To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - przygarnę samiczke Wrocław

gooosiaa - Śro Lut 05, 2014 12:32
Temat postu: przygarnę samiczke Wrocław
witam. przygarnę młodą samiczkę do towarzystwa dla juz posiadanej szczurzycy. proszę o konktat na email malga12@o2.pl
Karena - Śro Lut 05, 2014 12:43

gooosiaa, Witamy ;)
Zachęcam do przeczytania -> Udane poszukiwania

gooosiaa - Czw Lut 06, 2014 00:28

oki przeczytałam i nie wybrzydzam ;D
jak do końca tygodnia nie znajdę żadnego z adopcji będę zmuszona kupić w zoologicznym a tego wolałabym uniknąć... a by kupić jakiegoś z hodowli to nie ma czasu (młoda jest na prawdę bardzo młoda, aż się zdzwiłam ,że tak malutką mogę zabrać do domu i potrzebuje strasznie duuuużo uwagi. Teraz w trakcie sesji po prostu siedzi ze mną,a raczej na mnie, i stara mi się nie przeszkadzać kiedy się ucze, ale jak ją wsadze do klatki to istny armagedyn. Boję się co będzie się dało kiedy będę znowu chodzić na zajęcia :( )

Karena - Czw Lut 06, 2014 03:25

gooosiaa, Dlaczego 'zmuszona'?
Szczurów do adopcji są całe dziesiątki więc jestem pewna, że znajdziesz towarzystwo dla swojej szczurzycy ;)

Smerfeta - Czw Lut 06, 2014 06:29

moglabym pomoc ale nie wiem co z transportem :/ gooosia odezwij sie do mnie na meila alicjaszypura@wp.pl p.s. zeby nie bylo nie robie czarnych interesow , nie rozmnazam i nie hoduje :) mam spore stadko meskie i żenskie ( wiekszosc przygarnieta badz odratowana z karmowki niestety ale szczur to szczur ) ktore chetnie poznaja nowy dom ;) :)
Cegriiz - Czw Lut 06, 2014 10:13

Smerfeta, to już nie możesz swojego wątku wypisać w dziale "oddam" ?
Smerfeta - Czw Lut 06, 2014 13:56

Nie pomyślałam :)
gooosiaa - Czw Lut 06, 2014 17:42

Hm może nie zmuszona... ale jestem w gorącej wodzie kąpana,a czekam już parę dni, dałam parę ogłoszeń i jak do tej pory nie miałam żadnej konkretnej propozycji. A chcę znaleźć mojej Małej przyjaciółkę jeszcze w tym tygodniu :)
Karena - Czw Lut 06, 2014 18:46

gooosiaa, Szukałaś na fanpejdżu 'Szczurze adopcje'? Zerkałaś na nasz dział Oddam?
Są przecież szczurki szukające domów ;)

Rozumiem pośpiech ale 'parę dni' to naprawdę nie jest długo.
Nie poprzestawaj na daniu ogłoszenia, angażuj się aktywnie np. w poszukiwanie transportu jeśli ogonek jest z innego miasta.

druidka - Nie Mar 02, 2014 17:56

Ja mam samiczkę do oddania, naisałam maila
Karena - Czw Mar 13, 2014 08:39

gooosiaa, Ogłoszenie aktualne?
mmarcioszka - Śro Mar 19, 2014 01:13

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group