To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A Wo de Shu

Roth - Nie Paź 18, 2009 18:32
Temat postu: Planowany miot A Wo de Shu
Planowany miot A Wo de Shu

Będzie to pierwszy miot w hodowli :) Krycie odbędzie się tak szybko, jak zgłosi się komplet chętnych.

OBEREA of Gremleen's - standard, rex, beige self


Kobita z charakterkiem :D Obi lubi jeść.. co bardzo widać po niej :roll: Podporządkowała sobie większość koleżanek. Gdy otwieram klatkę, rzuca się jako jedna z pierwszych do wyjścia :) Mama Oberei pochodzi z Rosji.

INLINE z Myshakova - standard, standard chocolate varieberk

Ren napisał/a:
Inline, podobnie jak koledzy, przyjechał do mnie z Czech =) . Jest bardzo dużym samczykiem (przerastał rodzeństwo o jakieś 30-40 gram). Jest skory do dominacji, ale potrafi odpuścić .

Dodam tylko jeszcze, że mama Inline jest z Finlandii.

Dziękuję hodowli Anahata Rattery za użyczenie samca do krycia! :)

Spodziewamy się:

uszy: standard
sierść: standard, rex
umaszczenie: beige, black, chocolate, lilac, blue
znaczenia: self, varieberk, berkshire, irish

Miot urodzi się w Mosinie pod Poznaniem.

Chętnych proszę o wypełnienie ankiety i przesłanie jej na adres hodowla.wodeshu@gmail.com.

Krycie odbyło się 2 listopada[/b][/color]

Zapraszam na stronę internetową hodowli http://www.wo-de-shu.yoyo.pl (w budowie)

babli - Nie Paź 18, 2009 18:36

Ło jezu.. :serducho: Pięknie będzie.
Anonymous - Nie Paź 18, 2009 18:46

Beże, czekolady, lilaki.. ależ będzie słodko kolorystycznie. :D jak ciasteczka.
Anouk - Nie Paź 18, 2009 18:47

Nowa hodowla? Czy ja o czymś nie wiem? :D
karola - Nie Paź 18, 2009 18:52

Kolejna hodowla? Świetnie :mrgreen: Gratuluję!

Tylko dlaczego to krycie będzie już? :P Ja co najmniej do połowy przyszłego roku nie mogę mieć więcej szczurów ;( A tutaj beżyki się kroją. Eh, pozostaje się ślinić i wgapiać w zdjęcia :wink:

Roth - Nie Paź 18, 2009 22:04

Kilka osób pytało się o stronę internetową. Niestety na razie jej nie ma :( Ale niedługo powinno się to zmienić.
Anonymous - Pon Paź 19, 2009 09:33

rexiol beige/lilac.... :serducho:
i tak blisko Poznania...

jeny....

Anonymous - Pon Paź 19, 2009 11:02

czekoladowy rexio ;( cholera no ! :P
Nakota - Pon Paź 19, 2009 19:05

Lilac i chocolate... raany, jak tak można ludzi męczyć :P
Layla - Pon Paź 19, 2009 20:33

Off-Topic:
Roth, jeśli działasz już oficjalnie, a mniemam, że tak, to rangę może zmienię, hmm?

Roth - Pon Paź 19, 2009 21:08

Cytat:
Roth, jeśli działasz już oficjalnie, a mniemam, że tak, to rangę może zmienię, hmm?

Off-Topic:
Tak, prosiłabym :)


Zapewne wielu z was chciałoby się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i mojej hodowli, bo w sumie tak nagle z tymi miotami wyskoczyłam ;) Będzie to mój pierwszy miot, dlatego będę starać się ze wszystkich sił, aby zrobić dobre wrażenie :) Maluszki odchowam najlepiej jak potrafię. Mam nadzieję że strona internetowa hodowli zacznie budować się powoli jeszcze w tym tygodniu i tam będzie można więcej informacji zasięgnąć.

Nakasha - Śro Paź 21, 2009 19:38

Roth, serdecznie gratuluję :DD lilaczki i czekoladki na pewno będą zabójcze :D
Roth - Pią Paź 23, 2009 17:22

Dzisiejsze fotki przyszłej mamusi :)


Ze smutkiem muszę powiedzieć że nie ma jeszcze żadnych chętnych na chłopców :( Martwi mnie to, bo krycie planowałam jak najszybciej, a nawet myślałam już o przyszłym tygodniu. Na samiczki jest już trochę chętnych, jednak nie oznacza to że lista jest zamknięta ;)

Wciąż przyjmuję rezerwacje na samce i samiczki

Powinnam jeszcze dodać że w miocie jest szansa na bluty. Przepraszam, gapa ze mnie :/

Roth - Nie Paź 25, 2009 20:53

Dzięki Ren powstała strona internetowa hodowli http://www.wo-de-shu.yoyo.pl :DD Na razie działają tylko działy: o hodowli, zasady i cennik.
Devona - Wto Paź 27, 2009 13:55

Roth napisał/a:
Powinnam jeszcze dodać że w miocie jest szansa na bluty. Przepraszam, gapa ze mnie :/
Chyba lepiej będzie, jeśli dopiszesz to w pierwszym poście ;) .

Czekoladki buuu ;( .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group