To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Narodziny miotu W2 SunRat's

heniok - Sob Lip 25, 2015 19:09
Temat postu: Narodziny miotu W2 SunRat's
Wczoraj 24.07.2015, po południu przyszedł na świat miot W2 SunRat’s

Rodzicami zostali:

SALMA SunRat’s – standard, standard, black, irish – po rodzicach Ulęgałka BERIS x Lugh Samildanach SR


KOJO SR - standard, standard, BES russian blue agouti point, self – po rodzicach Gera SR x RIO Zêzere SR


Kojo to spokojny samiec, odwiedza nas kilka razy w roku w ramach hotelu, wiemy więc że jest łagodny, lubi mizianki i towarzystwo człowieka.
Salma miała już u nas miot T2, doskonale poradziła sobie z odchowaniem maluchów swoich jak i podrzuconych od siostry, ogarnięcie więc drugiego miotu nie stanowi dla niej problemu. Poród był szybki, a maluchy są pękate od mleka.

Pierwsze zdjęcia klusek

Mamusia broniąca dzieci

Tak karmimy po 1 dobie…

Jak się nie pomyliliśmy to mamy zdecydowaną przewagę dziewczyn



Wśród tych klusek spodziewamy się uszu standard ( były szanse na dumbo ale ich raczej nie ma ), sierści standard , kolorów black, russian blue i siamese w tym BESów.

Wszystkich zainteresowanych proszę o pobranie formularza - format DOC lub DOCX wypełnienie i wysłanie na nasz adres hodowlasunrats@gmail.com
W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

monika123 - Pon Lip 27, 2015 12:23

Jakie śliczne żeleczki.
heniok - Wto Lip 28, 2015 20:48

Porastamy meszkiem i szukamy domków


heniok - Pon Sie 10, 2015 22:10

Samice:
F1 – standard, standard, BES russian blue agouti point, self - rezerwacja Anna CH - WHISKEY



F2 – standard, standard, siamese russian blue agouti point, husky - rezerwacja Maria D. - WOLHA




F3 – standard, standard, siamese seal point, husky - rezerwacja Agnieszka K. - WERBENA





F4 – standard, standard, BES russian blue agouti point, self - rezerwacja Maria D - WIRGINIA




F5 – standard, standard, agouti, husky - rezerwacja Agnieszka K. - WISIENKA





F6 – standard, standard, siamese russian blue agouti point, husky - rezerwacja Wyverra




F7 – standard, standard, BES seal point, self - rezerwacja Wyverra




Samce:
M1 – standard, standard, BES seal point, self - rezerwacja Magdalena K. - WIÓREK





M2 – standard, standard, BES russian blue agouti point, self - rezerwacja Magdalena K. - WĄSIK





M3 – standard, standard, BES seal point, self - rezerwacja Małgorzata Ś.




Maluchy rozrabiają nie dając spać po nocach, a mamusia przez te upały ma ich dość i najchętniej wypoczywa na otoczaku :roll:

Wszystkie dziewczyny są wolne i szukają swojego miejsca na ziemi.

Mao - Pon Sie 10, 2015 23:40

heniok... wut r ya doin'... heniok... stahp...

Jak mogłeś zrobić taką piękna F6 ;(

cornflakegirl - Wto Sie 11, 2015 01:49

GMR... GMR :serducho: F3.... nie. nie ja wygaszam stado...
Albireo - Wto Sie 11, 2015 14:53

F1 i F5... :serducho: Echh czemu takie cudne szczury gdy ja nie wiem, czy właściwie chcę się doszczurzyć? A jeśli już, to dopiero na początku października.. heniok, nie planujecie jakiś miotów, które wtedy byłyby akurat do odebrania? :)
heniok - Śro Sie 12, 2015 18:42

Albireo, początek września a października to tylko miesiąc różnicy, no i maluchy zawsze mogą u nas poczekać na odbiór przez ten czas :wink:
atnaa - Śro Sie 12, 2015 23:47

heniok, a co trzeba zrobić by przygarnąć dwie panienki???
atnaa - Śro Sie 12, 2015 23:49

F5 – standard, standard, agouti, husky oraz F3 – standard, standard, BES seal point, husky by mnie interesowały :)
heniok - Czw Sie 13, 2015 08:25

atnaa, Wypełnić i wysłać do nas ankietę - wszystko jest w 1 poście tematu, ale wkleję jeszcze raz

Wszystkich zainteresowanych proszę o pobranie formularza - format DOC lub DOCX wypełnienie i wysłanie na nasz adres hodowlasunrats@gmail.com

atnaa - Czw Sie 13, 2015 20:22

Dzięki za info.
Patrzyłam za tą informacją, ale widocznie coś kiepsko.
Możliwe, że uda mi się wziąć szczurki z okolicy. Czekam tylko aż zostanie określona płeć, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszystkie szczurki z miotu to chłopcy :(

gryska - Pon Sie 17, 2015 15:33

Jakie CUDA!!!
No nie mogę jakie cudności!! <3

heniok - Wto Sie 18, 2015 10:32















Trochę zdjęć z wybiegu.
Maluchy nadal szukają swoich domków, komu siamki ?

agathe1988 - Wto Sie 18, 2015 10:34

Gdybym tylko miała większą klatkę...ale nie dam się,nie dam się... :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group