To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Dory - Sob Kwi 18, 2009 13:58
Temat postu: Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!
Dziś o godzinie 11.23 pojawił się na świecie pierwszy wyczekany klusek :mrgreen: Około południa gromadka małych, piszczących dzieciaczków leżała w komplecie w gniazdku.
Miętka spisała się super, była bardzo dzielna :) Wszystkie maleństwa zostały umyte, zebrane na kupkę i dopuszczone do baru mlecznego :wink: Jest trochę zaaferowana i czasami któregoś przydepnie albo od siebie odturla, ale dzielnie wszystkie zbiera :]
Jeszcze sama nie wiem ile ich jest, bo jak próbuję odgarnąć szmatki, mamusia zabiera się za intensywne obwąchiwanie i iskanie mojej ręki, jakby chciała powiedzieć: Bardzo cię lubię, ale daj mi się na razie nacieszyć moimi dziećmi :wink: Łaskawie pozwoliła mi obejrzeć z bliska jedną krewetkę - była to śliczna dumbusiowa panienka :serducho:

Jestem taka szczęśliwa! Dziękuję wszystkim za cudowne kciuki i oczywiście przypominam, że Wasze ciepłe myśli dla maluszków są nadal mile widziane :wink:


_____________________________________________________________________________
Dane aktualne na dzień: 19.11.2012

Miot D urodził się 18.04.2009
urodziło się i przeżyło 12 maluszków

Obecnie ma 3 lata 7 miesięcy i 1 dzień.


Rodowód miotu.

Matka: MANTYKORA Happy Feet S(Dc) R ssp varieberk - współwłasność hodowlana -Warszawa - p. Danuta 20.08.2008-[*] eutanazja(?)
Babcia: Hathor Emerald Moon S S ssp - współwłasność hodowlana - Warszawa - p. Danuta 20.12.2007 - [*]
Dziadek: Salem of Zirrael D R srbp self - Jasło - Persefona 21.09.2007 - [*] brak informacji

Ojciec: OTELLO Rat's Troop D F B varieberk - Mińsk Mazowiecki - Dory 03.01.2008 - [*]
Babcia: Gytha Ogg D satin F B capped - Malbork - Rat's Troop 27.05.2007 - [*]
Dziadek: Imre of Zirrael D S cinnamon self english irish - Toruń - Emerald Moon 06.01.2007 - [*]

Dziewczyny:
F Dżyliki D R B american berkshire - Warszawa - wuwuna - żyje
F Delicia D R B varieberk - Pruszcz Gdański-Valhalla Rattery - [*] planowany miot [*] 29.10.2011 zasnęła
F Dolly S(Dc) R B mismarked hooded - Warszawa - SunRat's - [*] planowany miot [*] 25.11.2009 nowotwór w jamie brzusznej
F Diuna D S B lightning blazed varieberk - Warszawa - Niamey [*]
F Demolka S S B spotted variegated - Wrocław - Lara [*] 15.06.2011 choroba przewlekła
F Delux S S B hooded - Warszawa-Kiba - miała guza sutka -[*] data ?
F Dalia S S B hooded - Warszawa-Kiba -?

Chłopcy:
M Diabeł S S B mismarked hooded - Białystok-Anahata Rattery - [*]14.06.2009 wypadek
M Dingo S R B irish - Warszawa - magnes, kastrat [*] 01.04.2010 ropnie wewnątrz ciała
M Danio D S B lightning varieberk - Grójec - Laura001 kastrat - [*] data?
M Duszek S R B varieberk - Grójec - Laura001 - [*] data?
M Demon S R B varieberk - Gubin - katasha [*] 16.07.2011 zasnął

Link ze zdjęciami indywidualnymi.

Anouk - Sob Kwi 18, 2009 14:01

Gratulacje :DD

I kciuki dla Maluszków i Miętuni :kciuki:

Badoha - Sob Kwi 18, 2009 14:01

Super, że wszystko poszło sprawnie :mrgreen: A kluski przyjadę zobaczyć - tym bardziej, że nigdy nie widziałam takich maleństw.
Mao - Sob Kwi 18, 2009 14:02

No w końcu :mrgreen:
Nie czekam na maluszka z tego miotu, ale i tak mnie nteresuje ;) Cieszę się, że wszystko było bez żadnych komplikacji ^^ Mizi mizi dla Miętki proszę, jak będzie wolna :serducho:

Btw - jakieś fotki może będą? :)

Anonymous - Sob Kwi 18, 2009 14:03

Jezu, jak ja czekalam az ten temat pokaze sie w narodzinach :mrgreen:

Super, ze z Mietki dobra mama, ale i tak trzymam kciuki :kciuki:

Azi, gratuluje przepowiedni, czarownico :P

sachma - Sob Kwi 18, 2009 14:14

:kciuki: :kciuki: Dory kciukam za mamuśkę :) mam nadzieję że zrobiła mi prezent i urodziła pannice specjalnie dla mnie :) :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :DD
mc - Sob Kwi 18, 2009 14:48

Gratulacje! No i kciuki oczywiście :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Lara - Sob Kwi 18, 2009 15:00

:kciuki: :kciuki: Dzielna mamusia! Dzielne maluchy! :kciuki: :kciuki: Wspaniała nowina w tym niewspaniałym dniu :lol1: Duużo kciukasów!
Nakasha - Sob Kwi 18, 2009 15:12

Oczywiście ciągle mocno kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki:

W szczególności za czarną lub minkową dumbusię dla mnie :oops:

Layla - Sob Kwi 18, 2009 15:14

Wraz z wujaszkiem Omarkiem gratulujemy :mrgreen:
Anonymous - Sob Kwi 18, 2009 15:15

ja kciukam coby klusek sporo bylo :kciuki:
Azi - Sob Kwi 18, 2009 15:19

katasza napisał/a:
Azi, gratuluje przepowiedni, czarownico
no przecież, że ja mówiłam, że tak będzie... :P

A dumbo samiczka jest na pewno jasna :D nie wiem dlaczego, ale ja wierze, że jest jasna :D

Anonymous - Sob Kwi 18, 2009 15:23

samiczka moze byc jasna, byle jakis ciemny samczyk dla mnie byl :P
heniok - Sob Kwi 18, 2009 15:25

Gratulacje !!!
Kciukam za dużą ilość dziewczynek :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Kagero - Sob Kwi 18, 2009 15:34

ojej, winszuję :mrgreen: :serducho:

oby rosły duże i silne, taka moja mantra {:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group