To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

L. - Pon Cze 29, 2009 19:26
Temat postu: miot "N" i "P" Emerald Moon
żywym_trudniej:
Cytat:
Dzisiaj we wczesnych godzinach rannych na świat przyszły kluseczki mojej kalipso i Zelmah. Dziewczyny zarujkowały w tym samym momencie, w ciążę również obydwie zaszły no i rodziły jednocześnie dlatego postanowiłam założyć im jeden temat :) Wszystko przebiegło bezproblemowo. Ale dziewczyny zrobiły mi niespodziankę, Kalipso, po której ciąży przez długi czas nei było widać (dopiero przed porodem znacząco urósł jej brzuch) urodziła całkiem sporą gromadkę. Natomiast Zelmah ma przy sobie skromną ilość dość dużych klusek. Dokładną liczbę i szczegółowe informacje podam troszkę później.

Tutaj jeszcze na dole informacje o miotach, żeby wszystko było jasne i czytelne. Za niedługo jeszcze uzupełnie o zdjęcia i rodowody.


Miot N
Kalipso Emerald Moon x Yared Iletis

Miot P
Zelmah Iletis x Sahib Rat's Troop

Liriel - Wto Cze 30, 2009 16:40

jak się czują maluchy i ich mamy :) ?
serczszak - Śro Lip 01, 2009 20:03

a wiadomo już ile w każdym miocie jest maluszków? ;) i kiedy będą zdjęcia? przepraszam za niecierpliwość ;)
myaku - Śro Lip 01, 2009 21:52

W końcu ^^ Mam nadzieję, że starczy mi maluszka z miotu P :)
patataj - Śro Lip 01, 2009 23:12

ooo już się nie mogę doczekać zdjęć maleństw, uwielbiam patrzeć na takie słodkie kluski :foty:
L. - Czw Lip 02, 2009 14:49

serczszak, to wiadomo od razu po urodzeniu ile jest malcow w miocie ;]
ale nie mogę nic na razie powiedzieć.
czekam na odzew żywym_trudniej :wink:

poza tym one mają dopiero 4 doby.
a my podajemy dokładną ilość , rozkład płci i jak sie da to przewidywane odmiany po 7 dniu :wink:

apsik - Pią Lip 03, 2009 12:43

Ale niespodzianka. Już zacieram łapki i trzymam kciuki za maluszki :kciuki:
Liriel - Pią Lip 03, 2009 23:07

duże kciuki za maluchy Kalipso :kciuki: chociaż wiem, że musi, po prostu musi już teraz być dobrze...
L. - Sob Lip 04, 2009 00:07

zywym_trudniej napisał/a:
No to powiem Wam, ze na zdjęcia będzie trzeba jeszcze odrobinę poczekać. Miałam problemy z miotem N a właściwie to z Kalipso jako mamusia. Od samego początku nie bardzo radziła sobie z gromadka, była zdenerwowana no i zanikł jej prawie pokarm, malce miały pusto w brzuszkach, a ja wpadałam w coraz gorsza panikę. Obecnie sytuacje opanowałam, polowe miotu Kalipso odchowuje Zelmah, a ona sama uspokoiła się i wrócił jej pokarm. Tym nie mniej dzieciaczki N są w gorszej kondycji niż powinny być, ale nie są słabe, są ruchliwe i piszczące, tyle ze trochę chudsze niż powinny. Dlatego ze zdjęciami się jeszcze wstrzymam, chce dać im się wzmocnić, a sama Kaliposo musi mieć zapewniony teraz maksymalny spokój.

Ale mogę uchylić Wam rąbka tajemnicy. Kalipso urodziła 12 szkrabów, z czego jakoś tak około polowy to blutki. Rozkładu płci i uszu nie znam. jest na pewno wśród tych ciemniejszych dziewczynka ze ślicznym krzywym blazedem i bandedem. Zelmah urodziła tylko trzy szkraby, trzy z nich to dziewczynki w tym dwie dumbo, prawie na pewno minki, ladnei znaczone, bareback, hooded i cos dziwnego znaczeniowo, potem się okaże co. No i jest jeszcze mój wymarzony chłopczyk dumbo, który ma nieco inny odcień os sióstr, ale jaki to kolor jeszcze nie wiem.

bardzo proszę o ogromne kciuki, żeby teraz już wszystko było w porządku


tzn., Zelmah urodziła (wczesniej marta sie przejęzyczyła):
zywym_trudniej napisał/a:
4 malce, w tym trzy dziewczynki( 2 dumbo i standard, minki) i jeden chlopak (dumbo).

klaraurs - Sob Lip 04, 2009 07:00

Zatem kciukam za zdrowie maluszków i ich mam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
serczszak - Sob Lip 04, 2009 14:25

L. napisał/a:
serczszak, to wiadomo od razu po urodzeniu ile jest malcow w miocie ;]

wiem, przejęzyczyłam się. ;)

a za maluchy trzymam kciuki! :kciuki:

Liriel - Pon Lip 06, 2009 12:57

Off-Topic:
odkopałam w temacie ,,Narodziny" zdjęcia Sahiba i Kalipso. cudowne były z nich maluszki, pięknie wyrośli :mrgreen:

Nakasha - Pon Lip 06, 2009 15:14

Kciukam cały czas bardzo mocno! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
jullcia_ - Pon Lip 06, 2009 19:36

kciuki za maluchy! :kciuki:
wuwuna - Pon Lip 06, 2009 21:31

I niech moja ulubienica się dzielnie trzyma. Już nie mogę się doczekać jej fot.

I profilaktycznie pokciukam mocno, mocno za zdrówko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group