To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarnę szczurka samiczkę

goplana - Czw Mar 27, 2014 20:05
Temat postu: Przygarnę szczurka samiczkę
Pilnie przygarnę samiczkę w wieku ok 1.5 roku dla mojej osamotnionej szczurki. Gapcia niedawno straciła siostrzyczkę i teraz nie ma z kim dzielić hamaczka i do kogo się przytulać ;( Jest taka smutna, że serce pęka. Mieszkamy w Poznaniu- dojadę Poznań i okolice.
Liczę na waszą pomoc.

W imieniu szczurci dziękuję.
Karolina

mmarcioszka - Czw Mar 27, 2014 20:09

goplana, napisz coś więcej o warunkach jakie możesz zapewnić i poszukaj w dziale ODDAM ;)
Pyl - Czw Mar 27, 2014 21:19

goplana, będę prawdopodobnie jechać w przyszłym tygodniu do Poznania - mogę wspomóc w transporcie.
goplana - Pią Mar 28, 2014 09:56

mmarcioszka napisał/a:
goplana, napisz coś więcej o warunkach jakie możesz zapewnić i poszukaj w dziale ODDAM ;)


Klatka 40x70x62 z wyposażeniem, 2 pokoje do biegania codziennie, klinika wet. całodobowa (15 min. pieszo), dużo miłości i cierpliwości przy łączeniu szczurków.
Kilka słów o Gapci: kochany, całuśny szczurek, który uwielbia buszować pod kocem
i zaczepiać ludzi i psiaka, to również mała złodziejka i specjalistka od gromadzenia zapasów pod łóżkiem:) myślę, że pomoże szybko zaadoptować się nowej koleżance w naszym domu.
Czekamy na towarzystwo!

Smerfeta - Pon Mar 31, 2014 02:17

goplana wyslalam wiadomosc na priv :)
Smerfeta - Pon Mar 31, 2014 02:18

Gapcia jesl cudowna <3
goplana - Czw Kwi 03, 2014 21:39

Kochani szczurnięci bardzo wszystkim dziękuję za zaangażowanie, a w szczególności Smerfecie, dzięki której dołączyła do Gapci Chloe. Gapa jest wniebowzięta i znów ma błysk w oczkach do rozrabiania!!! A Chloe nie da się nie kochać!!!
Jeszcze raz dziękuję!

mmarcioszka - Czw Kwi 03, 2014 21:43

Cieszę się i zamykam w takim razie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group