To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Dwie dziewczynki szukają domu

Mai-ah - Wto Lip 01, 2014 22:25
Temat postu: Dwie dziewczynki szukają domu
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 14 miesięcy i 6 miesięcy

4. Miasto: Wrocław

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie, ale mogę pomóc szukać transport

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: -

7. Charakter, usposobienie szczurów: Kulka (starsza) to taki kochany pieszczoch, ciekawska, dość odważna, przywiązana do człowieka. Młodsza to bardziej niezależna dziewczynka, robi wrzask przy wyciąganiu z klatki, ale jak już jest na zewnątrz to chętnie przybiega i zaczepia.

8. Stosunek szczurów do człowieka: oswojone, przyjazne, nie gryzą

9. Stosunek do innych szczurów: bez problemu się ze sobą połączyły

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:
Mam na tymczasie dwie dziewczynki. Jedna z nich to siostrzyczka moich dwóch panienek, która jeszcze nie znalazła domu a druga to... Kulka. Kulka z tego co się dowiedziałam ma 14 miesięcy. Niedawno odeszła jej siostra - towarzyszka. Prawdopodobnie zapalenie płuc, albo nowotwór płuc. Dotychczasowi wielbiciele bardzo przeżyli śmierć szczurzynki i stwierdzili, ze nie chcą więcej przez to przechodzić - znaczy nie chcą się więcej doszczurzac. Oboje pracują i podjęli decyzje, ze dla pozostałej Kulki najlepiej będzie znaleźć nowy dom, bo oni nie zdecydują się na więcej szczurków a nie chcą żeby Kulka była samotna. Kulka jest rozpieszczoną, kochaną dziewczynką, trzeba ją nieco odchudzić Natomiast siostra moich dziewczynek to sliczna kremóweczka o oczach dark ruby. Robi wrzask przy wyciąganiu z klatki ale jak już jest na zewnątrz to chętnie sama przychodzi/ zaczepia. Ostatnio siedziała sama, bo ostała się tylko jedna samiczka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem jest wziąć je obie na tymczas, żadna nie będzie siedziała sama i obie poczekają u mnie na nowy domek.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: tak, znaczy akcesoria są Kulki więc pojada razem z Kulką lub jeśli obie pojadą do tego samego domku to z nimi obiema :) - klatka "dwuszczurza", poidełka, transporter, miseczki

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą być oddzielnie byle nie były same. Razem również chętnie.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: dobre warunki dla szczurków, dbanie o nie, zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: pw, mail: milenstwo@wp.pl, tel: 605 229 592

18. Kilka słów o szczurze:

Mai-ah - Pią Lip 04, 2014 19:18

dziewczynki zarezerwowane
Jabloncius - Sob Lip 05, 2014 19:31

Jakby ktoś jednak nie chciał Kulki to z chęcią przygarnę
Mai-ah - Nie Lip 06, 2014 20:43

dziewczynki w nowym domu, temat do zamknięcia :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group