To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kocięta do adopcji [Brzeg, cała PL]

Ninek - Sob Sie 13, 2016 15:16
Temat postu: Kocięta do adopcji [Brzeg, cała PL]
Mamy na tymczasie 11 kociąt, różnego koloru i wieku, obu płci. Do wyboru, do koloru ;)
Wszystkie są dziećmi wolnożyjących kotek, które łapię na kastracje - próbuję posprzątać okolicę z kocich truchełek, umierających tu każdego roku. Dwa w poniedziałek jadą do nowego domu, reszta wciąż szuka.

Urodziły się w maju i czerwcu. Są odpchlone i odrobaczone, część już jednokrotnie zaszczepiona, część jeszcze nie (brak funduszy...). Jedzą głównie barf i puszki (smilla), dostają trochę suchego, żeby potrafiły je jeść. Kuwetkują (żwirek zbrylający drewniany i bentonit), korzystają z drapaka, broją i mruczą.

Domów szuka:
- dwóch rudo-białych chłopaków
- buro-biały chłopak
- cztery czarno-białe kotki
- ostatnia dwójka jest jeszcze w trakcie leczenia



Najchętniej wydajemy w dwupaku lub na dokocenie.
Zapraszamy na fejsa: https://www.facebook.com/events/1646370519026175/
A gdyby ktoś zechciał wspomóc nas w zaszczepieniu reszty dzieciarni: https://zrzutka.pl/pd3fjn

Kontakt na pw lub mailowo: kotybrzeg@gmail.com

Ebia - Pon Sie 15, 2016 22:15

Ninek, tak sobie pomyślałam, a gdyby zrobić sesję zdjęciową każdego kociaka z osobna, z opisem charakterku i poudostępnianie takiego opisu? Może to jakoś pomoże, zachęci kogoś np. na dokocenie lub zdecydowanie się na dwa kociaki
nimka - Wto Sie 16, 2016 11:03

Ebia napisał/a:
Ninek, tak sobie pomyślałam, a gdyby zrobić sesję zdjęciową każdego kociaka z osobna, z opisem charakterku i poudostępnianie takiego opisu? Może to jakoś pomoże, zachęci kogoś np. na dokocenie lub zdecydowanie się na dwa kociaki
Popieram.
Dodam tylko (nie wiem czy to pocieszy czy wręcz przeciwnie), że w fundacji też cisza z adopcjami - cały lipiec i czerwiec susza, teraz ciut ruszyło - ciut: czyli na ponad 150 kotów do adopcji poszło i jest zarezerwowanych łącznie kilka :twisted: Ruszy od września/października.... Po prostu jeszcze ludzie teraz myślą o wyjazdach i wypoczywaniu, a nie o adopcjach...

Śliczne są, w końcu znajdą domy :)

Ninek - Wto Sie 16, 2016 18:41

Wszystkie zdjęcia jakie im robie są z telefonu, 90% ląduje w koszu.
Jedyne ładne fotki jakie miały, były robione przez Monikę Małek 'przy okazji'.
Nie mam czym zrobić czegoś ładnego :/
Co do opisu charakterów to serio niewiele można o nich powiedzieć, typowe dzieciaki, które głównie jedzą, śpią i się bawią. I mają braki w socjalizacji bo nie są na domowym tymczasie, tylko w kociarni :(


Wczoraj zawiozłam Malinę i Chabra do domu stałego. Bardzo fajna rodzina, koty się dobrze przyjęły. Żeby jeszcze ze dwa poszły, to mi wróci nadzieja...

Ninek - Śro Wrz 21, 2016 20:19

Cały czas aktualne.
Mamy 'na stanie' buro-białego kocurka, 3 czarno-białe kotki i buro-białą parkę (one do adopcji wyłącznie w dwupaku).
Jest też rudo-biały kocur, który szuka specjalnego domu. To tzw. nieśmiałek, potrzebuje dużo czasu i cierpliwości, żeby zaufać nowemu człowiekowi.
Kocurki lada chwila zostaną wykastrowane.

limomanka - Wto Lut 21, 2017 22:11

Ninek, aktualne?
limomanka - Wto Mar 07, 2017 19:45

Brak odpowiedzi, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group