To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot H of Anahata

Nakasha - Wto Wrz 01, 2009 13:25
Temat postu: Planowany miot H of Anahata
Miot H:


POCAHONTAS Emerald Moon + ֖RNULF z Niflheimu

x

Pocahontas:
standard Dg, standard Fg, cinnamon, spotted, variegated
ur. 29.06.2009



matka: Zelmah Iletis (standard, lavender, capped, spotted)
ojciec: Sahib Rat's Troop (dumbo, satin fuzz, cinnamon, varieberk)

Pocahontas to odważny, a jednocześnie wyluzowany szkrab - postawiona w nowym miejscu niucha z zaciekawieniem, zwiedza, a jak jej się znudzi, idzie spać. Mizia się i daje buziaki jest dużo poważniejsza niż inne szkraby w jej wieku, zamiast szaleć z maluchami woli dostojnie wypoczywać z dorosłymi szczurami jest słusznej wielkości, zapowiada się na całkiem sporą samiczkę


Örnulf z Niflheimu (Walle):
dumbo, standard Fg, beige, hooded
ur. 30.03.2009



Zdjęcia są własnością Ren.

mama: Lyngheid z Niflheimu - dumbo, black, berkshire
tata: Puschkin Of Gremleen's - dumbo, satin fuzz, topaz, berkshire

Przyjechał do nas z Czech Cytat by Ren: "Jest przekochanym szkrabem . Nie można się powstrzymać od ciągłego całowania i miziania go . Przy tym jest dość cierpliwy. "



Spodziewamy się:
uszy: standard, dumbo
sierść: standard, fuzz
znaczenia: varieberk, variegated, spotted, hooded, berkshire
kolor: topaz, cinnamon, beige, może agouti i black




Wzór rodowodu miotu, strona z przodkami:
http://anahata_rattery.eu...etrykamiotH.jpg


Krycie miało miejsce 5 stycznia 2010 r.


Aby zapisać się na miot proszę o wypełnienie CV:
http://chomikuj.pl/anahata_rattery?fid=92251796

i wysłanie go na adres hodowli:
anahata_rattery@interia.eu

Mogę odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany w ogóle nie będą rozpatrywane (!!). Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcę znaleźć dla moich szczurzych wnuków jak najlepsze domki

Jak się być może niektórzy domyślają, piszą do nas różne osoby, od terrarystów począwszy, a skończywszy na małych, nieodpowiedzialnych dzieciach - więc każdy potencjalny chętny jest dokładnie sprawdzany co do swojego podejścia. Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Miot będzie mieć miejsce w Białymstoku, maluszki dowiozę do Warszawy.

Cena za maluszka będzie wynosić około 70 - 75 zł.

Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantuję, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą.

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot.

Kolejność wyboru ustalam ja, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 12 - 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej przeze mnie kolejności również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł na moje konto. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

W razie wątpliwości proszę pytać.

Anonymous - Czw Wrz 03, 2009 19:05

To nic że jeszcze 3 miesiące do krycia (jeszcze tak nie dawno pisałam to w miocie "F" :P ) , ale ja już się pochwalę że zapisałam się na ten cudowny miot ! Zakochałam się bez pamięci w Pocahontas :serducho: i Walle :serducho: ( nie wiem jak się odmienia :roll: ).
Humanfactor - Sob Wrz 05, 2009 10:24

Cuuudownych małych napewno wyjdzie wiele po tak pięknej parze :D trzymam kciuki za amory owocne i rozwiązanie :D :kciuki:
Anonymous - Pon Wrz 14, 2009 09:19

Walle

Anonymous - Pon Wrz 14, 2009 13:10

http://www.fotosik.pl/pok...2ac3ecf7bc.html :serducho: jesuuuuu rozpłynęłam się :falover: . Normalnie kocham tego szczura ! :twisted:
Nakasha - Pon Wrz 14, 2009 20:06

Walle!! :serducho: :serducho: nie sądziłam, że wygląda aż tak pociesznie :serducho:

Wkleiłam fotki do głównego posta :)

Anonymous - Pon Wrz 14, 2009 21:50

dla wszystkich zainteresowanych miotem - Wally jest a-bso-lu-tnie PRZEcudowny. jest przepiękny. przeboski. mimo całej mojej nieposkromionej miłości do blutów, w renowym stadzie najbardziej na świecie kocham Wally'ego :D
i on takie futeeerko mam fajniusie :D

babyduck - Pon Wrz 14, 2009 21:57

http://www.fotosik.pl/pok...33ab9948bb.html - przypomniało mi się coś pięknego ;( . Mam nadzieję, że synki będą podobne do tatusia. :serducho:
Nakasha - Wto Wrz 15, 2009 16:00

Pocahontas rośnie jak na drożdżach :D i coraz lepiej widać jej genialne znaczenie:



Nieudana kradzież książki :P

Mimo oczywistej różnicy wagowej skubana długo się nie poddawała :D

Prezentacja brzusia:



Z wujkiem:


Z koleżanką:


:)

wuwuna - Wto Wrz 15, 2009 22:58

Z wujkiem najlepsze :D
Nakasha - Sob Paź 31, 2009 13:17

Oto aktualna lista.

Odtworzyłam ją z maili i GG - jeśli coś nie gra, proszę o wiadomość. ;)


SAMICZKI:
Ja
L. - 2
Szyszunia
H_exar
Marta W. - 2


SAMCZYKI:
Babyduck
Hera - 2
Anka - 2
Ogonowa - 2


Nie przyjmujemy już rezerwacji. ;)

babyduck - Sob Paź 31, 2009 13:28

Nakasha napisał/a:
Babyduck (?)
Ja jak najbardziej podtrzymuję rezerwację.
L. - Sob Paź 31, 2009 15:23

:mrgreen: już się doczekać nie mogę.
Nakasha - Wto Lis 17, 2009 10:32

Nowe fotki Pocahontas


wuwuna - Wto Lis 17, 2009 21:39

Cudowna!!
A ile wazy pięknota? :oops: :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group