To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Warszawa - przygarnę 2-3 szczurki

trzy_ptaki - Pon Lut 10, 2014 21:36
Temat postu: Warszawa - przygarnę 2-3 szczurki
Przygarnę 2-3 szczurki jednakowej płci, najchętniej z Warszawy lub z transportem do Warszawy. Proszę o informacje na maila: trzy_ptaki@o2.pl
Karena - Pon Lut 10, 2014 21:49

trzy_ptaki, Napisz coś więcej o sobie ;)

I zajrzyj tutaj:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13432

trzy_ptaki - Wto Lut 11, 2014 09:22

Już uzupełniam braki, oto o mnie;-)

Doświadczenia ze zwierzętami - od dzieciństwa były u nas w domu zwierzaki - chomiki, świnki morskie, rybki, żółwie, myszki i psy. Aktualnie - mieszkam na "swoim", pies ze względu na wiek, potrzeby i przyzwyczajenia mieszka u rodziców. Decyzja o przygarnięciu szczurków jest jak najbardziej przemyślana, nie jest to fanaberia i chwilowa zachcianka. Warunki lokalowe oceniam na bardzo dobre, materialne - stabilne;-) W razie wyjazdu mam dwie siostry, które są w stanie zaopiekować się zwierzakami. Mam także zaufanego weterynarza, który od lat leczy nasze zwierzaki.

FaerielDeVille - Wto Lut 11, 2014 12:00

trzy_ptaki, co do weterynarza - szczurkami musi się zajmować weterynarz, który ma wiedzę na temat leczenia gryzoni, żeby nie zrobił im krzywdy podaniem zbyt dużej dawki lub nieodpowiedniego leku. Mamy na forum dział z polecanymi lekarzami, zajrzyj, mam nadzieję, że znajdziesz tam swojego. :)
wilde22 - Śro Lut 12, 2014 18:53

Ja mam szczurki od dziewczyny z Wołomina, mi dowiozła siostry do Warszawy, ma jeszcze piątkę rodzeństwa. Napisz priv.
Layla - Nie Mar 09, 2014 21:11

trzy_ptaki, aktualne?
mmarcioszka - Wto Mar 18, 2014 01:01

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group