To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "C" SunRat's

heniok - Wto Lis 17, 2009 13:32
Temat postu: Planowany miot "C" SunRat's
W lutym planujemy w hodowli SunRat’s miot „C”

Rodzicami zostaną :

Regenboog Blue Moon - dumbo, standard, beige, berkshire





Regenboog to szczur pochodzący z Holandii, panienka o manierach arystokratki, trzy razy pomyśli czy warto gdzieś pójść, lubi siedzieć na ramieniu, w stadzie dogaduje się ze wszystkimi i jest raczej uległa.

Więcej o charakterze Regenboog napisze na pewno Madzial


Shifu Rat’s Troop – dumbo, satin fuzz, cinnamon, blazed, variegated, odd-eyed




Shifu to szczur bardzo wesoły, zabawowy, proludzki, potrafi się nachalnie dopominać pieszczot i zaczepiać do zabawy.


Spodziewamy się :

Uszy : dumbo
Sierść : standard, fuzz/satin fuzz
Barwa : cinnamon, agouti, topaz, mink, beige, black
Znaczenia : blazed, dużo różnych ciapek, bez selfów
Możliwe że pojawią się szczurki odd-eyed

Dziękuję Viss i Nezu za użyczenie Shifu do krycia

Krycie planujemy po 15-tym lutego 2010 roku. Miot urodzi się u Madzial13 we Wrocławiu


Uwagi na temat miotu:
1) miot może mieć miejsce jeżeli minimalna liczba chętnych wyniesie 8
2) miot może mieć miejsce jeżeli nie wystąpią żadne problemy zdrowotne samca, samicy lub uwarunkowane genetycznie problemy zdrowotne ich bliskich i krewnych.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

Anonymous - Wto Lis 17, 2009 13:34

W domu poszukam najładniejszych zdjęć mojego gupka wioskowego i dla chętnych moge napisać o nim cos więcej. :mrgreen:
madzial13 - Wto Lis 17, 2009 13:51

Viss, i będziemy rodziną :lol:
Anonymous - Wto Lis 17, 2009 13:52

Off-Topic:
madzial13, no nie wiem.. seks uznaję czasem za mało zobowiązujący :P :lol: :lol:

Oli - Wto Lis 17, 2009 14:06

Viss napisał/a:
gupka wioskowego
to wystarczy za tysiąc słów :lol:
gratis - Wto Lis 17, 2009 14:54

jesteście podli ;(
blazedy, oddeye

idę sobie... bo jak na złośc mam miejsce w klatce, ech :roll:

edit: potrzebuję jednego dnia, na trzeźwą kalkulację i rozmowę z rodzicielką
edit2: i to jeszcze miot C? ;(

karola - Wto Lis 17, 2009 15:06

Łojesu, fuzzy :oops:
A przecież pisałam, że takie piękne, wyjątkowe i w ogóle "mniam" mioty to pod koniec 2010 wolno planować :P

Bulletproof - Wto Lis 17, 2009 15:12

Raaany, blazedy, dumbole i do tego same fajne kolorki, a przyszła mama wygląda prawie jak młodsza kopia Bessi :serducho: :cry:

Że też nie mogę już na razie no :| Echh.

Devona - Wto Lis 17, 2009 15:12

Ehh, ja nawet nie chcę wspominać, że będą dumbolkowe kolorowe ogony w ciapki, możliwe, że odd eye, a ja nie mogę się zapisać ;( . Jakby się urodził masked jakiś, to przysięgam, że przyjadę do Madzi i ukradnę :P , nie będę patrzeć na konsekwencje ;) .
madzial13 - Wto Lis 17, 2009 15:21

Ech dziewczyny, ja się tak przejmuję, jakbym wydawała córkę za mąż, choć to jeszcze tyle czasu.... :roll:

Gratis - gadaj z mamą, odwiedzisz nas :-)

Devona - no a towarzystwo dla Gii zapewnić, żeby nie była jedna mała samiuteńka, to co?

Devona - Wto Lis 17, 2009 15:42

Gina dostanie młode towarzystwo w swoim czasie ;) . Postaram się wtedy o dwie malutkie dziewczynki w podobnym wieku, niestety nie będzie to luty raczej :( . Na razie musi jej wystarczyć towarzystwo, które na nią czeka :D .
nezu - Wto Lis 17, 2009 15:48

:mrgreen:

No ja chyba nie muszę mówić co czuję czytając o tym planie i widząc mojego odchuchanego, ulubionego wnusia - głuptaska jako przyszłego tatę. :mrgreen: :serducho:


OMG, jestem dumna jak jasny gwint! :mrgreen:

<edyta>
Trzeba pitu powiedzieć, na pewno też się ucieszy. ;)

pituophis - Wto Lis 17, 2009 16:16

Cieszę się... i płaczę, że nic nie mogę poradzić na to, że na razie nie powinienem mieć szczurów. Trzymam kciuki za udane znaczenia i gratuluję wyboru ojca.
Nakasha - Wto Lis 17, 2009 16:38

Shiiifuuuś!! :serducho: :serducho: :serducho: znowu będą bratanice moich eSków :serducho: :serducho: będę mocno kciukać! :D
zuuzuushii - Wto Lis 17, 2009 18:02

No nie... GMR mnie nie ominie... no maleństwa będą cudne!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group