszy, że mi dziecka nie zrobi dopóki w domu nie będzie mniejszej ilości zwierząt.. ;(
LunacyFringe - Nie Mar 07, 2010 11:55

CV wysłane, mam nadzieję, że nikt się nie zgłosi po fuzziki :P ( o ile będą )
Nakota - Pią Mar 12, 2010 21:47

Wiadomo już kiedy rozpocznie się randkowanie? :)
Azi - Pią Mar 12, 2010 22:00

Nakota, w niedzielę ;]
Nakota - Pią Mar 12, 2010 22:11

Ogromnie mnie to cieszy :)
W takim razie już na zaś kciukam za udaną randkę :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Nie Mar 14, 2010 17:10

Będę mocno trzymać kciuki za udane krycie i poród. :)
Azi - Nie Mar 14, 2010 18:23

Zapoznanie miejsce miało, Walle nawet adorował dzieczynę, ale Gaguś wystraszone i płochliwe dziewczę, udawała, ze nie wie o co chodzi, a potem w panikę wpadła.

No nic, ja ich zostawiłam, pieczę nad nimi sprawuje mc. Walle ma przykazane przypomnieć sobie jak to było, a Gaga ma pogadać od serca z mamą o sprawach samiczo-samczych i może coś z tego będzie ;)

Marca - Nie Mar 14, 2010 18:29

Hehe, no to trzymam kciuki :kciuki:
Nakota - Nie Mar 14, 2010 20:03

Gaguś nie bądź taka, ulegnij wdziękom Wallego :mrgreen:
Kciukam za seksz :twisted: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

mc - Nie Mar 14, 2010 23:17

Próbowaliśmy wieczorem, ale mała nie rujkuje, a duży zaczął się irytować i nici dzisiaj z tego, jutro znów zarandkujemy i zobaczymy :wink:
Nakota - Pon Mar 15, 2010 17:39

Rujkuj Gaguś, rujkuj! :evil:
Kciukam! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

gratis - Pon Mar 15, 2010 18:21

mc, tylko mi się wydaje, że wyniesienie Coco i Cyku z pokoju będzie nieuniknione - tak sexic się przy mamie? Brzyyydko :DD

Mantrujemy o rujkę :kciuki:

mc - Pon Mar 15, 2010 20:19

Dziewcze nadal nie rujkuje, póki co na randkach nie przejawiają sobą większego zainteresowania. Jeśli dochodzi do zbliżenia (bynajmniej nie intymnego) to mała panikuje. Poczekamy, zobaczymy, przecież dopiero trzeci raz się widzieli dzisiaj. Mała pewnie śpiewa pod nosem "nie od razu miły, nie od razu..." :P

Mantrujcie, mantrujcie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group