To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - ogonki w dobre ręce [Poznań i okolica]

Smerfeta - Sob Lut 08, 2014 01:37
Temat postu: ogonki w dobre ręce [Poznań i okolica]
1. Liczba szczurów do oddania: 16

2. Płeć szczurów: 9 samiczek i 7 samcow

3. Wiek szczurów: okolo 7-8 miesiecy

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: mogę dowieżć do 20 km od Poznania

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie chorowaly

7. Charakter, usposobienie szczurów: lagodne ale troche plochliwe, wymagaja zaangazowania ( by je bardziej oswoic)

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazny ale ciut nieufne

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazny

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: szczurki sa uratowane z karmowki. szukam dla nich domkow ponieważ sama mam juz troche swoich i nie dam rady wszystkim zapewnic dogodnych warunkow. tak jak daje rade tak sie nimi zajmuje ale nie jestem w stanie poswiecic im tyle czasu ile wymagaja

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: oczywiscie trzymane sa oddzielnie

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: moga byc oddane osobno , wolalabym jednak aby mialy chociaz towarzystwo jednego osobnika z klatki gdyz przyzywczaily sie do swoich towarzyszy

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: oczywiscie dobra opieka, cierpliwosc, milosc i co najwazniejsze kontakt ze mna

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: PW

18. Kilka słów o szczurze: z ogonkami trzeba troszke popracowac. sa to standardy albinoski i husky oraz jeden kapturek( samczyk)

Smerfeta - Sob Lut 08, 2014 21:01

aktualizacja ogloszenia :D na chwile obecna zarezerwowanych jest trzech samcow( byc moze piec tylko czekam na odp pani ktora pisala do mnie na priv) oraz dwie samiczki :D plus szosty nieokreslonej plci bo pan sie nieokreslil w meilu i czekam na odp :roll: to tak dla informacji gdyby jeszcze ktos byl zainteresowany. mialam dzis niemila rozmowe z jedna mloda dziewczyna ktora najapewniej szukala ogonkow na pokarm.... bo nie dosc ze chciala parke to nie potrafila mi odpowiedziec na proste pytania odnosnie jej opieki nad ogonami i jak zamierza o nie dbac.. a na pytanie czemu jej sie spieszy( po prostu rzucam wszytsko i jade tak jak wstalam jej zawiesc..) zbulwersowala sie mega... ze nie bedzie mi sie tltumaczyc ze chce miec zwierzaka ze jak nie to kupi na Jezycach ... a potem mnie zbluzgala :| na forach szczurzych podalam jej gg oraz jednej pani moderator jej numer telefonu ( niesttey imienia i nazwiska nie podala) zeby ustrzec przed nia bo badz co badz ale milosnik zwierzat to to nie jest ktory do tego denerwuje sie przy prostym zadaniu pytan
Smerfeta - Nie Lut 09, 2014 03:09

spotkalam sie z duzym pozytywnym odezwem :) dziekuje Wam bardzo :) jesli bedzie juz wiadomo ktore na sto procent trafia do nowego domku uzupelnie wszytsko ile jeszcze zostalo:)
Smerfeta - Nie Lut 09, 2014 22:24

kolejna aktualizacja :D do nowych domkow ma trafic szesc samiczek i troje samczykow :) :) ( samiczki husky niedostepne juz)
Smerfeta - Pon Lut 17, 2014 01:46

aktualizacja :D nadal trzy samiczki husky beige 7-8 miesieczne szukaja domu oraz okolo13 miesieczna kapturka z mojego stada i znajda sie i chlopcy w wieku od okolo 12 do 15 miesiecy:)
barteek18 - Czw Lut 27, 2014 23:43

Smerfeta, hej zostali cos jeszcze z samiczek ?
Smerfeta - Sob Mar 01, 2014 11:07

zawiesza poki co post . dostalam duzo odpowiedzi w sparwei adopcji i czekam na ciag dalszy . casem jest takj ze ludzie sa chetni a potem nagle zamilkna...zobaczymy co z ego wyniknie :)
Karena - Czw Mar 13, 2014 08:44

Smerfeta, Ogłoszenie aktualne?
Smerfeta - Nie Mar 16, 2014 18:33

prosze pani administrator o usuniecie postu badz zamkniecie:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group