To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A SunRat's Dolly x Zodiak

heniok - Śro Wrz 02, 2009 18:14
Temat postu: Planowany miot A SunRat's Dolly x Zodiak
Z przyjemnością zapowiadam miot A hodowli SunRat’s


Rodzicami zostaną :

DOLLY Happy Feetstandard, rex, black, bareback




Dolly pochodzi z Polskiej linii cenionej za zdrowie i duże rozmiary, jej ojcem jest Otello RT.


MATRIX Rat’s Troopstandard, rex, agouti, niest. irish






Matrix to syn Championa Polski, zwycięzca VI i VII wystawy szczurów rasowych w kategorii samiec najlepsza sierść rex.



Spodziewamy się :


Uszy: standard, dumbo
Sierść : standard, rex, double rex, , istnieje również prawdopodobieństwo :velveteen, rex-velveteen i double rex- velveteen
Kolory: agouti,black
Znaczenia: berkshire, hooded, irish, varieberk, banded, bareback


Krycie planujemy na początek października. Miot urodzi się w Warszawie.

Uwagi na temat miotu:
1) miot może mieć miejsce jeżeli minimalna liczba chętnych wyniesie 8
2) miot może mieć miejsce jeżeli nie wystąpią żadne problemy zdrowotne samca, samicy lub uwarunkowane genetycznie problemy zdrowotne ich bliskich i krewnych.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl
W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci

Hodowla SunRat’s jest nową hodowlą, ale miot A będzie drugim miotem jaki urodzi się u nas po miocie R Emerald Moon o którym można dowiedzieć się więcej tutaj : KLIK

Anonymous - Śro Wrz 02, 2009 18:18

heniok, gratsy :mrgreen:

Off-Topic:
Masz już stronę hodowli? :P

Oli - Śro Wrz 02, 2009 18:57

łaaa, ale fajny miocik! :serducho: a selfików się nie spodziewacie może? :hyhy:
Layla - Śro Wrz 02, 2009 19:06

heniok napisał/a:
Hodowla SunRat’s jest nową hodowlą
gratsy :mrgreen:

Cieszę się, że Dolly zostanie mamusią :)

karola - Śro Wrz 02, 2009 19:25

Standard rex agouit hooded :serducho: I dlaczego ja nie mogę mieć więcej szczurów? ;(
Badoha - Śro Wrz 02, 2009 19:38

Będą agoutki - ja się zapłaczę ;(
gratis - Śro Wrz 02, 2009 20:14

Nie wiem co napisac, bo ja dalej nie wierzę :mrgreen:

Powiem tylko parę słów o Matrixie. Kto go choc raz miał na rękach - oddawac nie chciał :DD
Jest niezwykle kochanym szczurem, wyjątkowym. Doceniony za wygląd, ale i cenic go należy za charakter, jest genialnym alfą, łagodnie podchodzi do nowych szczurów, czuwa nad dziecmi, w jajo się robic nie daje. Rozdaje buziaki na lewo i prawo, szczur naramienny, zasypia na rękach. Jeśli dzieci przejmą choc ociupinkę z taty... to będą naprawdę wyjątkowymi szczurami (:

Badoha - Śro Wrz 02, 2009 22:07

gratis, to już teraz wiem czemu przyjedziesz pod koniec września do Warszawy :mrgreen:
AngelsDream - Śro Wrz 02, 2009 22:11

gratis, i wszystko jasne. :DD
pixel - Śro Wrz 02, 2009 22:28

Wooooo.... Matrix tatusiem :mrgreen:
quagmire - Śro Wrz 02, 2009 22:39

Ja jestem szalenie dumna, że Matrix zostanie tatą. Milo także :mrgreen:
Teraz trzymam kciuki za zdrowie całej rodzinki, żeby do miotu doszło :kciuki: :kciuki: :kciuki:

heniok - Czw Wrz 03, 2009 07:21

Dolly to mała wyścigówka z dynamitem w pupci :lol: . Wszędzie jej pełno, jest bardzo charakterna i jak dostaje rujki to nie daje się dotknąć, Matrix będzie miał z nią niezłą przeprawę :evil:
Jednak po dłuższym przytrzymaniu na rękach poddaje się i można ją zagłaskać aż uśnie – wie coś o tym Gratis :DD

wuwuna - Czw Wrz 03, 2009 10:11

heniok napisał/a:
wie coś o tym Gratis
a ja nie? W końcu kto się dziwił, że na Olsztynie Dolly się nie ruszała u mnie na rękach? A rujka w końcu to nie jej wina :mrgreen:
Nakasha - Pią Wrz 04, 2009 23:31

Serdecznie gratuluję :DD

Dolly jest niesamowita, udało mi się ją wymiziać w Olsztynie :DD

gratis - Wto Wrz 08, 2009 21:04

Noo... halo :DD

listy prawie puste :twisted: a pustawe listy oznaczają, że jeśli teraz wyślecie CV i zostanie ono przyjęte będziecie mieli prawo wyboru malca :twisted:

a tak serio to jutro czas na nowe foty Matrixa :mrgreen:
oby słoneczko dopisało, gratisiątko wraca wcześniej ze szkoły i obmyśli jakąś ciekawą scenografię :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group