To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Archiwum - [Poznań] Pilnie 6 żelków z mam± szuka DT

Karmell - Czw Lip 17, 2014 01:00
Temat postu: [Poznań] Pilnie 6 żelków z mam± szuka DT
Szukam domu tymczasowego dla szczurzej mamy (Marysi) i jej 6 dzieciaczków. Moja mama nie wiadomo z jakiego powodu jest lekko mówi±c w¶ciekła i każe pozbyć mi się ich z domu do wieczora, inaczej odda je do zoologicznego ( razem z pozostał± dwójk± szczurów).
Błagam pomóżcie. ;(
Jestem na terenie Poznania mogę je dowieĽć w jakie¶ okolice autobusem/poci±giem.
Dam karmę, klatkę, Sinlacka i poszukam przyszłych domków.

Pyl - Czw Lip 17, 2014 07:25

Karmell, w tej chwili jak żelki s± malutkie zmiana ich miejsca pobytu jest zbyt ryzykowna. Je¶li potrzeba to mogę porozmawiać z Twoj± mam± - dzi¶ telefonicznie a w weekend osobi¶cie, bo będę w Poznaniu.
Je¶li będzie to krytyczne mogę je zabrać w niedzielę, ale uważam, że długa droga może się dla nich skończyć tragicznie.

Starsza Pani - Czw Lip 17, 2014 08:17
Temat postu: Re: Pilnie 6 żelków z mam± szuka DT
Karmell napisał/a:
Szukam domu tymczasowego dla szczurzej mamy (Marysi) i jej 6 dzieciaczków. Moja mama nie wiadomo z jakiego powodu jest lekko mówi±c w¶ciekła i każe pozbyć mi się ich z domu do wieczora, inaczej odda je do zoologicznego ( razem z pozostał± dwójk± szczurów).
Błagam pomóżcie. ;(


W jakim wieku s± żelki?

Pyl - Czw Lip 17, 2014 09:57

Starsza Pani, wczoraj urodzone. Za młode na przenoszenie/przewożenie :| Więcej masztutaj
Karmell - Czw Lip 17, 2014 10:29

Tak, urodziły się wczoraj.
Wstępnie znalazłam już kogo¶ z Poznania.

hekatomba - Czw Lip 17, 2014 10:44

Karmell, przepraszam, że się wtr±cę, ale czy ta osoba to kto¶ sprawdzony? Pytam, bo różni ludzie, z różnych ¶rodowisk, mog± polować na tak± "okazję". Oczywi¶cie niczego nikomu nie zarzucam i z góry przepraszam ewentualny domek za swoje podejrzenia, ale różne historie się tutaj czytało, więc chcę się tylko upewnić, czy wybrany przez Karmell opiekun to kto¶, komu naprawdę można zaufać.
Karmell - Czw Lip 17, 2014 11:24

Tak, ta osoba niedawno sama odchowała tak± "wpadkę".
Znalazłam j± na fb na grupie o szczurach.

Karmell - Czw Lip 17, 2014 18:15

Szczury oddane fundacji Viva Gryzonie.
Dziękuję Wam wszystkim.

smeg - Pi± Lip 18, 2014 10:20

Mam nadzieję, że z maluchami i mam± wszystko będzie dobrze :) Zamykam temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group