To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa+] Chora haszczynka szuka dobrego domu

Pyl - Pon Lut 24, 2014 11:31
Temat postu: [Warszawa+] Chora haszczynka szuka dobrego domu
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: ok. roku lub nieco powyżej

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Możliwy grzecznościowy transport "forumowy"

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Obecnie jest w trakcie leczenia zapalenia płuc. Płuca są mocno zmienione, serce jest przesunięte. Malutka wymaga dużo dobrego serca i troskliwej opieki. Szansa na pełne wyzdrowienie jest zerowa (pewnie da się zwalczyć stan zapalny, ale zmiany w płucach pozostaną - duża część płuc jest niepowietrzna).

7. Charakter, usposobienie szczurów: Ciekawska, obecnie dość spokojna, stęskniona towarzystwa innych szczurów. Mimo choroby z zainteresowaniem eksplorowała wczoraj recepcję lecznicy.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie gryzie, daje się brać na ręce. Nieco przestraszona ilością "obcych" w lecznicy.

9. Stosunek do innych szczurów: Dogadywała się z koleżanką, jest nadzieja, że z innymi szczurami też się dogada. Obecnie jest samotna i czeka na towarzystwo.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Dziewczynka obecnie jest w DT.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Nie dotyczy.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Dużo serca, doświadczenie w leczeniu ogonów i dostęp do szczurzych wetów.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: Przez PW.

18. Kilka słów o szczurze: Dziewczynka została przyniesiona z zapaleniem płuc do lecznicy. Niestety jej stan zdrowia uniemożliwia kastrację (na pewno obecnie, a być może w ogóle), więc szukamy domu z damskim lub kastrowanym towarzystwem. Mała wyraźnie tęskni za innym szczurem.

Smerfeta - Wto Lut 25, 2014 01:04

Śliczna jest oby znalazła dobry domek <3
Starsza Pani - Czw Lut 27, 2014 08:12

I jak stan dziewuszki?
Pyl - Czw Lut 27, 2014 11:59

Dr mówi, że jest już lepiej, na kontrolnym RTG płuca są w lepszym stanie (ten fragment, który działa). Mała nadal "brzydko" oddycha i dr mówi, że tak już zostanie. Ale nie przeszkadza jej to w byciu ciekawską i aktywną istotką :serducho:
Pyl - Wto Mar 04, 2014 16:49

Dziewczynka już nie dostaje zastrzyków (dostała długo działający antybiotyk). Przeniosła się też wczoraj z lecznicy do DT (komu trzeba :kwiatek: )

Ktoś pokocha?

susurrement - Wto Mar 04, 2014 18:53

pokochajcie ją, jest taka słodka i cudowna :serducho:
Starsza Pani - Śro Mar 05, 2014 18:54

susurrement napisał/a:
pokochajcie ją, jest taka słodka i cudowna :serducho:


Przecież ją kochamy :> ... Tylko miejsca na ósmą klatkę brak.

Essme - Czw Mar 27, 2014 12:00

Ja mogłabym ją wziąć :) (została mi jedna 2-letnia samiczka). Tylko trzeba by poprosić o opinię dr. Anię bo kilka miesięcy temu mieliśmy w domu bakterię Pasteurelli (dr. Rzepka zna sprawę), miałam juz nie dobierać żadnych szczurów ale mogłabym porobić badania tej dziewczynce która u mnie została, żeby zobaczyć jak jest teraz i czy jest ryzyko że haszczynce może się przez to pogorszyć.
Pyl - Czw Mar 27, 2014 12:09

Essme, :serducho: :mrgreen: :serducho:
Już piszę PW.

quagmire - Czw Mar 27, 2014 13:23

Tyle, że ja wcale nie wiem, czy chcę ją oddać :(
Przynajmniej teraz.

Starsza Pani - Czw Mar 27, 2014 21:32

Quaq, Essme jest rewelacyjnym domem, znamy się od wielu lat, przechowywała mi szczury jak wyjeżdżałam na wakacje i miała pod opieką szczury dr Rzepki (Tajfun, który właśnie odszedł, był jednym z czterech szczurem dr Rzepki z z adopcji SPS).
Więc jeśli szczurę miałabyś oddawać, to Essme jest domem lrewelacyjnym.
U mnie oprócz pasteurelli są jeszcze dwie bakterie, więc pod tym względem to tez lepszy wybór (bo szczura miała trafić do mnie).
No chyba że mała zostaje u Ciebie na DS, co mogę zrozumieć :wink: i z tym dyskutować nie będę.

Pyl - Pią Mar 28, 2014 08:43

No więc Haszczynka już pokochana i ma już cudny domek :serducho: Wszystkim wspóuczestniczącym dziękuję za współudział :kwiatek:

Temat do zamknięcia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group