To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot CH Wo de Shu

Roth - Nie Sty 24, 2010 19:50
Temat postu: Planowany miot CH Wo de Shu
Planowany miot CH Wo de Shu

BIKMINA Wo de Shu - standard standard dark pearl? self

Zapowiada się na spokojną szczurcię. Jedna z największych dziewczynek z miotu B. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jakiej jest odmiany barwnej.
Więcej zdjęć Biki

WAŻNE!

Ok a więc plany mi się mi się bardzo pozmieniały. Było dwóch kandydatów. Do wczoraj byłam pewna że ojcem zostanie inny szczur, jednak tego samego dnia wieczorem okazało się że to niemożliwe... Były problemy z transportem i niestety nie dogadałam się z właścicielami. Dlatego ojcem zostanie jednak kandydat nr2 czyli przyrodni brat Bigglesika - Calligula Moon Shine (standard american blue agouti berkshire) :)

Cytat:

Calligula to mój wymarzony i wyśniony blueagutek, miłość od pierwszego wejrzenia. Cudowny, radosny, zawsze poprawia mi humor. Uwielbia zabawy i wygłupy ze stadem.


Tak więc spodziewamy się:
Uszy: standard
Sierść standard
umaszczenie: mink, cinnamon, black, agouti, szansa na pearl, platinum, platinum agouti, blue, blue agouti, być może havana, beige topaz...
znaczenia: self, irish, berkshire.


Proszę wszystkich chętnych o potwierdzenie przez PW lub maila czy nadal są chętni na maluszka z tego miotu mimo zmiany partnera. Brak odpowiedzi uznaję za rezygnację!


Przyjmuję zapisy na samce i samiczki :)

Tak wygląda lista rezerwacji ;) (ostatnio aktualizowana 5 marca)
Samiczki:
Biała
marlena85
Nienna
Sysa

Samce:
zuuzuushii

Aby zapisać się na ten miot należy przede wszystkim zapoznać się z działem zasady, a następnie wysłać wypełnione CV na adres hodowla.wodeshu@gmail.com

Łosoś - Nie Sty 24, 2010 20:08

Jakie cudowne połączenie! Umarłam, no po prostu umarłam. Mogę się założyć, że to będzie rozchwytywany miot 8)
Na szczęście na platinum są małe szanse i nie ma rexów, bo jakby sie trafiła samiczka dumbo platinum rex self to nie wiem co bym ze sobą zrobiła :serducho:

Anonymous - Nie Sty 24, 2010 20:22

Roth, jesteś okrutna ! ;(
marlena85 - Nie Sty 24, 2010 20:37

przyszli rodzice przecudowni :mrgreen: CV wysłane, teraz pozostaje czakać na pozytywne rozpatrzenie :kciuki: i kilka m-cy czekania na dzieciaczki :grouphug:
Roth - Nie Sty 24, 2010 20:52

"Szansa" oznacza że może się to pojawić, albo nie :P Czuję że zaraz rzucicie się wszyscy na te dumbo, ale wiedzcie że nie są one pewne. Można oszacować że w mocie będzie 75% standardów i 25% dumbo jeśli Biki w ogóle nosi dumbo (na co z kolei znowu 50% szans jest :D )

Na platyny też jest 50% szans że w ogóle się pojawią (50% szans na to że Biki nosi blue).

Jeśli chodzi o pearle to myślę że się pojawią, ale też nie mogę zagwarantować tego.

Czyli będzie miot niespodzianka moi drodzy :D

CV będę sprawdzać od jutra, dzisiaj padnięta jestem.

wuwuna - Pon Sty 25, 2010 00:55

pyszczek tej szczurki :serducho: :serducho: :serducho:

mocno kibicuję miocikowi

oj, ale będą niespodzianki, hiehie

marlena85 - Pon Sty 25, 2010 12:23

Roth, bardzo dziękuję za odpowiedź :mrgreen:
Roth - Wto Sty 26, 2010 23:53

Foty dzisiejsze:


Niamey - Śro Sty 27, 2010 00:17

http://www.fotosik.pl/pok...0548453f42.html po prostu piękne :D
wuwuna - Śro Sty 27, 2010 00:26

A co ona się tak błyszczy OO. :serducho:
Roth - Nie Lut 14, 2010 17:24

Tak wygląda lista rezerwacji ;) Będę ją aktualizować na bieżąco.

Samiczki:
Biała
marlena85
Nienna
Sysa

Samce:
zuuzuushii

Do miotu jeszcze sporo czasu. Listy na mioty C i CH są prawie puste, więc spokojnie można się zapisywać. Jednak z uwagi na to że w miotach A i B urodziło się sporo maluchów (15 i 12), wolę mieć przynajmniej 10 rezerwacji (po 5 na płeć) zanim dojdzie do krycia, żeby potem nie mieć kłopotów ze znalezieniem domków na wypadek gdyby dziewczyny urodziły liczne mioty ;)

A Bikusia rośnie. Być może niedługo przerośnie Ayame! :shock:

marlena85 - Nie Lut 14, 2010 18:15

miło widzieć się na tej liście :mrgreen: (mimo tego,że wkradł się mały chochlik) :wink:
Roth - Nie Lut 14, 2010 18:56

zaraz poprawię chochlika ;)
maris - Pon Lut 15, 2010 02:31

A jaka jest szansa na havana?
Nienna - Śro Mar 03, 2010 21:40

Ja również dołączam do osób wyczekujących czerwca :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group