To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Warszawa- Przygarnę szczura 1-1,5 roku

Karamatsu - Czw Lip 20, 2017 01:33
Temat postu: Warszawa- Przygarnę szczura 1-1,5 roku
Witam,
Przygarnę miłego, towarzyskiego i zdrowego szczurka w wieku 1-1,5 roku. Posiadam Ogryzka, którego brat niedawno zmarł i przydałoby się towarzystwo. Posiadam odpowiednio duża klatkę, wiedzę i zapewniam szczurkom odpowiednią ilość atrakcji :) . Proszę o kontakt

Pyl - Czw Lip 20, 2017 08:50

Karamatsu, na dniach będę miała w domu rocznego pełnojajecznego ogona - "po prezent dla dziecka" :/ Niewiele o nim wiem, poza tym że jest podobno bardzo spokojny i przyjazny do ludzi, ale jednocześnie całe życie był samotny.

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz proszę więcej o warunkach, które zapewniasz ogoniastym (odpowiedzi na standardowe pytania z ankiety) - możesz na PW.

Karamatsu - Nie Lis 12, 2017 20:38

Niestety z powodu nie udanej adopcji ( podczas choroby przed adopcją okazało się, że szczuras na operacyjnego guza, odwołany z adopcji ) podbijam posta
Albireo - Pon Lis 13, 2017 10:16

Karamatsu, kilka dni temu we Wrocławiu odebrano ponad 300 szczurów. Część z nich została przewieziona do Warszawy. Są w przeróżnym wieku, różnych odmian. Przeszły już badania weterynaryjne i powoli mogą się zgłaszać osoby chętne do ich adopcji. Podrzucam Ci link do wydarzenia na Facebooku, tam dowiesz się więcej i możesz się skontaktować z domami tymczasowymi: https://www.facebook.com/events/1951487631534910/
Pyl - Pon Lis 13, 2017 11:42

Albireo, jestem już w kontakcie z Karamatsu.
Albireo - Pon Lis 27, 2017 10:47

Pyl, Karamatsu, szczurek adoptowany i mogę zamknąć temat?
Albireo - Nie Gru 31, 2017 12:14

Brak odpowiedzi. Temat przenoszę do archiwum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group